Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Rangeboonage, mis juhtus minu passwordiga?

Soovitatud postitused

VIP
Ohmoon? Ära ärritu. Vaid sinul siit foorumist on selle IPga väga sarnane IP. Mitte kellelgi teisel ei kattu 10 ühiku piires, st. kolm numbrit sama ning viimane number 3 võrra väiksem. Tõeline kokkusattumus?

 

74924410.jpg

 

 

Miks sa nüüd jälle uuest kohast pildi tegid? eile tegid sellise pildi ja ütlesid et se mu ip

prove3.png

Homseks juba uus pilt sul kus täpipealt sama Ip.

 

Ega ma Mingi taun pole, ma näen ju et sarnased IP-d. Võiksid lõpetada juba irw :D.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kui sa olid kasutaja esimene omanik, siis ei tohiks sul mingeid probleeme see kasutaja tagasi saada, kuid siinkohal olen ma enam, kui kindel, et ma eelistan seda, kui sa korvad mulle selle summa. Ei ole soovi tulevikus uuesti hakata sama asja lahkama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Miks sa nüüd jälle uuest kohast pildi tegid? eile tegid sellise pildi ja ütlesid et se mu ip

prove3.png

Homseks juba uus pilt sul kus täpipealt sama Ip.

 

Ega ma Mingi taun pole, ma näen ju et sarnased IP-d. Võiksid lõpetada juba irw :D.

 

Millest sa aru ei saa? Ollu ütles sulle selgesõnaliselt, et see IP on sinu oma ja sul dünaamiline IP? Sa ikka tead, mis dünaamiline IP on?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kahjuks mitte, ei tahagi teada nii, et ära näe vaeva. Ma tean, et ma pole acci ära võtnud. Sellest mulle piisab ja ma ürita seda accounti praegu tagasi saada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kui ma nüüd õigesti aru saan, siis see IP, mis ma sain runescape´ist kattub sinu omaga Marko?

Kui see on tõsi, siis ehk oskad seletada mulle kuidas see sinna sai?

 

 

Kui see aga ei ole tõsi, siis palun saa mu kasutaja tagasi ja garanteeri, et seda ei kordu enam... Või kompenseeri kogu kupatus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ju üritangi saada. Järgmine kord pane oma salakad ka peale, veidi turvalisem.

 

Mul Soulile üks kusimus. Sa tead asjadest rohkem.

 

Scammeri IP on selline. 2u7ycdk.png

 

Ja see on mu sugulase IP, vaata tagurpidi on see IP sitax sarnane, kes se kokkusattumus või se tähendab midagi. Lihtsalt huvi pärast küsin

 

(esimene number kattub viimasega, teine eelviimasega jne.)

 

a2ggsx.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Miks sa lolli mängid?

Karta on kui sa teed ruuterile resa siis su ip muutub.

need 88.196. vms jäävad samaks aga viimased numbrid vahetuvad..

niiet ära aja paska siin, et see ei ole sinu ip.

SEE ON SINU IP ÄRA AJA TAGASI!

 

Runescape sisse logimisel oli täpselt sama ip mis souli pildil..

see et sa nüüd vahepeal enda ip muutsid ei tähenda, et see ei olnud sina..

 

Oskaks ma oma IP-d Muuta oleks suht tore. aga mul Digi-Tv ja ma ei oska sellega muuta. Teen küll modemile resa. ( Ma teen Välismaa chattides pinne ja ui bani saan oleks vaja IP-d muuta ja siis saab uuesti chati sisse) aga se resa ei muuda mu IP-d. Ma ei tea miks.

 

Btw, Soul elad sa Jõgevalt kaugel? Ma maksaks sulle su sõidu kinni, äkki astud läbi ja ma näitan et mul ei lase IP-d muuta + sa võid mu arvutist mu IP-si või mida iganes uurida.

 

irw, see ip peaks olema supermani oma, kuna tema logis selle kasutajaga täna sisse ennem kui see lockiti..

 

Sellepeale ma ei mõelnudgi. Superman ise andis selle ip.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kasutaja polnud mitte locked ?ja loced apeal läheb alati 3 päeva vähemalt ... ?

 

Jah, sul on õigus. 3me päeva pärast saab teada kas mul õnnestus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
irw, see ip peaks olema supermani oma, kuna tema logis selle kasutajaga täna sisse ennem kui see lockiti..

 

See pilt IP´st on see, mille mina tegin, kui eile päeval accoundile sisse sain.

Kui nüüd lock appeal läheb läbi, siis esimene IP, mis näitab sõltub sellest, kas ta logis eile veel peale mind sisse, või jõudis account enne locki minna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mida *****. Asi ON kahtlane. Lock võtab 3 päeva ja sul rangeboonage juba olemas se..? Maksa kinni talle se ja asi lahendatud, mitte ära ürita välja vingerdada.

 

superman andis selle pildi rangele ...

 

aga see on natuke vale, et gabriel kukkus siin spämmi kustutama...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
a2ggsx.jpg

 

Kuulub siit foorumist kasutajale Nonsense.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kuulub siit foorumist kasutajale Nonsense.

Ja see nonsense on tema sugulane


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kuulub siit foorumist kasutajale Nonsense.

 

Ma tean ju seda. kelle oma. Thatsin teada kas kattub scammeri omaga. Aga sain msnis vastuse.!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mida *****. Asi ON kahtlane. Lock võtab 3 päeva ja sul rangeboonage juba olemas se..? Maksa kinni talle se ja asi lahendatud, mitte ära ürita välja vingerdada.

 

Olemas mis asi? wtf sa ajad, loe kõik postid läbi enne kui siis hüppama tuled.

 

Gabriel äkki kustutaksid poste veel?

 

ja btw dtvl saab neti ip-d muuta !

 

Ma tean et saab. loe korralikult. MA EI OSKA xD

 

Ja see nonsense on tema sugulane

 

No shit. Soul teab juba seda. ma räägime taga msnis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Olemas mis asi? wtf sa ajad, loe kõik postid läbi enne kui siis hüppama tuled.

 

Gabriel äkki kustutaksid poste veel?

 

 

 

Ma tean et saab. loe korralikult. MA EI OSKA xD

 

 

 

No shit. Soul teab juba seda. ma räägime taga msnis.

 

Ma ei kustutanud Sinu, Souli, Supermani, Vortex(mõned) ja Enda(paar posti)

Niiet elutähtis info on alles. Pealegi ma lugesin kõik postid enne läbi.


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tavaliselt ei pööra ma suuremat tähelepanu kogule sellele IP asjandusele, sest ma ei usalda seda eriti.

Samas, siin teemas on nii palju erinevaid IP´si juba, et ma mõtlesin, et võtan enda IP ja teen paar testi temaga.

Logisin lampi RSi ja vaatasin sealt log in IP´d. Siis logisin 10ne minuti jooksul veel mitu korda sisse/välja, et kontrollida ega ip ei muutu kuidagi imelikult. IP ei muutunud.

Siis läksin ruuter.ee´sse ja võtsin sealt enda IP, mis oli täpselt sama, mis RS´is ja peale seda võtsin enda postituse IP vahvlist ja see oli täpselt see sama, mis igal pool mujal. Siis otsisin vahvlist enda IP`d ja leidsin selle ilusasti ülesse.

 

Siis ma hakkasin läbi võtma neid IP´si, mis on Marko sinu poolt antud ja, mis siis oli, kui ma kasutajale sisse sain logida.

Ma ei taha kedagi süüdistada, sest üleüldiselt olen ma viisakas inimene, kuid peab tunnistama, et natukene kahtlane värk on siin.

 

Esiteks sinu poolt kasutatud IP´d on väga sarnased sellele, millega oli logitud rsi sisse. Need ei olnud küll täiesti 1:1, kuid vaadates erinevaid IP´si, mis on kasutatud sinu poolt, siis sarnasus on väga suur. Soul vist tõi isegi pildina selle välja.

Siis ma vaatan esimest postitust, mis sa olid hommikul teinud, kui sa siia teemasse esimest korda vastasid ja see oli äärmiselt sarnane sellele, mille ma RSist sain. Veel imelikum on see, et järgmise postituse juures on sul juba erinevav IP, ning see näeb välja selline nagu on sul Ruuter.ee testi peal. Samas, vahvli kasutajate seast näitab see kas seda, et nonsense on sama IP peal, ja veel üks kolmas kasutaja.

 

Kui vaadata neid IP´si, mis on sinu kasutuses olnud, siis on nad väga sarnased, ning järsku muutuvad teiseks.

 

Ma ei taha enam isegi mitte vaimukas olla, sest see tunub aina rohkem mingi mõttetu scammimise üritusega, kus aetakse asi nii segaseks, et keegi ei saa enam aru.

Mis sa asjast üldse arvad? oled sa uurinud, kas keegi sinu sugulastest/sõpradest võis selle taga olla?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Minuteada pole võimalik accountil recovereid muuta alla 14 päevaga. Oled kindel, et sul olid recoverid peal üldse?

Ja ma panin luckust lahti pendima, niipaljude asjadega kui ma mäletasin :S.

Eks näis kas õnnestud.

 

kui tõmbad acci tagasi siis saad valida seal 2 asja vahel üks on ,et recover password ja teine on recover stolen password

2 resetib recoverid ka..


▀█▀ █▄█ ▄█▀ ▄█▀

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Imo rapidload müüs ühele kah mingi kasutaja, kuid see kasutaja tõmmati esimese omaniku poolt tagasi, ning rapid olevat öelnud, et see pole tema mure.

 

Natukene teine asi siin ilmselgelt, sest Marko on selle kasutaja ainuke omanik läbi ajaloo olnud...

 

 

By the way Marko, kui sa oled koguag ainult ise sellega mänginud, või lasknud sugulasel korra vist mängida suvel, siis kuidas on nii, et kohe peale müüki, kui raha on juba palju peal ja questid on tehtud, alles peale seda juhtub selline asi?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tavaliselt ei pööra ma suuremat tähelepanu kogule sellele IP asjandusele, sest ma ei usalda seda eriti.

Samas, siin teemas on nii palju erinevaid IP´si juba, et ma mõtlesin, et võtan enda IP ja teen paar testi temaga.

Logisin lampi RSi ja vaatasin sealt log in IP´d. Siis logisin 10ne minuti jooksul veel mitu korda sisse/välja, et kontrollida ega ip ei muutu kuidagi imelikult. IP ei muutunud.

Siis läksin ruuter.ee´sse ja võtsin sealt enda IP, mis oli täpselt sama, mis RS´is ja peale seda võtsin enda postituse IP vahvlist ja see oli täpselt see sama, mis igal pool mujal. Siis otsisin vahvlist enda IP`d ja leidsin selle ilusasti ülesse.

 

Siis ma hakkasin läbi võtma neid IP´si, mis on Marko sinu poolt antud ja, mis siis oli, kui ma kasutajale sisse sain logida.

Ma ei taha kedagi süüdistada, sest üleüldiselt olen ma viisakas inimene, kuid peab tunnistama, et natukene kahtlane värk on siin.

 

Esiteks sinu poolt kasutatud IP´d on väga sarnased sellele, millega oli logitud rsi sisse. Need ei olnud küll täiesti 1:1, kuid vaadates erinevaid IP´si, mis on kasutatud sinu poolt, siis sarnasus on väga suur. Soul vist tõi isegi pildina selle välja.

Siis ma vaatan esimest postitust, mis sa olid hommikul teinud, kui sa siia teemasse esimest korda vastasid ja see oli äärmiselt sarnane sellele, mille ma RSist sain. Veel imelikum on see, et järgmise postituse juures on sul juba erinevav IP, ning see näeb välja selline nagu on sul Ruuter.ee testi peal. Samas, vahvli kasutajate seast näitab see kas seda, et nonsense on sama IP peal, ja veel üks kolmas kasutaja.

 

Kui vaadata neid IP´si, mis on sinu kasutuses olnud, siis on nad väga sarnased, ning järsku muutuvad teiseks.

 

Ma ei taha enam isegi mitte vaimukas olla, sest see tunub aina rohkem mingi mõttetu scammimise üritusega, kus aetakse asi nii segaseks, et keegi ei saa enam aru.

Mis sa asjast üldse arvad? oled sa uurinud, kas keegi sinu sugulastest/sõpradest võis selle taga olla?

 

Kui on ruuter vahel siis võib IP kõikuda veidi, mõne viimase numbriga vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Natukene teine asi siin ilmselgelt, sest Marko on selle kasutaja ainuke omanik läbi ajaloo olnud...

 

 

By the way Marko, kui sa oled koguag ainult ise sellega mänginud, või lasknud sugulasel korra vist mängida suvel, siis kuidas on nii, et kohe peale müüki, kui raha on juba palju peal ja questid on tehtud, alles peale seda juhtub selline asi?

 

Ära minukäest küsi selliseid asju, kui ma teaks oleks ma kohe õelnud ju ofc. ma üritan isegi asjale selguse saada.

 

Blaaaz oled sa keit eks? kui on siis jah, aga ta võib ise räägida. Ja tema peaksgi see isik olema kes kunagi üritas maha müüja aga feilis ja sattus acciga rs2gold blacklisti. Kui ma väga mõõda ei paku.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mitte mänginud aga ma pidin müüma seda. Ja mitte gold4rsis vaid seal kohas kus ma oma teenust pakkusin. Alati oli sellega mingi huinjaa ka, tõmmati ära ja jälle pika ninaga. Sain sama acciga 500ga üle kui ostsin mingilt Keit Pindilt selle. Päev hiljem oli jälle coolmarkzi käes :-) Noh ei nuta selle 500se pärast. Mis parata. Teinekord ettevaatlikum. Oligi liiga hea diil, et tõsi olla.

 

E: Jah olen küll Keit MSNist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mitte mänginud aga ma pidin müüma seda. Ja mitte gold4rsis vaid seal kohas kus ma oma teenust pakkusin. Alati oli sellega mingi huinjaa ka, tõmmati ära ja jälle pika ninaga. Sain sama acciga 500ga üle kui ostsin mingilt Keit Pindilt selle. Päev hiljem oli jälle coolmarkzi käes :-) Noh ei nuta selle 500se pärast. Mis parata. Teinekord ettevaatlikum. Oligi liiga hea diil, et tõsi olla.

 

E: Jah olen küll Keit MSNist.

 

 

 

Marko, kui mitu inimest tegelikult selle kasutajaga on mänginud siis ja kus kohas seda müüdud on, ning, kui mitu korda? Palun seleta, sest see hakkab päris veidraks muutuma juba...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Marko, kui mitu inimest tegelikult selle kasutajaga on mänginud siis ja kus kohas seda müüdud on, ning, kui mitu korda? Palun seleta, sest see hakkab päris veidraks muutuma juba...

 

Müüdud...mitte mingi firmadele vms. Ikka otsisin ise läbi foorumite ostjat.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Marko, kui mitu inimest tegelikult selle kasutajaga on mänginud siis ja kus kohas seda müüdud on, ning, kui mitu korda? Palun seleta, sest see hakkab päris veidraks muutuma juba...

 

Täpselt nii on nagu ma ütlesin, mina ja üks teine isik, kes andmeid et teadnud!. Ok, siis ma sain valesti aru, arvasin et üritasid seal müüja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.