Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Rangeboonage, mis juhtus minu passwordiga?

Soovitatud postitused

VIP
kaugel asi on

 

Pending, täna peaks lõppema..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Appeal Status: Accepted and Unlocked

Congratulations! Your appeal has been accepted and you’re nearly ready to get back in game.

 

To ensure you account remains super-secure, we have reset your password and recovery questions. You can do your bit too: by reading the 'Safety & Security Guidelines' and by setting new recovery answers, you can get back in game quickly and safely. I bet you can’t wait!

 

Käisin sees ka et IP saada, Ma ei oska õelda kas se sinu. Kui ei ,siis Väga imelik IP.

ajrsm1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Noo ? On / Ei ?


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
fucking hea mälu tuleb mainida...ma ei mäleta aasta tagasi tehtud kasutjate infot kah...aga, et lockist lahti saada peab olema ikka korrektne info vms

 

Täpselt. Eelpool mainis ta et kustutas kõik andmed arvutist ära:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Täpselt. Eelpool mainis ta et kustutas kõik andmed arvutist ära:D

 

Jah aga läpakas on ka mul daaaaaa :D

 

Noo ? On / Ei ?

 

Jah se oli Tema IP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Minu IP, kasutaja juba minu käes tagasi, kuid loodame, et seekord ka jääb minu kätte.

Seekord lahenes probleem mõne päevaga ja ei pidanud autole hääli sisse ajama, kuid mitu kahtlast asja ikkagi toimunud vahepeal ja tulevikus, kui selline asi peaks juhtuma, siis ilmselt enam ei kannataks sellist asja.

 

Kuid seekord piirdus asi sellega, et kõik TD tab on maha müüdud, osad "mõttetud" asjad(ilmselgelt kellegi jaoks mõttetud) asjad maha müüdud. Mercimis asjad müüdi maha, kuid siiani tõusevad. Gf ~10-15m kasum.

friends list on tühi... Kuid kõige rohkem ajab närvi see, et pank on segamini aetud ja TD tab on tühjaks müüdud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Minu IP, kasutaja juba minu käes tagasi, kuid loodame, et seekord ka jääb minu kätte.

Seekord lahenes probleem mõne päevaga ja ei pidanud autole hääli sisse ajama, kuid mitu kahtlast asja ikkagi toimunud vahepeal ja tulevikus, kui selline asi peaks juhtuma, siis ilmselt enam ei kannataks sellist asja.

 

Kuid seekord piirdus asi sellega, et kõik TD tab on maha müüdud, osad "mõttetud" asjad(ilmselgelt kellegi jaoks mõttetud) asjad maha müüdud. Mercimis asjad müüdi maha, kuid siiani tõusevad. Gf ~10-15m kasum.

friends list on tühi... Kuid kõige rohkem ajab närvi see, et pank on segamini aetud ja TD tab on tühjaks müüdud.

 

Oota aga kui keegi sees käis siis miks sinu ip seal oli ?

ftw :ninja:


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kõik lahenes lõpuks

Seda on meeldiv kuulda! :)

 

ei tea kui kauaks, aga loodame parimat;).


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Asi ei ole ju tegelikult lahenenud..

Üks asi on see, et kasutaja on lock-ist lahti, aga teine asi on see, et keegi võtab selle kasutaja millalgi uuesti tagasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Asi ei ole ju tegelikult lahenenud..

Üks asi on see, et kasutaja on lock-ist lahti, aga teine asi on see, et keegi võtab selle kasutaja millalgi uuesti tagasi.

 

 

Kui selline asi peaks uuesti juhtuma, siis ma ei kavatse enam oodata unlockimiseni, vaid siis on vaid üks lahendus: kompenseerida kõik kahju.

Järgmine kord ei ole enam kompromisse...

 

 

Samas, seniks kuni mitte ühtegi jama ei tekki, siis ma olen õnnelik, et mul on hea kasutaja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hetkel asi lahendatud, kui vaja, saab jälle teema lahti teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kuna Marko ei suvatse vastata mu küsimustele, siis on see teema jälle päevakorras, sest kasutajaga on ilmnenud ilmselged probleemid:

 

Ühesõnaga, pikk jutt lühidalt:

Ostsin kasutaja, ning juba mõned nädalad hiljem tekkis probleem, sest keegi vahetas passwordi ära. IP´d kontrollides on näha, et vahepeal on logitud sisse IP´ga, mis on liigagi sarnane Marko omaga, kui mitte öelda, et täpselt sama- See on tõestatud, ning eespool on sellest ka huvitavad pildid.

Ostes ei teavitanud Marko mulle, et ta on seda mujale müünud, kuid mõned päevad hiljem sain ma teada, et seda on proovitud Gold4Rs saidi peal maha müüa- Soul on sellest ka toredad pildid pannud siia.

Marko sai "imekombel" kasutaja tagasi, ning ütles, et mitte midagi sellist ei juhtu enam.

Nüüd otsustasin ma, et ma panen enda kasutajad müüki, kuid järsku sain ma teada, et seda on müüdud RS24´s 1300.- eest, ning tehingu on teinud Marko sugulane, kui ma ei eksi.

Nüüd on imelik seis, kus Marko ütleb, et kõik on aus, kuid imelikul kombel on juhtunud "kummalised" asjad selle kasutajaga, ning on välja tulnud huvitavat infot(kuidas võtta....)

 

Lubasin enne siin teemas, et, kui mingi jama veel tekkib, siis soovin, et summad tagastatakse mulle, ning ta võib teha selle kasutajaga mida hing ihaldab.

Ehk siis:

1400.- kasutaja eest

400.- q cape eest

ning... tead, ma teen nii, et ma ei hakka nõudma sisse seda summat, mis ma sinna peale tegin, ega ka neid skille, mis arendatud sai... täis hinnaga. Panga väärtuseks on ~100m, ning selle ma olen nõus sulle andma 2kr tükk(junk trade hind, kui hästi läheb), ning kokku teeb see...

2000.-

 

Ma ei tea kuidas sa selle lahendad, või, mis selle loo taga on. Kas su sugulane tegi seda, või su sõber. Ma ütlesin, et, kui veel peaks jamasi olema selle acciga, siis soovin raha tagasi ja ma usun, et fakt, et seda on üritatud müüa rs24 saidil on piisav "info leke" et mind ärritada.

 

Marko says:

Mu sugulane on oma paljusi kasutajaid selliste sumade eest müünd aga minuoma küll mitte

ta pole kunagi andmeidgi teadnud

Erik says:

kas on veel mõni teine coolmarkz ?

alles sa ütlesid, et ta kunagi mingi hetk mängis sellega?

vaata, asi nimelt selles, et tundub, et ma ei saanud kohe alguses päris täpset infot selle kasutaja kohta+ sellega oli vahepeal jama.

pole eriti soovi sellist kasutajat omada, mis on segane minu jaoks, u know what i mean?

Marko says:

Tema? ei mitte tema ju. tlesin et keit -.-

Erik says:

nii, et keegi kolmas veel teadis?

what, the, shit

gold4rs on blocked, rs24 on müüdud, vahepeal keegi vahetab psw ära

no kuule, see pole normaalne enam, ega?

Marko says:

Ei ole enam kedagi. Minukaudu se ei saand olla...

Erik says:

see kasutaja on gold4rs´is blacklisted enne, kui ma tahtsin seda osta. siis on rs24´s teema, kus on 1300.- eest müüdud "coolmarkz" ja siis vahepeal keegi vahetab psw ära, ning see kattub sarnaselt sinu omaga...

mulle tõesti, tõesti... tõesti, ei meeldi sellised asjad.

saad sa aru kuhu ma sihin sellega?

Marko says:

Jajah

Erik says:

ma müüks selle kasutaja edasi, kuid ma ei saa garanteerida, et mitte midagi ei juhtu, sest kurat, ma ei ole isegi kindel, et minul endal midagi ei juhtu sellega. ja ma ei saa seda edasi müüa, sest sellel on juba "maine", ning... ma ei soovi ise enam mängida sellega, sest ausaltöeldes pole eriti inspirieeriv mängida, kui tead, et selline asi võib uuesti juhtuda...

Nii, et kuidas me siit nüüd edasi lähme? sest mina näen siin ainult seda väljapääsu, et sa maksad mulle kasutaja raha tagasi, sest sa ei saa tagada mulle selle turvalisust.

Marko says:

Ma saan endapoolse turvalisuse tagada kindlasti. raha ma ei maksa küll niisama lampi tagasi

Erik says:

Kuidas sa saad endapoolse turvalisuse tagasi, kui korra vahetati juba pw ära ja seda tehti "sinu" IP pealt?

Siis tuleb välja, et seda on proovitud mujale müüa ja kedagi ilmselt üle lastud?

ja sa ütled, et sinu poolt on kõik jumala korras ja, et raha pole mõtet tagasi maksta?

fuckin hell, ei teagi kas nutta või naerda

Marko says:

Arva mis tahad. Minu Ip se ei saanud olla. Ja need müümise teemad on ka mingid sitta keeramised rohkem.

Erik says:

kas sa teed nalja?

Marko says:

Ei.

Erik says:

peaks mainima, et väga põhjapanev punkt oli see, väga...

nii, et sinu meelest on kõik väga ok?

Marko says:

Ei oska mina midagi enam õelda. ma ei saa kindel olla kuidas sa selle kasutajaga mänginud oled ja kes või kus seda müüa on üritanud

Erik says:

kas sa teed nalja?

kuidas ma mänginud olen?

ma ostsin kasutaja teades, et see on turvaline.... lasin qcape´i teha marek62´l, bosshuntisin, et teha skille ülesse, tegin prayeri 92, tegin summi, tegin panka juurde, mängisin täiesti ausalt- mis sa ise arvad kuidas ma sellega mängisin? Tegin isegi vahvlisse teema, et saaks olla uhke selle üle

kuid järjest tuleb lihtsalt mingit sitta selle acci kohta: kuhu seda müüdud on, kelle käes see on olnud... isegi pw vahetati ära ffs. ja sa viskad "ma ei tea midagi" kaardi letti? no kuule, kas tõesti?

ja sa ütled, et seda pole müüdud?

http://img27.imageshack.us/img27/6275/78655068.jpg

ja silver rääkis gold4rs inimestega

pole mõtet lolli mängida, ausalt

Marko says:

lol, hull pilt ka. 7 inimest kes teda üle lasknud? ja se coolmarkz on ainult selgituses. Suht kahtlane värk. Selgitusse võib igaüks ise kirjutada mida iganes

Se pilt ei ütle midagi

Erik says:

Su sugulane on selle tehingu teinud, ning miks ta peaks panema sinna coolmarkz?

teeb küll lambi kasutajaga tehingu, kuid seletuseks paneb coolmarkz?

Marko says:

Ei tea. Mis kasutajat ta müüs ja kas tal oli üldse se kasutaja olemas müügihetkel. Coolmarkz pole kindalsti tema käes olnud, et ta seda müüja saaks, ilma et mina teaks ka.

Erik says:

ma nüüd täpselt ei saa aru... alguses sa ütlesid, et see kasutaja oli su sugulase käes kunagu suvel vist? siis, et sõbra käes... siis, kui pw vahetati, siis on see kahtlaselt sarnane sinu IP´ga, ning mina ei saanud recoverdada seda. siis tuleb välja, et seda on veel müüdud ilmselt, sest su sugulase nimi ja "coolmarkz" on rs24´s üleval... ja sa ütled, et mitte midagi pole viga?

ning siis ütled, sa ei tea mida MINa selle kasutajaga teinud olen=

kas ma tõesti pean nii kaua ootama, kuni su vastus tuleb?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

:D, sul ikka veab. Ei oska teema kohta midagi öelda. Aga ilmselgelt on selle kõige taga Marko , ja se kasutaja on käinud vist paljude käes juba. Sest kunagi ta isegi pakkus seda mulle väites , et ta ei viitsi enam rs-i mängida. See oli eelmisel suvel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.