Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Rangeboonage, mis juhtus minu passwordiga?

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

Marko,

Kui selline asi juhtus praegu ja iga hetk me saame teada mingeid uusi ja huvitavaid fakte, et kelle käes see on olnud ja kus seda on müüdud, et tegelikult ainult su sugulane ilmselt ei mänginudki sellega ja muid asju.

 

Isegi, kui sa selle appeali ära teed(ning ma ei kahtlegi, et sa teed, sest ilmselgelt on sul andmed olemas, kuna sa oled esimene omanik). Isegi, kui sa saad ta lukust lahti ja recoverid muudetakse ära, siis ikkagi ei muuda see fakti, et see kasutaja pole turvaline, ning tähendab, et tulevikus võib sellist asja veel ette tulla. Ning, ükskõik mida sa ka ei ütle, siis tõsiasi on see, et sa ei saa midagi enam garanteerida ja ma hakkan kalduma selle poole, et sa pigem leiaksid enda sugulaste/sõprade/tuttavate seast ülesse kes seda tegi, või siis valmistu selleks, et sa korvad mulle tekitatud kahju milleks ilmselt tuleb nii kasutaja ostu/müügi hind, kui ka qcape hind, kui ka tehtud raha hind(kuna ma tegin seda nii palju, siis ei hakka väga kirvest raiduma, kuid ega ma omast lõbust ka ei teinuds eda).

Nii, et asi on päris nutune, kui aus olla, ja ma ei taha selle asjaga venitada, nüüd peab tegutsema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mitte mänginud aga ma pidin müüma seda. Ja mitte gold4rsis vaid seal kohas kus ma oma teenust pakkusin. Alati oli sellega mingi huinjaa ka, tõmmati ära ja jälle pika ninaga. Sain sama acciga 500ga üle kui ostsin mingilt Keit Pindilt selle. Päev hiljem oli jälle coolmarkzi käes :-) Noh ei nuta selle 500se pärast. Mis parata. Teinekord ettevaatlikum. Oligi liiga hea diil, et tõsi olla.

 

E: Jah olen küll Keit MSNist.

Räägi nüüd kõik uuesti ja ilusti ja selgelt lahti. Sa pole sellega mänginud, aga üritasid seda kasutajat müüa? Kus kohas (koht kus sa oma teenust pakkusid)? Tõmmati ära, mismõttes mis tõmmati ära account? Ostsid selle Keit Pendilt? See päris mitme inimese käes olnud siis ju või mis? Seleta palun korralikult pika tekstiga lahti see mis sa sinna kokku soperdasid.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No ostsin selle "Keit Pindilt" kes mingi 12tundi hiljem nagu selgus oli petis, ning selle rangeboonagelt rotti lasknud. Müüsin seda ühel lehel. Panin lihtsalt pildid, ega muid detaile ei edastanud kellelegi, ega mul neid polnud ka vist. Ei mäletagi. Ühesõnaga see müügivärk läbi minu ei puutu kuidagi siia ega ole praegust olukorda mõjutanud või selleni toonud. Punkt.

 

Keit Pint olevat rangeboonagel naha üle kõrvade tõmmanud kunagi ja andis siis vist kõik andmeid kaasa. Sellest ka see pask mis praegu on.

 

Lisan veel, et ise ostes sain ma mingi random detailid. Kõik mis sain oli parool. Sellest tuli ka üks scamm teema minu kohta, et minu ip oli coolmarkzi logini jäänud ja olin uber scammz0r valmis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Aravatavasti on sellel Keit Pindil ka siin vahvlis kasutaja. Minu idee järgi, ta jälgis supermani päevikut selle kasutaja kohta, vaatas et kõvasti raha peal ja arendatud, et siis tõmbab tagasi.

Rangeboonage peaks kõik kinni maksma, kasutaja, raha mis questide alla läks ja iga milli eest mis superman peale tegi, küsiksin mina 15EEK, aga see on juba supermani otsustada. Sest kui kõik andmed mingi scammeri käes on, siis on see kasutaja täiesti metsas...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

http://www.vahvel.net/rate/26403-diary-coolmarkz.html

 

CoolMarkzi Päevik (H)

 

 

Paar päeva tagasi kustutasin vana päeviku (Omadel põhjustel) ja nyyd Teen selle siis uuesti

Kasutaja on 3+ aastat vana king algusest peale olnud vaid minu oma.

Praegu (suvel) ei "Nolife" eriti, kuid Midagi yritan siiski.

Hakkan ka võimalikult palju pilte panema saavutustest ja droppidest

 

Kui sa nii väidad, ei tohiks sul absoluutselt probleeme olla, kasutaja tagasisaamisega.?


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ju üritangi saada. Järgmine kord pane oma salakad ka peale, veidi turvalisem.

 

Mul Soulile üks kusimus. Sa tead asjadest rohkem.

 

Scammeri IP on selline. 2u7ycdk.png

 

Ja see on mu sugulase IP, vaata tagurpidi on see IP sitax sarnane, kes se kokkusattumus või se tähendab midagi. Lihtsalt huvi pärast küsin

 

(esimene number kattub viimasega, teine eelviimasega jne.)

 

a2ggsx.jpg

 

Osadel võrkudel tulebki RSi logides IP lugeda tagant poolt ettepoole. Nii et sama IP.

 

See on range IP! Elioni võrgus on enamusel ikkagi dünaamiline IP, mis tähendab, et 2 viimast kohta võivad muutuda, aga teised jäävad samaks. Nad tahavad staatilise peale üle minna, kuid ikkagi on nii, et kui sa ruuterile restardi teed saad sa uue IP! Vana jääb sul ainult siis alles, kui ruuter ühendab end peale restarti kohe samasse ühendusse.

 

Ja uued recoverid saab ainult siis kohe peale panna, kui vanad on maas. Ehk siis inimene, kes appeali saatis, teadis infot kasutaja kohta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Marko,

 

On sul rahad valmis, mis sa üle kandma hakkad? Sest ilmselgelt ei ole kasutaja päris selline nagu sa reklaamisid.

 

Ma ei anna sule mingit raha kui selgub kes võttis. Siiani pole ma midagi valetanud. Mina ja Keit ainult mängisime mu accounti. Keit pint mingi 2 kuud ja üritas maha müüja aga tal polnud admeid seetõttu feilis. Seda ma sulle kasutajatmüüjes mainisin kindlalt. (Üritas ta maha müüja blaazile nagu ma aru sain, kellel samuti andmeid pole.) Endiselt on kõik nii nagu ütlesin.

 

Superman miks sa väidad et mu sugulane mu accounti mängind? Tema pole, kindlasti mitte.

 

http://www.vahvel.net/rate/26403-diary-coolmarkz.html

 

 

 

Kui sa nii väidad, ei tohiks sul absoluutselt probleeme olla, kasutaja tagasisaamisega.?

 

Se päevik on mul ülivana ja neid andmeid ma kohe kindlasti ei tea mis mul selajal peal olid.

 

Ma loodan et saan kasutaja tagasi (homme or ülehomme. hetkel pendib.)

 

range sai ise koguaeg kasutajat tagasi tõmmata ja nüüd äkki ei saa?

 

Pole kunagi elus seda kellegilt tagasi tõmmanud :h:

 

Pole tarvis läinud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Jutt väga ilus, kuid liiga lahjaks jääb kuidagi, kui aus olla.

Sa ütled, et sa ei tea asjast midagi, kuid IP segadus on sinu kahjuks hetkel, kui aus olla.

Mina ei saanud sinu antud andmetega kasutajat tagasi, ning, kui sina pole kasutajat "tagasi üritanud võtta" ning mina ise seda ka tegema ei hakka, sest kasutaja on minu käes... Siis kes see küll olla võis, kui sa väidad, et sa ei tea mitte kedagi kes teaks anmeid, kuid samas ikka on logitud sisse Eesti IP pealt, mis on kahtlaselt sarnane sinu omaga...

 

See ei vii meid kusagile, kui sa ütled, et "sa ei tea" ja väidad, et kõik on sinu alusetu süüdistamine.

 

Tead, võibolla polegi sina mitte milleski süüdi, kuid ilmselgelt teab selle kasutaja andmeid veel keegi kolmas, sest muidu poleks sellist jama juhtunud.

Okei, sa saad ta lockist lahti, well done, kuid kas ma peam edasi mängima kasutajaga teades, et iga hetk võib juhtuda see sama asi?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See jääb vist teemax pikemalt...

Ise ma ei suudax sellise acciga mängida peale seda kõike ... Kui rangeboonage tõesti üle lasi, siis soovitaxin tagasi anda...sest kusagil seda acci enam müüa ei saa. Selle acci nimi jääb kauax meelde...Vb Superman annab andex ja pääsed bannist...Või saad kokkuvõttes banni, kuna sa raha tagasi ei maxa (selles 90% kindel) ja pelad oma acciga edasi...

 

1.Anna kasutaja tagasi, Kui scammisid.

2.Maxa raha tagasi, kuna Sina oled vastutav.(Unsafe kasutaja)

3.Saa banni ja oled must plekk Eesti rs comunity silmis.(no selling pins for u).

 

Need on ainukesed loogilised võimalused rangeboonagel, kuidas seda juhtumit lõpetada, minu silmis.

 

Ma ei usu, et peale seda jama see acc safe kunagi olema saab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Jutt väga ilus, kuid liiga lahjaks jääb kuidagi, kui aus olla.

Sa ütled, et sa ei tea asjast midagi, kuid IP segadus on sinu kahjuks hetkel, kui aus olla.

Mina ei saanud sinu antud andmetega kasutajat tagasi, ning, kui sina pole kasutajat "tagasi üritanud võtta" ning mina ise seda ka tegema ei hakka, sest kasutaja on minu käes... Siis kes see küll olla võis, kui sa väidad, et sa ei tea mitte kedagi kes teaks anmeid, kuid samas ikka on logitud sisse Eesti IP pealt, mis on kahtlaselt sarnane sinu omaga...

 

See ei vii meid kusagile, kui sa ütled, et "sa ei tea" ja väidad, et kõik on sinu alusetu süüdistamine.

 

Tead, võibolla polegi sina mitte milleski süüdi, kuid ilmselgelt teab selle kasutaja andmeid veel keegi kolmas, sest muidu poleks sellist jama juhtunud.

Okei, sa saad ta lockist lahti, well done, kuid kas ma peam edasi mängima kasutajaga teades, et iga hetk võib juhtuda see sama asi?

 

Oot, Kasutaja sinu käes...? Ja ma andsin õiged andmed küll.

 

Hetkel : Appeal Status: Pending

We’ll be looking at your appeal very shortly, so please check back soon..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Rangeboonage, 3 päeva sulle selle komöödia lahendamiseks. Selle aja sees peaks ''recovery'' vastus käes olema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kohe, kui recovery vastus käes ja suudad garanteerida, et seda uuesti ei juhtu, olen ma nõus asja nii jätma.

Kui peaks recovery feilima, või raha peaks kasutajalt puudu olema, siis soovin, et sa tasuksid minule kõik kulutused, mis selle acciga tulid+ millid.

Simple as.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Rangeboonage, 3 päeva sulle selle komöödia lahendamiseks. Selle aja sees peaks ''recovery'' vastus käes olema.

 

Mõlemad tegid juu appeali siis peaks juu kasutaja lukku minema ja et tuleks unlock siis sellega võib minna kuni 5päeva .

 

Gabriel ära nüüd warni .


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

superman sa saad ainult sel juhul raha tagasi kui sa sinna kohale lähed.

kuna ennem sa võid enda accist/rahast unistada ,et sellega veel midagi juhtub.


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.