Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Rangeboonage, mis juhtus minu passwordiga?

Soovitatud postitused

 

Rangeboonage on banned, sest kogu see saaga, mis toimus tema kasutaja ümber jätab mind täiesti nõuetuks ja ma kaotasin selle kasutajaga rohkem, kui 400.-

Kui ta soovib foorumisse tagasi, siis maksab ta selle quest cape´i ning teenitud raha kinni, ehk siis umbes 700.-

 

 

Cheers,

S

Kokkuleppele saite siis peaksid unban saama.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Marko, ära aja mõttetut sitta, palun.

 

Kohe, kui ilmnema hakkasid probleemid nagu näiteks passwordi vahetus(mis tehti ilmselt sinu IP pealt, sest kellele me valetame, see oli sinu IP, mis seal oli), siis ilmusid faktid, et seda on proovitud müüa gold4rs saidile, siis su sugulane olevat seda müünud, siis su sugulane olevat mänginud, siis keegi kolmas veel, siis soovisin ma, et sa maksaksid kogu summa tagasi, ning postitasin ka selle siia.

MSNis ütlesin ma ka sulle, et ma tahan acci omahinda+qcape+aeg ja vaev, mis ma kulutasin selle useri peale. Ja, mis sa vastasid?

Sa ütlesid, et sa ei maksa neid asju kinni, sest sa arvad, et mina tahan SIND üle lasta ja, et see on minu ja Souli kokkumäng(MIDA VITTU?) ning ei nõustunud maksma. Seejärel jäi mul kaks valikut- kas kaotada kõik raha, või kaotada vaid osa sellest.

Loomulikult teadsin ma, et ma bannin sind kohe, kui 1400.- on tagasi saadud, ning ma ei kavatsegi seda eitada. Sa halad, et miks ma sind bannisin?

Marko, ma pole loll, kuid sa pidasid mind lolliks. Ma ostsin accoundi teadmisega, et sellega on kõik korras ja usaldasin sind, ning me kõik teame, mis pärast juhtuma hakkas...

 

Proovin teha ka kõik omalt poolt, et see account saaks runescape´ist, kui sellisest bani account sheerimise/buysell eest, sest mul tõmmati nahk üle kõrvade, ning ma vastan täpselt samaga.

Kui sa oleksid nii aus olnud, siis sa oleksid mind hoiatanud nende asjade eest, ning, kui sa oleksid veel ausam, siis sa oleksid maksnud mulle kogu kahju kinni. Kuid sina hakkasid aga huiama ja peale seda, kui acc oli käes, peale seda ootasin ma 2 nädalat enda viimast raha- kas siis läks järsku kiire mööda?

 

Sa huiasid minuga, ning ma huian sinuga- täpselt nii ongi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

põhimõtteliselt superman marko reeglite järgi kui acc scammitakse siis sul on kaks 3 võimalust ban saada,acc tagastada või tagastada raha mille eest acc osteti see mis sina acci sisse panid ja vaeva nägid see on sinu mure mitte marko tema tagastas sulle algse acci raha ja tegelt sa ei tohiks teda bannida kui ma kedagi scammiks ja raha tagastaks isegi kui ta oleks selle p2p teind ega see ei tähenda et ma p2p raha annaksin see et sa acci ostsid ja raha peale panid see on ikakgi ju risk mille pead võtma nii et marko peaks unbanned olema ja reeglite j2rgi sa ületad oma volitusi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
põhimõtteliselt superman marko reeglite järgi kui acc scammitakse siis sul on kaks 3 võimalust ban saada,acc tagastada või tagastada raha mille eest acc osteti see mis sina acci sisse panid ja vaeva nägid see on sinu mure mitte marko tema tagastas sulle algse acci raha ja tegelt sa ei tohiks teda bannida kui ma kedagi scammiks ja raha tagastaks isegi kui ta oleks selle p2p teind ega see ei tähenda et ma p2p raha annaksin see et sa acci ostsid ja raha peale panid see on ikakgi ju risk mille pead võtma nii et marko peaks unbanned olema ja reeglite j2rgi sa ületad oma volitusi

 

Ma võtan sinuga homme õhtul uuesti ühendust... Seni aga loen ma seda teksti ja üritan aru saada mida sa mõtled:/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Rangeboonage scammis, Superman scammis 400.- vastu.

Võrdluseks: Anti Allas üritas scammida mind, ma scammisin acci ära vastu.

 

Point on see, et Superman scammis ikkagi ja seega peaks ju ka banned saama.

Et ongi, maksa talle 400.- tagasi või ban - nii peab olema ju?

fontsize 4 = ftw

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
põhimõtteliselt superman marko reeglite järgi kui acc scammitakse siis sul on kaks 3 võimalust ban saada,acc tagastada või tagastada raha mille eest acc osteti see mis sina acci sisse panid ja vaeva nägid see on sinu mure mitte marko tema tagastas sulle algse acci raha ja tegelt sa ei tohiks teda bannida kui ma kedagi scammiks ja raha tagastaks isegi kui ta oleks selle p2p teind ega see ei tähenda et ma p2p raha annaksin see et sa acci ostsid ja raha peale panid see on ikakgi ju risk mille pead võtma nii et marko peaks unbanned olema ja reeglite j2rgi sa ületad oma volitusi

 

kuidas palun ?:S

ma ei saanud mitte midagi aru

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Rangeboonage scammis, Superman scammis 400.- vastu.

Võrdluseks: Anti Allas üritas scammida mind, ma scammisin acci ära vastu.

 

Point on see, et Superman scammis ikkagi ja seega peaks ju ka banned saama.

Et ongi, maksa talle 400.- tagasi või ban - nii peab olema ju?

fontsize 4 = ftw

 

Oota, kuidas ma 400 scammisin?

 

Ning kõigile teadmiseks, Marko lasi coolmarkz kasutajaga veel 1k üle kelleltki Henrylt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Rangeboonage scammis, Superman scammis 400.- vastu.

Võrdluseks: Anti Allas üritas scammida mind, ma scammisin acci ära vastu.

 

Point on see, et Superman scammis ikkagi ja seega peaks ju ka banned saama.

Et ongi, maksa talle 400.- tagasi või ban - nii peab olema ju?

fontsize 4 = ftw

 

Rangeboonage ja Superman leppisid summa kokku. Rangeboonage pakkus välja, et saadab raha mulle ja siis mina Supermanile. Ma näitasin osapooltele konto väljavõtteid ja nende alusel on Supermanil veel saamata 6 krooni tagasimakstavast summast ehk siis kasutaja hinnast, mis Superman Rangeboonagele välja käis Coolmarkzi eest. Sealjuures ma ei arvestanud Supermani enda kulutusi (pank, mille ta juurde vorpis, max quest points, member). Superman ei võlge Rangeboonagele mitte vähematki penni. Subjektiivse hinnangu järgi tuleks Rangeboonagel veel üks hea 400-500 krooni maksta, et seda jama ning kahju hüvitada. Olgu, 6 krooni pole teab mis summa?

 

Kui paljud teist teavad, et Rangeboonage müüs kasutaja Coolmarkz siin foorumis veel kahele isikule siin foorumis peale seda intsidenti Supermaniga. See oli vaevalt nädal hiljem, tänase seisuga umbes kuu tagasi. Üks, kellele ta selle kasutaja müüs, on Hendri ning temalt võeti kasutaja kohe tagasi. Teine kannatanud oli Rauno. Ei olnud see Rangeboonage mingi süütu lambuke, nagu enamus siin heaks arvab. Selle teema paneb lukku, kuna Rangeboonage on banned, ta keeldub summasid tagasi maksma ja kontakteerumisel blokeerib msn-st.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kuna tegu on sellise inimesega, siis ehk on tõesti targem teda külastada.

Kuna ma ise olen hetkel nagunii Tallinnast väljas ja poolvend on minuga, siis oleks ehk arukas tema juurest läbi sõita, ning, kui mitte temaga, siis ta vanematega paar sõna juttu puhuda, sest andmed on mul kõik ilusasti selles läpakas olemas.

Kuni neljapäevni kesk-eestis, nii, et vaatab, mis välja mõtlen.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.