Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Rangeboonage, mis juhtus minu passwordiga?

Soovitatud postitused

VIP

No andge mulle ideid kuidas ma saan näidata et Se IP mis kasutaja ära võttis ei ole kuidagi sarnane minuomaga, kui ruuter.ee oma on mingi MITTEKINDEL koht.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma tean kuidas se kindlaks teha.

 

Kuna jälle mingi lamp hakkab siin Bistiitama. Soul võta ühendust msnis. sebid teamveaweri ja saan näidata.

 

Mingi borkao sugused ei jäta rahule muidu.

 

Kellelgi parem idee siis ma käpp

 

Ma ei sebi mingit TeamVieweri. Küsi ükskõik, kellelt siit juhtkonnast, et see on sinu IP. Lool punkt! Kõik tõestus olemas, et sina siin üle lasksid, ma jätan nüüd Supermani otsustada, kas sulle panna bann või ei.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sa oled küll kõva ütleja? Tegid alles kasutaja ja mõtlesid et võiks koomi teha ja kedagi ilma tõenditeta laimata? Sitt idee, copy mulle 1 koht kus on nn. IBA?

 

Ma ei sebi mingit TeamVieweri. Küsi ükskõik, kellelt siit juhtkonnast, et see on sinu IP. Lool punkt! Kõik tõestus olemas, et sina siin üle lasksid, ma jätan nüüd Supermani otsustada, kas sulle panna bann või ei.

 

Ma rääkisin Gabrieliga, ta andis kasutaja ja pw (suvalise) ja ma logisin sisse. Ta nägi et se polnud minu IP. Ütlesin et ta paneks pildi aga ta ei teinud pilti.

 

Kui sa ei taha näha teamweaveriga et se pole minu IP siis on kindel laks et sa keerad lihtsalt sitta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
logi mõne oma ruunikasutajaga sisse nii ,et mõni foorumi liige vaatab teamveaweri-ga pealt- siis kohe näha kui teine IP

 

Vot tüpselt sellest ma Soulile rääkisin aga ta hakkab ajama et ta ei taha, näha et ta 100% ajab lihtsalt ajaviiteks teistele sitta kaela lol

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sa oled küll kõva ütleja? Tegid alles kasutaja ja mõtlesid et võiks koomi teha ja kedagi ilma tõenditeta laimata? Sitt idee, copy mulle 1 koht kus on nn. IBA?

 

 

 

Ma rääkisin Gabrieliga, ta andis kasutaja ja pw (suvalise) ja ma logisin sisse. Ta nägi et se polnud minu IP. Ütlesin et ta paneks pildi aga ta ei teinud pilti.

 

Kui sa ei taha näha teamweaveriga et se pole minu IP siis on kindel laks et sa keerad lihtsalt sitta.

 

 

Ausaltöeldes kogu su jutt. Kuna kontrollisin ISIKLIKULT ip-sid, ja tõesti ,sa oled sarnase Ip pealt varem siia täna postitanud, nagu Supermani kasutaja ära võeti.

No Offence, aga ma ei oska enam midagi öelda. =/


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Loe oma tekst läbi veel korda ja näed mis on IBA!

 

Done, ei leidnud iba juttu, kõik on nii nagu on.

 

Fail sinupoolt, mina ole omaette nüüd natuke.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ausaltöeldes kogu su jutt. Kuna kontrollisin ISIKLIKULT ip-sid, ja tõesti ,sa oled sarnase Ip pealt varem siia täna postitanud, nagu Supermani kasutaja ära võeti.

No Offence, aga ma ei oska enam midagi öelda. =/

 

Kõik IP-d on sarnased.

 

Ja se polnud Tõend mis Soul andis se oli pilti mis oli täielikult copy pastetud, 3-4 asja juurde kleebitud, isegi mitte fullscreen et näha et tema tehtud ning õige.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Vot tüpselt sellest ma Soulile rääkisin aga ta hakkab ajama et ta ei taha, näha et ta 100% ajab lihtsalt ajaviiteks teistele sitta kaela lol

 

 

No offence, ma ei ole küll kellegi poolt, aga mis siis kui sa jooksid oma lapakaga mõne sõbra juurde? :hi:


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Anna andeks, kui sa oled loll ja ei taju midagi, siis pole midagi parata. Mõtle ennem kui tuled midagi ütlema.

 

Mida iganes, arene natuke.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No offence, ma ei ole küll kellegi poolt, aga mis siis kui sa jooksid oma lapakaga mõne sõbra juurde? :hi:

 

No selleks ongi teamwiever ju. Tra ma võin telefoniga filmida ja minna Lauaarvutisse roflmao. Või midaiganes vaja.

 

Kui ta on täna selle scammeri ip pealt postitanud siis milles probla ? BAN . Pole siin mingit halastust.

 

Scammeri IP pealt, võta paar lehte tagasi ja vaata scammeri IP-d ja siis minu oma.

 

Tra ma ei saa Soulist aru, nahhui ta blockima hakkas kui ma oma IP-d näidata tahan. Kohe tõmbas nahhui.

 

Eks ma üritan enam mitte häirida lasta sellistel vendadel kes tegid just kasutaja et scammerite teema all Funida. Räägin parem Supermaniga edasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Rangeboonage, see ju loomulik, et kõik hakkavad norima/süüdistama seda, kelle kohta teema tehtud on.

Päris hale, vms?

Enamus wannabesid kõik pugesid supermanile - ostke elu?

Superman - mage ei ole sheerida naisega läpakat ning mängida seal rsi???

Eriti loll oleks osta SELLISE summa eest mingi mängu kasutaja omale, eriti kui sul on naine, kelle eest võiksid hoolt kanda ning selle raha eest talle midagi ehk osta ning õhtul skoorida? (

Väga hea, et said kasutaja osaliselt tagasi.

 

Siiski oleksid võinud kõik pugejad ennem ootada ning vaadata, mida rangeboonagel asja kohta öelda on, mitte kohe norida/süüdistada.

 

Jube sitt neiu sul siis, et asju vaja osta skoorimiseks või siis oled ise üks paras kusik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Erik says:

Mis värk on, tegelt ka?

Marko says:

Ei oska sulle täpsemalt õelda kui ma vahvlisse kirjutanud olen, eriti tühja paneb soul, ta tegi pilte kus ta copys texi peale et mu msn olevat [email:aucn8wz0]Coolmarkz@hot.ee[/email:aucn8wz0]

Nähe et ta üritab sitta keerata, TA TEAB VÄGA HÄSTI MU MSNI

ja se ajab närvi, mulle hakkab asi imelikuna tunduma, et teatud isikud teevad koostõõd et raha/bani või mis iganes saavutada

Erik says:

kes teatud isikud? et nagu mina või soul?

Soul on alati uurima hakanud ja leidnud asju ülesse

sestap ka teeb seda

ma pole palunud ega ei tea miks ta seda teeb

ma ei tea ei IP asjadest, ega muudest asjadest midagi

sest ma olen lihtne inimene, ning ma ei viitsi keeruliseks asju ajada

Marko says:

Ma usun et tean sinust vähemgi. Mina tegin oma ip kindlaks ja se pole sarnanega sellega mis sinu acci äravõetud IP-ga .

Aga SOUL Copy-b piltidele mingit lampi texte peale ja üritab vastupidist väita

Erik says:

Tegelikult, kui täiesti aus olla, siis mind ei huvita ei see mis Ip kellelgi on, või kus kohas keegi elab. Mind ei huvita see, mis näitab üks sait ja mida näitab teine sait... Asi ongi vast selles, et mind üldse ei huvita see suur mull, mis tekkis selle ümber tänu tänamatutele väikestele vahvli jüngritele... Mind lihtsalt huvitab see, kuidas me nüüd edasi lähme?

Marko says:

Mina ei lähe edasi kuhugile enne kui minu tühja süüdistamine ja copitud piltide tekitamine lõppeb mul pohhui. ISegi kui lähme edasi ja selgub et mina polegi süüdi JÄÄB mu mainele plekk.

Ma ei saa seda lubada

Erik says:

see on sinu ja Souli teema, mitte minu, souli, gabrieli, sinu või kellegi teise teema, saad aru?

see, et soul teeb seda, see on tema asi

ma pole palunud ega midagi

räägi temaga sellest enda mainest

vaata..

ma ajan asju otse sinuga ja mitte kellegi teisega

ning ma pole sind alates algusest süüdistanud, ning ma ei tee seda ka edasipidi, veel

sest nii mulle, kui sulle oleks kasulikum lahendada see muud moodi, kui bani või millegi muuga

nii, et pole mõtet olla ebameeldiv, kui see ei vii kusagile

selle pärast olengi ma avatud igasugustele ideedele, et see mure lahendatud saaks

ning, et me mõlemad rahul oleks

kuid hetkel on raske seda teha, sest tundub, et sind aetakse nurka teiste poolt, ning ma tõesti ei saa sinna midagi teha, sest see on nende viga, mitte minu :/

Marko says:

Minul ideesi pole.

Erik says:

mitte ühtegi ideed? Täiesti null? Et nii jääbki?

Marko says:

Mina pole sittagi teinud, se ei saand minu kaudu olla. Mina ei hakka pead ka vaevama

Erik says:

ja nii ongi?

Marko says:

Loomulikult

Erik says:

Nii, et sa müüd mulle kasutaja 1400 krooni eest, ma maksan veel 400 sinna peale...Siis raiskan enda elust 2 nädalat ja teen sellele 150m raha juurde... Siis järsku out of nowhere vahetab keegi passwordi ära, ning laseb acci rotti... ja sa jätad asja nii, sest " sina ei hakka enda pead vaevama" ?

kas sa teed nalja praegu?

Marko says:

Minule pole sa 400 maksnud ... Ja ma ju tean et se pole minupoolt võetud

Erik says:

See 400 pole tõesti sinule makstud, kuid see läks selle kasutaja peale, ning selle eest tehti kõik questid ära. See on miski, mis on jäädavalt selle kasutaja peal, ning raisatud raha

kas sa arvad, et mind lohutab see, kui sa ütled " ma tean, et mina pole teinud"

well, ma ka pole

kes siis on?

Marko says:

Ei tea

 

uskumatu...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ip on sarnane, aga Kärdlast pärit!..Ja kui ma õigesti aru sain siis range on pärit Jõgevalt ip: 88.196.104.229 suunab Kärdlasse! Ip: 88.196.108.225 Suunab Jõgevale..Mina igastahes usun, et rangel pole midagi pistmist selle kasutaja tagasi tõmbamisega... Aga range äkki sina tead kärdlast inimest kes võib sind teada? Ja sama küsimus supermanile!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mina ei tea selt kedagi. Ma üritangi seda teistele kindlaks teha aga suht asjatult ma vaatan.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
tüüp ajab sitta.

Ma olen küll kindel et boonage käsi mängus :)

 

Oioi, Panid asja paika ära? Mida sa selle postitusega saavutada üritad? mingi kõik paika ära panna et ma süüdi?. Leia tegevust ja ürita natuke olla

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nahhui te neid neti IP locatoreid kasutate, nokud. See ei näita teie asukohta, vaid see näitab suurema sõlme asukohta kust kaabel läbi jookseb. Samahästi võin ma Narvas elada ja IP näitab Pärnut.

 

Sorry ei oska sellekohapealt midagi õelda. Ma ei tea IP-dest palju

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ma ei jaksa taga ajada mingeid IP´si ja muid huvitavaid vidinaid, sest nagu ma enda IP´ga teistisin, siis ta ei anna mulle kindlat kohta.

Kui IP suudaks näidata mulle maja värvi ja akende arvu, kust sisse logiti, siis ma usaldaks seda.

 

Samas, päris nii see ka nüüd ei lähe, et ma istun kotte laiaks ja ootan homset päeva.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei jaksa taga ajada mingeid IP´si ja muid huvitavaid vidinaid, sest nagu ma enda IP´ga teistisin, siis ta ei anna mulle kindlat kohta.

Kui IP suudaks näidata mulle maja värvi ja akende arvu, kust sisse logiti, siis ma usaldaks seda.

 

Samas, päris nii see ka nüüd ei lähe, et ma istun kotte laiaks ja ootan homset päeva.

Elioni ja Starmani ühendustega sa seda teha ei saa jah, kuna aga enamusel Eestist on see või siis STV, siis pmst ei saa kindlaks teha kellegi asukohta, kui just asutuses käppa sees pole.

 

Mingi FIE või väikeettevõtete netihostide IP asukohad teed jah mõne minutiga kindlaks, aga Eestis kasutavad neid tänapäeval veel väga vähesed.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Rangeboonage, see ju loomulik, et kõik hakkavad norima/süüdistama seda, kelle kohta teema tehtud on.

Päris hale, vms?

Enamus wannabesid kõik pugesid supermanile - ostke elu?

Superman - mage ei ole sheerida naisega läpakat ning mängida seal rsi???

Eriti loll oleks osta SELLISE summa eest mingi mängu kasutaja omale, eriti kui sul on naine, kelle eest võiksid hoolt kanda ning selle raha eest talle midagi ehk osta ning õhtul skoorida? (

Väga hea, et said kasutaja osaliselt tagasi.

 

Siiski oleksid võinud kõik pugejad ennem ootada ning vaadata, mida rangeboonagel asja kohta öelda on, mitte kohe norida/süüdistada.

 

kuule imbetsill, kui sa miskit ei jaga, ole vait. Tunnen Erikut üpriski hästi, kui võrrelda teisi siin, samuti ära tule tarka panema, nagu ta ei hoolitseks oma naise eest? Nagu, mida perset tead sina naiste hoolitsemisest, kaasa arvatud minagi eks?! Kui tal on raha mõnisada kilo ja 1400.- on seal miski näitaja siis ei. Ning mis vahet on sel, kus sa rsi mängid?! Täiesti perses kui närvi võid sa ajada mind, ise wnb 18 ja targemat juttu kui 14a oma sealt ei paistagi.


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ja kuidas ta on kindel et superman ise lolli juttu ei aja ?

 

Kellegis ei saagi kindel hetkel olla. Ma räägin hetkel Foorumi adminiga ja Supermaniga natuke. Üritame lahendada probleemi. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kõik IP-d on sarnased.

 

Ja se polnud Tõend mis Soul andis se oli pilti mis oli täielikult copy pastetud, 3-4 asja juurde kleebitud, isegi mitte fullscreen et näha et tema tehtud ning õige.

 

Olgu, sa väidad, et need pildid, mis postitasin valed? Oled nõus, et bannin sind, kui tõestan, et need õiged? Vasta ei või jah. Tahaks näha, mis vastad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Soul minu ip on a0xfh5.jpg

 

Ja sa andsid sellise pildi. prove3.png

 

btw digitv-l ongi 2 ip-d.

mul oli ka vahepeal 90.190.xxx.xxx

aga kuna mul on wifi ka sees siis nüüd on mul ip 88.196.19.111

 

Ma ei oska õelda millest see tuleb, aga sinu ip on souli pildid ilusti näha..

Nii et need 90.190 ja 88.196 on samad ip-d, aga lihtsalt kuidagi erinev... peab elioniga ühendust võtma võibolla nad oskavad paremini seletada, miks see nii on.

 

Kahjuks/õnneks on praegu rangeboonage süüdi, kuna sinu ip kattub kõigega. :(

 

 

PS! Teistele, kes siin väidavad, et ban range blabla.. siis olge vait juba ükskord ja jätke see pugemini.. türa see ei ole teie asi siin ju.. kõigile neile spammeritele tuleks juba ükskord säru teha.. kurat ei ole vaja igalpool isa mängida, kes ise on 10 aastased lapsed kes emalt raha varastavad, et endale rune kasutajat osta..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oh lambakari :D

 

fakt 1. Rangeboonage andis supermanile andmed , kuna ta on esimene omanik siis pidid tema andmed õiged olema .

fakt 2. Kui need andmed ei funka siis on süüdi ainult Rangeboonage ,mitte keegi teine ...

fakt 3. Kui keegi isegi oleks ta acci sisse läinud keyloggerit kasutades siis KUIDAS ta muutis salakad ära ? Ja kui isegi oleks salakad ära muutnud (14 päevaga) siis peaks ju acci esimeste andmetega selle tagasi saama ?!

 

Ainuke lahendus on see ,et Rangeboonage hüvitab kahjud ja kõik , mingid geiloggerid /ipd pange põlema . Mul suht kama mis sellest värgist siin saab aga , fakt on see ,et süüdi on ja jääb Rangeboonage . Kas siis acci rottimises/valede andmete andmises . Kui ta isegi neid andmed vb täpselt ei teadnud siis on ikkagi tema süüdi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
rangeboonage ütles, et kasutaja oli vahepeal ta sõbra käes (ainult parool). Mina arvan, et see sõber üritas seda gold4rs'i müüa...

 

Ma ütlesin talle kuu tagasi, et palun teavita ostjat ka sellest riskantsest ostust. Tüüp eiras igat mu sõna ja nagu näha, nüüd tagajärjed sellised. Ma selles kindel, et süüdi Rangeboonage. Mitte, et ainult kõik tõendid tema vastu räägivad, vaid ka ebanormaalne oleks mõelda, et Superman valetab. Kasutajal on ta juurde teinud QP 275?! ja ligi 100m+, ta ei süüdistaks Rangeboonage asjata. Rangeboonage, parem oleks sul see raha tagastada ja kasutaja jätad endale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.