Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
Ei tea miks aga meeldib soomes kepikaid tüdrukuid vaadata :D

Kõik seal kepikad.

Btw kõigil vansid :O

Tüdruk vaatab kepikaid tüdrukuid ? Lesbi ? ;O


dhdbet.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui mul näiteks on komme kaasa võetud vms, siis need peavad alati jaguma kahega :D.

Närin kõrvaklapi juhtmeid.

Närin oma põski, kuni vere maitse on suus lol.

Närin huuli.

Külmkapi haigus :D.

Kui panen lause lõppu küsi- või hüüumärgi peab alati pärast viimast tähte tühik olema.

 

Uskuge neid on liiga palju, et siia kirjutada :P


- Kui näed viga laita, siis mine ja hakka mölisema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tüdruk vaatab kepikaid tüdrukuid ? Lesbi ? ;O

 

Ta ei ole veel ise ka aru saanud kes ta siis päris täpselt on ! :cool:


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui mul näiteks on komme kaasa võetud vms, siis need peavad alati jaguma kahega :D.

Närin kõrvaklapi juhtmeid.

Närin oma põski, kuni vere maitse on suus lol.

Närin huuli.

Külmkapi haigus :D.

Kui panen lause lõppu küsi- või hüüumärgi peab alati pärast viimast tähte tühik olema.

 

Uskuge neid on liiga palju, et siia kirjutada :P

 

Welcome to the Club ?


'Galla Nero'

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ok , veel kiikse mul . :D

 

Vahepeal tuleb mingi hull koristamise isu peale , koristan mingi esiku ja enda toa ära ja siis panen veel riided ja õpikud/vihikud korda ja siis on nagu : Ohh , ei viitsi enam kunagi koristada . :D

Hmm , vahepeal ei viitsi enda kodus üldse koristada/midagi teha , aga kui kellegi teise juurde lähen ja to peab midagi koristama/tegema , siis olen nagu mingi duraceli-jänku ja aitan kõik ära koristada/teha . :D

A jah .. Ja siis ntx , kui ema/isa ütleb , et ärka üles , siis jään sellisesse magamis seisundisse ja näen kuidas seda teen , aga kui ema/isa jälle karjub , siis ärkan oma voodis . :D

Kui palutakse midagi teha , siis tavaliselt jään mõttesse või midagi sellist . :D

 

Fak , ära unustasin jälle . :D

Küll tuleb veel . :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ehh ,mul tulevad ka taolised koristamisehood peale(nagu Matul).

 

Ja alati peavad mul kossid puhtad olema,idk miks.

Hommikul enne kooli kasvõi puhta lapiga ninaotsad üle vms(Valged kossid ,eelmine päev ntks pidu,siis muda jne:D).

 

Ning koguaeg peab mul peale/enne koma tühik olema >.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
muidu mingi suur korra armastaja ei ole, aga kui mingi asi ikka on viltu siis ma pean ta sirgeks saama.

Isegi kui nt 2 tassi on laua peal siis ma pean nad kuidagi ilusti sättima seal.

Ema vahest ütleb et ma pidavat olema nagu Mr.Monk

 

Võin su jutu korrutada kahega, mulle meeldib koristada ja enda tuba alati korras ja puhas:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
muidu mingi suur korra armastaja ei ole, aga kui mingi asi ikka on viltu siis ma pean ta sirgeks saama.

Isegi kui nt 2 tassi on laua peal siis ma pean nad kuidagi ilusti sättima seal.

 

 

 

täpselt sama probleem mul... ei tea kuidas sellest harjumusest lahti saada.


suicide.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See on tõesti imelik, aga ma alati koju jõudes keeran endal sokid alla. teen nii, et keeran selle osa, mis peaks olema jala sääre peal- jala laba peale. Nii, et nad tilpnevad ja kand on paljas aga varbad on soki sees.

Kui nii ei tee, siis on varvastel külm aga täitsa jalas ka ei taha hoida, mu naine peab seda imelikuks.

Tööl, kui võtan kohvi tassi ääre pealt, siis pesen alati ta nii kuuma veega läbi, et kõrvetab käsi. Peale seda kuivatan paberiga ära. Ma teen seda, sest mulle meeldib, kui mu tass on nii puhas, et krudiseb ja on soe.

Mul on kindel tasku iga asja jaoks. ipod on ees vasakus ja paremal on telefon. Vasakul taga on võtmed ja paremal rahakott.

Ma ei suuda enne kella 1te magama minna, sest ma arvan, et, kui varem minna, siis "ma lasen päeva raisku"

tavaliselt tuleb uni juba kella 10 paiku aga magama lähen ikka kella 1 ajal. Kõige imelikum asja juures on see, et see vahepealne aeg ma ei tooda mitte midagi head ja raiskan selle päeva ikka ära. Ma kas vaatan telekat või olen arvutis. Kuid põhimõtte pärast ei lähe varem magama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minul on selline kiiks, et ma lihtsalt PEAN koguaeg oma kätt nuusutama, ma ei tea mis probleem sellega on, lihtsalt on selline tunne ja kõik.

Siis iga kord kui lähen magama peab minu kõrval olema (öökapi peal) rahakott, telefon ja võtmed.

Veel kui ma kellegiga räägin peab mul käte vahel midagi olema mida mudida, lihtsalt muidu ei tule jutt korralikult välja.


- Kui näed viga laita, siis mine ja hakka mölisema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Külmkappi kontrollin mitmeid kordi.

Kui msni-is ära vastan kellelegi siis alati vajutan Esc ja kõige rohkem ajab närvi kui keegi samal ajal midagi vastu kirjutab ja ma pean msnist ta uuesti üles otsima.

Imetlen ennast mitu korda päevas peegli ees ja vaatan kas kõik on ok.

Ütlen tihti "mh" kui keegi ütleb midagi, kuigi kuulsin mis ta ütles.

Kindlasti on palju veel.


2ds75z.png

=^.^=

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lihtsalt ei ole pysisuhte inimene. Parim suhe mis oli oli 1.5kuud, see möödus ka enamus aja valetades et ma täna ei saa sinuga kokku nii palju asju on teha jne. Kuidagi naljakas on endale ka et kui mulle mõni tydruk meeldib siis hullult pingutan, olen korralik, võtan alati pidudele kaasa(loomulikult pean alkoga siis piiri ja värki). Aga siis kui olen juba oma suhte kätte saanud siis nagu yldse ei taha koos olla. Kuidagi nii yle viskab kui juba tund aega olen koos olnud, kohe on vaja vabandusi välja mõelda.. Ei saa aru mis värk on:D


638534582.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lihtsalt ei ole pysisuhte inimene. Parim suhe mis oli oli 1.5kuud, see möödus ka enamus aja valetades et ma täna ei saa sinuga kokku nii palju asju on teha jne. Kuidagi naljakas on endale ka et kui mulle mõni tydruk meeldib siis hullult pingutan, olen korralik, võtan alati pidudele kaasa(loomulikult pean alkoga siis piiri ja värki). Aga siis kui olen juba oma suhte kätte saanud siis nagu yldse ei taha koos olla. Kuidagi nii yle viskab kui juba tund aega olen koos olnud, kohe on vaja vabandusi välja mõelda.. Ei saa aru mis värk on:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise ei viitsi üldse tööd teha, ema käskis marju korjata pange, tavaliselt korjan päeva või pool, siis mul oli vaja just samal hetkel linna minna, korjasin pange 15 mintaga ära, :D

Ja ropendan ka igaasja peale, siis see ka veel, et mõtlen kui vrdjad kõik on, ei sa normaalne olla siis, 1 kiiks on veel, kui keegi teeb nalja, siis ma alguses naeran ja järksu lõpetan ära nagu se polnudki naljakas minujaoks :D!

Hetkel rohkem, ei tule meelde.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.