Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Reconnectin csis, kui surmasid on rohkem kui kille. Natuke mark, a pohh. :D

 

Käin tihti külmkapi ust "lõhkumas", kuigi ma tean, et midagi uut seal pole.

 

Vahel viskan riideid pesumasinasse, ilma, et selleks mingi eriline põhjus oleks. :D

 

mul sama asi selle külmkapi uksega

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Käin külm kapi vahel. Ja kui suustama lähen ,noh suht uus kiiks aga laulan Joosoolemiio Lisan soola ,et välja tuua uus maitse Hõrk. Olen vaikne koolis ja kui üksi kodus siis hakkan nagu kellegagi rääkima.Ei suuda arvutis olla kui telekas ,ei käi kuigi ei vaata seda.Ja kui keegi millegagi hakkama ei saa arvutis hakkan näppudega mängima ,ning tahan hiir enda kätte saada ja ise proovida :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
See külmkapi jama on, aga kui see enamusel on siis pole see kiiks ju vms? :D A ja siis huulte närimine on ka pidevalt teemas.:cool:

 

närin ka huuli suht tihti, pärast suht sitt tunne kui valutavad -.-


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nagu paljudel, on ka mul külmkapi "kiiks".

 

Siis närin tihti paremat põske seest poolt, ei tea miks .. :S

 

Suht korras peab kõik olema, ei saa nii, et laud segamini, eriti tehnika asjad miskipärast.

 

Pidevalt raksutan sõrmi, nii tunnis kui kodus, õpsid vaatavad pidevalt viltu kohe kui 10 raksu ära käib, mis kajab üle klassi :S


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

n2rin kyysi , kyyni pmst polegi . n2rin huult , n2rin suu seest poolt nahka jne... :D :D siis asjad peavad olema mingises loogilises j2rjekorras . k6ik peab olema puhas alati :D


2uo3q6q.png

ja kõige ennem muidugi mõtlesin et jumal on meid õnnistanud monkey madness questi õpetusega vms.

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Närin huuli, närin põski seestpoolt, raksutan sõrmi väga tihti, kui kodus suitsu teen siis teen vahel silmad kinni suitsu.


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kui koolist või üldse kuskilt koju tulen, lähen ka kohe külmkapi kallale. isegi kui kõht on just täis söödud, ikka esimene asi on külmkapp. ning ma ei tea kas neid saab just "kiiksudeks" nimetada, kui ma närin ka huuli suhteliselt tihti. ja küüsi närin ka, eriti kui telekat vaatan ja mõni põnev film tuleb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Käin külm kapi vahel. Ja kui suustama lähen ,noh suht uus kiiks aga laulan Joosoolemiio Lisan soola ,et välja tuua uus maitse Hõrk. Olen vaikne koolis ja kui üksi kodus siis hakkan nagu kellegagi rääkima.Ei suuda arvutis olla kui telekas ,ei käi kuigi ei vaata seda.Ja kui keegi millegagi hakkama ei saa arvutis hakkan näppudega mängima ,ning tahan hiir enda kätte saada ja ise proovida :D

Endal sama värk ,et tv peab alati käima kui arvutis olen :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

nii algab kõik siis.Ma koguaeg õõtsun kui ma istun ja paljud ,kes seda märganud on kysivad kohe ,et kas närvid läbi we?.Siis alati kui joomine on siis kisun mingi pudelilt sildi pealt ära.Telekas peab alati käima ,kui kodus olen.Ei suuda kuidagi kirjutada y asemel ü-d.Siis koguaeg vaatan enda biitsepsit nagu mingi enesearmastaja :D(noh poisike ikka suur kah:D).Ja koguaeg näpin enda kitsekat kui arvutis olen.Ohh päris retarted olen või mis?:D.Ja see kylmkapi jama sammuti:D


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minu 1 kiiks on see, et ma näen tulevikku vms..

Mitte, et ma seda ise ennustada saaks, aga nt näen mingit unenägu..

ja siis mingi nädala/kuu ajapärast tuleb täpselt sama koht reaalselt ette (nt vaatan õpetajale otsa ja ta käeliigutusi, siis tuleb meelde, et ma olen seda hetke juba näinud unes vms)

ja alati ma mõtlen seda endapeas, et mis moodi see võimalik on.. et ma unes või kusagil nägin seda kohta ette..

 

 

Teine kehv asi on see, et arvutis olles meeldib mulle nina nokkida.. :D ma ei tea miks..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Minu 1 kiiks on see, et ma näen tulevikku vms..

Mitte, et ma seda ise ennustada saaks, aga nt näen mingit unenägu..

ja siis mingi nädala/kuu ajapärast tuleb täpselt sama koht reaalselt ette (nt vaatan õpetajale otsa ja ta käeliigutusi, siis tuleb meelde, et ma olen seda hetke juba näinud unes vms)

ja alati ma mõtlen seda endapeas, et mis moodi see võimalik on.. et ma unes või kusagil nägin seda kohta ette..

 

 

Teine kehv asi on see, et arvutis olles meeldib mulle nina nokkida.. :D ma ei tea miks..

 

Endal vahepeal täpselt sama asi.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olen elukutseline jalaväristaja, koguaeg jalg väriseb, isegi magama jäädes.

Praegu ka btw.

 

Aga see rahatähe kiiks mul ka, või noh kas just kiiks, väiksena ema ütles, et peab olema muidu läheb raha ära :P

Aa ja läpaka desktopil ei tohi ühtegi ikooni olla.


asd.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Alati kui autoga sõitma hakkan, panen käigu sisse:S


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Minu 1 kiiks on see, et ma näen tulevikku vms..

Mitte, et ma seda ise ennustada saaks, aga nt näen mingit unenägu..

ja siis mingi nädala/kuu ajapärast tuleb täpselt sama koht reaalselt ette (nt vaatan õpetajale otsa ja ta käeliigutusi, siis tuleb meelde, et ma olen seda hetke juba näinud unes vms)

ja alati ma mõtlen seda endapeas, et mis moodi see võimalik on.. et ma unes või kusagil nägin seda kohta ette..

 

 

Teine kehv asi on see, et arvutis olles meeldib mulle nina nokkida.. :D ma ei tea miks..

 

Seda nimetatakse Deja Vu-ks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
nii algab kõik siis.Ma koguaeg õõtsun kui ma istun ja paljud ,kes seda märganud on kysivad kohe ,et kas närvid läbi we?.Siis alati kui joomine on siis kisun mingi pudelilt sildi pealt ära.Telekas peab alati käima ,kui kodus olen.Ei suuda kuidagi kirjutada y asemel ü-d.Siis koguaeg vaatan enda biitsepsit nagu mingi enesearmastaja :D(noh poisike ikka suur kah:D).Ja koguaeg näpin enda kitsekat kui arvutis olen.Ohh päris retarted olen või mis?:D.Ja see kylmkapi jama sammuti:D

 

Oled küll jah . :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Olen elukutseline jalaväristaja, koguaeg jalg väriseb, isegi magama jäädes.

Praegu ka btw.

 

Aga see rahatähe kiiks mul ka, või noh kas just kiiks, väiksena ema ütles, et peab olema muidu läheb raha ära :P

Aa ja läpaka desktopil ei tohi ühtegi ikooni olla.

Ma väristan koolis koguaeg jalga, ja siis kui meelde tuleb ja lõpetan siis imelik tunne lol


Swaggletooth.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hoian käsi imelikes kohtades, jääksid nagu ette... :)

Käpin enda soengut koguaeg, isegi, kui see normaalne välja näeb.

Kohendan prille, isegi siis, kui neid ees pole.

Teen õlgadega kahtlast liigutust, kui vajadus.


inkw

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.