Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

 

 

Edit/ Väiksena oli veel see kah et kartulupudru sisse oli süües vaja mingi koobas kaevata kahvli või lusikaga ja sinna sisse mingit hapukoort lasta :D Nüüd on see möödas ;)

 

 

(H)

Mul oli ka väiksena see komme. Vahel tegin lausa tunnelid, et läksid keskel läbi ja sai piiluda sisse :% Ja siis toppisin mingi viineri vms sisse. Ja kui söömise ajal avastasin siis tegin mingi "Ohooo, mis siin on "vms :D


(L)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
A, see nuusutamine. Ma tavaliselt nuusutan toidu enne üle, kui sööma hakkan :D Ja see on vahest nii haige :D Mingi paha lõhn on, siis ei söö ka. Mõni lausa solvub, et pole maitsnud ja ei taha ikka :D

 

täpselt sama asi siin:D

 

ja mul ka see külmkapi asi....:D

 

tunnis ma miskipärast koguaeg kiigun tooliga:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
see ka et ma joonistasn alati töövihikusse iga lehepeale HARDSTYLE suurelt ja ülevaltall :D

 

 

 

mul sama, aga kirjutan alati RUNESCAPE :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

2.K6ik numbrid peavad l6ppema 0 v6i 5-ga... ntx kui panen telekast h22lt siis peab olema 15 v6i 20 jne.

 

 

Mul sama asi , ainult peab lõppema 0-ga :D

Kui panen näiteks Pepsi pudeli kotti, kontrollon iga 5 min tagant et kas see on ikka kinni:D

 

Koolist lähen koju , mingi poole teepeal vaatan kotti sisse, et kas on ikka minu kott.:S

 

 

 

 

 

:ty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul sama asi , ainult peab lõppema 0-ga :D

Kui panen näiteks Pepsi pudeli kotti, kontrollon iga 5 min tagant et kas see on ikka kinni:D

 

Koolist lähen koju , mingi poole teepeal vaatan kotti sisse, et kas on ikka minu kott.:S

 

 

Irw. Oled siis ka enne kellegi teise koti võtnud?!:D

 

Minul on siis ka selline kiiks et kui mul pastakas hakkab tühjaks saama, siis ma pean sellega nii palju kirjutama (tegema koduseid ülesandeid ette vms) kuni see tühjaks saab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Avastasin,et aalati,kui olen õhtust söönud,lähen vaatan külmikusse,kuigi kõht täis.:D


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul sama asi , ainult peab lõppema 0-ga :D

Kui panen näiteks Pepsi pudeli kotti, kontrollon iga 5 min tagant et kas see on ikka kinni:D

 

Koolist lähen koju , mingi poole teepeal vaatan kotti sisse, et kas on ikka minu kott.:S

 

 

 

 

 

:ty

lols , mul ükskord oli 2 klassis võtsin kogematta enda koolikoti asemel kellegi teise koolikoti

:D

 

kodu jõudsin oli pill lahti ;d

siis isa viis autoga kooli ja sain oma koolikoti kätte :D

 

nii ,et mul sama kiiks koguaeg vahin oma koolikotti


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei tea miks aga meeldib soomes kepikaid tüdrukuid vaadata :D

Kõik seal kepikad.

Btw kõigil vansid :O

 

Sa pidid ise ju tüdruk olema?=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.