Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

nagu siin mõnel, on ka minul närimise kiiks. Ma lihtasalt pean midagi närima.

igasugsed plastik korgid ja juhtmed(vanad kõrvaklapid) mul läbi näritud.

 

ma närin näppe ja kunagi kruttisin juukseid :D

 

tegelikult suhteliselt rõve ,


tyler_the_creator_signature_2_by_creepncrawl-d4181cy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma ei tea mis viga,aga koguaeg närin hammastega oma vasakut põske suht tihti,viimati ma seda veel ei teinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei tea mis viga,aga koguaeg närin hammastega oma vasakut põske suht tihti,viimati ma seda veel ei teinud.

 

Mul oli sama asi kunagi .D

 

Noo mul on niimoodi , et täiesti suvalisel hetkel panen klappid kõrva ja eraldun oma keskkonda , ma ei saa midagi teha.. :D Vahest õpetaja küsib midagi ma just panin muusika mängima ja midagi aru ei saa mida ta ajab o.O

 

Teine asi: Koolis, kuulan midagi näiteks ja siis samal ajal lihtsalt sodin midagi , pastakas vahest lihtsalt õpiku peal ja liigub , pärast vaatan mingi auk sees. ..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui ma piimapakil selle nurga küljest lõikan, siis mind absoluutselt ei huvita, mis sellest edasi saab. Kuhugi ta lendab, aga see pole minu asi. :D Siis on veel see ka, et kui tunnis öeldakse mingi sõna, mis mulle umbes sama kõlaga sõna meelde tuletab, siis mul tekib ilge tahtmine seda öelda kellelegi, et koos naerda. Kahtlane lugu. :D

 

Aga eks neid kiikse on mitmeid veel..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

meenus veel see et mul on selline kiiks ka et ei taha/meeldi eriti inimestel kätt suruda. Kõik teavad et viisakas on teretades käsi ka suruda nojah, aga ma mõtlen alati et kes teab mida ta selle käega teinud on mingi nokib nina, onab, ma ei taha teada mida veel teeb ja siis ma pean seda katsuma- suht rõve ju !

Ja siis veel tihti kui mingisse asja täiega süvenen siis kallutan pead paremale, viimasel ajal ka vasakule- automaatne värk no :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Pokkeris kannatust absoluutselt ei ole..

No see on juba p2ris Kiiks, kui ma olen turniiril 1. ja suudan paari minutiga v2lja langeda :D

 

Netis mängides saab seda nii ravida, kui teed palju laudu korraga lahti, et pidevalt tegevust oleks.

Aga laivis... Siis on sul väga keeruline pokkeriga edukalt tegeleda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Netis mängides saab seda nii ravida, kui teed palju laudu korraga lahti, et pidevalt tegevust oleks.

Aga laivis... Siis on sul väga keeruline pokkeriga edukalt tegeleda.

 

Ei julge mina veel laivis m2ngida.

Internetis hetkel + olen veel p2ris amatoor :cool:

 

Teemasse:

Muidugi mingil m22ral kylmkapi kiiks kylge j22nud :)


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Krt, närin küüsi :D Ei tea kas see on pärilik? Isa teeb samamoodi :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Paar kiiksu veel

Alati jään magama kõhuli,ei tea ise ka miks. Külili olles lihtsalt und ei tule.

Koguaeg peab mul kapuuts peas olema,isegi kodus :D

Ja nagu kellelgi veel oli selline kiiks,siis peab mul ntks mp4'a volume lõppema 0 või 5ga(Ntks 15,30 jne).

 

Kui midagi veel meelde tuleb siis annan teada =D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Räägin omaette :D


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Muideks mul on sama asi aga mul on see kui ma olen üksinda kodus ja mängin mingit mängu :D

 

Double.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ÜMISEN LAULE KAASA siis magan suu lahti ja sonin bussis oli mingi piff kõrval rsk siuke uni oli ei tahtnud magama ka jääda jne ... :D ai redis ärkasin üles omfg suu lahti pea selle õla peal omg.... viimasel ajal vahin pepusi/tisse siis hmm närin pastakat,küüni natukene , siis mingi numbri värk on peab alati täis arv või 5-ga lõppev olema siis raha tähed järjestuses ja õiget pidi siis tunde segan pidevalt ohh neid jagub aga see ka et teema pealkirja võiks muuta : Harjumused. need ei ole kiiksud lol

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
ÜMISEN LAULE KAASA siis magan suu lahti ja sonin bussis oli mingi piff kõrval rsk siuke uni oli ei tahtnud magama ka jääda jne ... :D ai redis ärkasin üles omfg suu lahti pea selle õla peal omg.... viimasel ajal vahin pepusi/tisse siis hmm närin pastakat,küüni natukene , siis mingi numbri värk on peab alati täis arv või 5-ga lõppev olema siis raha tähed järjestuses ja õiget pidi siis tunde segan pidevalt ohh neid jagub aga see ka et teema pealkirja võiks muuta : Harjumused. need ei ole kiiksud lol

 

 

Sa pole teema mõttest aru saanud vist, teemaks ongi just ebatavalised tegevused/käitumised/harjumused. Mitte tavaline igav harjumus, et "oi, hommikul üles ärgates lähen kohe vetsu" vms. Sellist igavat sitta ei viitsi mitte keegi kuulata.

 

Õigekiri ei ole tabu muideks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kusjuures, te siin räägite, et teil on kiiks närida asju.

Minu kiiks selle juures on see, et mind ajab närvi, kui inimesed asju närvivad. Väga imelik on see. Siis vahepeal ma topin asju peitud, et teised neid närida ei saaks :D

Ja kui ma joonistan niisama mingeid südameid või lilli, siis neid peab olema paaritu arv.


(L)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.