Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

1. Loomulikult eespool mainitud ''kylmkapi kiiks''

 

2. Vahest j22n midagi Kauaks vaatama Lampi ja midagi muud ei kuula :D

 

3.Ytlen endale NT: Ni nyyd 6pin 2ra ! , 2 Minuti p2rats olen arvutis/magan/Muid tegevusi tegemas:D


<3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
1 Haige veel , mulle meeldib kõrvaklapi juhet närida :D

 

 

mul see kah rsk:D


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Laiskus

 

Aeglane mõtlemine kui mind ei huvita see asi mida pean tegema

 

Teiste arust on Gamerid "kiiksuga" inimesed.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Siis kui on vaja koheselt midagi teha(nt. üles tõusta), siis ma loen mõttes 32 sekundit ja hakkan liigutama ja vahest on need 32 sekundit nagu terve minut:D:D

 

 

kui ma peaks ülesse tõusma ja mõttes peaks 32 lugema siis ma jääks magama:D


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Kui ma kellegile msnis midagi kirjutan, panen käbe msni akna alla, ma vihkan seda kui vastatakse ennem kui aken pole all ja vilkuma pole hakanud :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei püsi paigal:D


 

 

EESTI KEEL LONGAB :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
muidu mingi suur korra armastaja ei ole, aga kui mingi asi ikka on viltu siis ma pean ta sirgeks saama.

Isegi kui nt 2 tassi on laua peal siis ma pean nad kuidagi ilusti sättima seal.

Ema vahest ütleb et ma pidavat olema nagu Mr.Monk

 

Suht sama haigus :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pff :D

Vähemalt pole veel esinenud mõndasi minu kiikse.

Nt kui ma näen inimest tihti, siis ma vaatan, et tal oleks iga kord erinevad sokid. Ja jalanõufriik olen ka, mulle meeldib neid vaadata. Ilusaid muidugi.

Päevas meeldib mulle suht tihti käsi pesta. Nt peale arvuti kasutamist tunduvad nad räpased ja ma pesen neid.

Kui ma külas käin, siis wc-d kasutades on loomulik, et pesed käsi, mulle meeldib selle juures erinevaid seepe nuusutada.

Ja külla minnes vaatan ma salajase pilguga voodi alla, et näha, kas seal on tolmu või mitte.

Kui ma olen poes ja üks asi riiulil on viltu, siis lihtsalt pean selle sirgu panema.

Tegelt on neid kiikse ikka veel ja veel :P


(L)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

maitea see eelnevalt mainitud külmkapi kiiks... siis kiiks et kui midagi on paigast ära peab ikka ilusasti asetama... kasvõi koolis õpikud täpselt nurka sättima... Ja siis selline harjumus kah veel et oma eelmise päeva mustad sokid kuhugi voodialla vedelema jätta...


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

külmkappi vaatamine on vist igaühel. Mul on selline jama, et me (9s klass) õppisime alles seda komavärki, mulle ei jäänud see kuidagi külge (v.a et, sest, aga ja need) kuhu neid komasi panna, nüüd kui ma kusagil kirjutan siis panen umbes "sisetunde järgi" :D

 

Päevas pesen käsi ebareaalselt palju, eriti kui kodus olen, kui ma ntks ära söön ja arvutisse lähen, pesen vähemalt 3 korda enda näpud puhtaks, sest mulle millegipärast koguaeg tundub, et need on rasvased, isegi kui ma olen limonaadipudelit näppinud/joonud sealt.

 

See on ka veel, et ntks sõprade/sõbra sõprade juures, kusagil korteris/kodus käies, kus esimest korda viibin, nuusutan alati seda "kodulõhna" , "võõrste" inimeste juures teen ka seda, ma ei tea miks.

 

Hommikul (koolipäevadel) , pean ma ALATI pea ära pesema, ei käi iga hommik duši all, kuid pead pesen ja nägu kreemitama, kui magan sisse ja ei jõua seda teha, siis lihtsalt kooliminek jääb ära, dno mis värk sellega on kuid mul on selline tunne kui ma hommikul pead ei pese ja nägu ei kreemita, nagu ma oleks mingi robot.. :D

 

Kindlasti on mul neid veel, ei tule preagu meelde.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tunnis ei jää üldse vait.

Mõtlen millegile,et vait olla,aga siis ei pane tunnis tähele ja õps küsib JUST siis mind.


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

1.) Ükskõik kas külmkapis on midagi või ei. Käin ikka ja jälle teen ukse lahti vaatan hmm pole midagi juurde tulnud.. võtan vast lonksu mahla uks kinni. 5 minutit jälle möödas uuesti vaatama:D haigus täielik.

 

2.) Vahel igavusest küüsi närin:S peaks kombeid õppima:D:D

 

3.) Alati mingid kenad biffid mööda lähevad siis vaja EGOTSEMA hakkata ( friik:S )

 

4.) Igakord tööle jõudes munen 30 minti niisama netis postimeest lugedes.


468x60.gif[/url]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
külmkappi vaatamine on vist igaühel. Mul on selline jama, et me (9s klass) õppisime alles seda komavärki, mulle ei jäänud see kuidagi külge (v.a et, sest, aga ja need) kuhu neid komasi panna, nüüd kui ma kusagil kirjutan siis panen umbes "sisetunde järgi" :D

 

Päevas pesen käsi ebareaalselt palju, eriti kui kodus olen, kui ma ntks ära söön ja arvutisse lähen, pesen vähemalt 3 korda enda näpud puhtaks, sest mulle millegipärast koguaeg tundub, et need on rasvased, isegi kui ma olen limonaadipudelit näppinud/joonud sealt.

 

See on ka veel, et ntks sõprade/sõbra sõprade juures, kusagil korteris/kodus käies, kus esimest korda viibin, nuusutan alati seda "kodulõhna" , "võõrste" inimeste juures teen ka seda, ma ei tea miks.

 

Hommikul (koolipäevadel) , pean ma ALATI pea ära pesema, ei käi iga hommik duši all, kuid pead pesen ja nägu kreemitama, kui magan sisse ja ei jõua seda teha, siis lihtsalt kooliminek jääb ära, dno mis värk sellega on kuid mul on selline tunne kui ma hommikul pead ei pese ja nägu ei kreemita, nagu ma oleks mingi robot.. :D

 

Kindlasti on mul neid veel, ei tule preagu meelde.

 

Komasid panevad vist kõik sisetunde järgi :P Vähemalt mina küll...

 

Kusjuures, see käte pesemise värk, ma jagan seda kiiksu ka sinuga. Seega tekkis küsimus, et oled märganud, kui külas oled ja tahad käsi pesta, siis küsid, et kus saaks pesta käsi. Siis tavaliselt vastatakse selle peale, et miks seda vaja on. Kui vastata, et käed tunduvad räpased, siis inimesed vahivad suht mõku näoga :D

 

A, see nuusutamine. Ma tavaliselt nuusutan toidu enne üle, kui sööma hakkan :D Ja see on vahest nii haige :D Mingi paha lõhn on, siis ei söö ka. Mõni lausa solvub, et pole maitsnud ja ei taha ikka :D


(L)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.