Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Panen suitsupaki alati klaveri peale. Ei tea miks :) .


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
1 Haige veel , mulle meeldib kõrvaklapi juhet närida :D

 

haha mul ka julm haige :D:D .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See külmkapi värk . :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

mul kh see kylmkapsi v2rk ja kui mul raha taskus ja s6idan jalg rattaga pean kogu aeg kontrollima et kas ikka lukk on kinni unustan era vms...


Niisama.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mul naq taskud minu toad tean t2pselt mis asi mis taskus ja miks ta on seal. K6ikide pykste taskutes on asjad samade kohtade peal. Nt v6tmed alati vasakust siis bussi kaat ja id kaart kh.

raha alti parem tasku ja siis seal mini taskus kh + paremas veel igast muud stuffi xD


fuuuuu

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui taskute peale teema läks,siis endal ka järgnevalt: Välkar paremas ''minitaskus'',mp4 vasakus tagataskus,rahakott paremas ning telefon vasakus esitaskus.

 

Külmkapi kiiks on vist meil kõigil?:D

Ja ei oska öelda miks,aga koguaeg peavad mul varrukad ülesse keeratud olema(pusadel pmst).Vähemalt siseruumides.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mul naq taskud minu toad tean t2pselt mis asi mis taskus ja miks ta on seal. K6ikide pykste taskutes on asjad samade kohtade peal. Nt v6tmed alati vasakust siis bussi kaat ja id kaart kh.

raha alti parem tasku ja siis seal mini taskus kh + paremas veel igast muud stuffi xD

 

Rahakott.


kittenmittens.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mmm, mitu korda päevas juhtub seda, et mu käed nagu panevad minu eest asju ära teatud kohtadesse kuhu ma need kogu aeg panen (rahakott, telefon). Ise räägin sõpradega ja hakkan rahakotti kotti panema ja ei pane seda üldse tähele kui panen. Siis 10 minuti pärast on selline olukord: ''oota, WTF, kus mu rahakott on?'' Koheselt meenub ka aga ikkagi, kinda lol...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Käin pidevalt külmkapi kallal ning uurin, ega head stuffi juurde pole tulnud.


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui jutt läheb virutaalmaailma siis ei suuda vait jääda enam :D


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.