Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Eitea nüüd, kas see on kiiks, aga naiste rinnad jäävad pidevalt ette.

 

Lil bit perv, elab üle.


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Eitea nüüd, kas see on kiiks, aga naiste rinnad jäävad pidevalt ette.

 

Lil bit perv, elab üle.

 

Raske tunnistada,aga mul sama.:D

 

Mul alati,kui koju tulen,kohe akna peale ja hakkan sülitama.Pole aimugi miks,aga selline harjumus tekkinud.:D


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

1.Vahel igavusest tunnis liigutan jalga üles-alla nagu kuulaks muusikat, kuigi tegelt ei kuula.

2.Ma vahest räägin omaette. Tavaliselt ka kas mängu mängides või telekast midagi huvitavat vaadates. Tihti siis ka, kui midagi huvitavat ei teegi.

3.Kui ema on midagi natuke ebatavalist või harjumatut söögiks teinud, nuusutan toidu üle ning kui lõhn tundub ebameeldiv, siis ma ei taha süüa seda enam.

4.Külmkapi ''kiiks'' ka loomulikult. Tulen trennist või koolist koju ja lähen kohe külmkappi chekkima. Tavaliselt tean juba ette, kui midagi huvitavat seal seekord pole, aga ikkagi piilun sisse:-)


msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul ka see külmkapi kiiks,

veel see, et pean koguaeg midagi näirma. Kui midagi närida pole hakkan küüsi närima. -.-

Ja kui unes mingi pingeline koht, siis panen ööse jalaga ja ise hullult ehmatan, et wtf mis

ma nüüd tegin.

 

Täpselt sama , käin külmkapi juures vms

 

 

siis vahest isa ajab ülese mingi mõtlen omg lasma teen climbing bootsi questi ära D: ruuni / cs mõtted idk :D

 

 

väike kiiks aga noh D:


tyler_the_creator_signature_2_by_creepncrawl-d4181cy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

oi neid nn kiikse on nii palju, ei pea eriliseks küll aga

1.kui olen maakodus siis vaatan ka koguaeg külmiku, olen arvutis, lähen alla, vaatan külmiku, head midagi pole, lähen ülesse tagasi :P

2. kui olen linnas siis ma suht korralikult panen asjad, teen hästi puhtaks ja rivvi, naq Monk aga mitte täitsa hull sest kui sassin asjad on hullult, siis ei viitsi koristada ja viskan kõik asjad kuskile nurka ning terve korter passib nii nädal järjest

3. tavaliselt tahaks arvutis sitax asju teha aga väsin ära sellest istumisest ja ekraani passimisest et lähen teleka ette parem või käin sihitult ringi

4. kui olen tööl siis tavaliselt käsitakse midagi teha/tuua siis lähen kiirelt minema aga kui asju otsin siis liigun aeglasemalt kui tigu

5. mõnikord koolist koju tulles on lihtsalt selline tunne et teeks midagi väga ekstreemset või huvitavad aga kuna pole kellegagi eriti midagi tegema minna jääb alati ära ja veedan õhtu arvuti taga või telekat vaadates

Neid kiikse on veel sitax, ei jõua kõiki kirjutada ja kindlasti ei tule meelde ka

ntx raha korda panemine jne.

punktidena kokku tuleks kindlasti üle 30 :D:D

:ty


Vältige oma foorumit muutumaks prügikastiks !

[align=right:bt0tuwxk]Kala(H)[/align:bt0tuwxk]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ah jaa muidugi, kuidas mul see meelde ei tulnud. Mul sama asi mis eelmise postitaja 2.punktis. Suht haige, ma panen ka kõik täpselt nagu rivvi ja ilusti sirgelt. Põhiliselt on nii just raamatute/vihikute või riietega. Eriti just magama minnes. Võtan vihikute kuhjast vihikuid, panen osad kotti ja siis selle kuhja panen alati täpselt nii, et vihikud oleks kõik ühe joone peal ja sirgelt. Siis voodilina silun enne magama minekut alati siledaks, et mitte ühtegi korstu sees ei oleks. Padjapüüriga on sama asi:-)


msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Liigutan ka tavaliselt jalga tunnis/arvuti taga jne.... Lihtsalt millegi pärast.

Koolis millegi pärast hoian sahtlit ja laua pealselt täiega korras.

Millegi pärast panen alati pastakal selle tindi otsa kinni (kui see klõpsuga pastakas on).


SpiderFantoomReRe.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mul näiteks rahakoti vahel kõik rahatähed näoga minupoole ning väiksemast suuremani järjestatud. :-)

 

 

 

hehe:P mul sama kiiks

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pastakatel võtan selle asja ära millega saab paskat kuhugi panna.

Siis veel see külmkapi jama .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma olen tähele pannud, et alati kui bussiga sõidan, siis kui sisse lähen istun alati paremale poole.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nuu, vahest närin kõrvaklappide juhet, krt ühed juba katki :D

 

aga pmst vahest nagu vaatan tunniplaani vms. hakkan asju kokku panema ja siis mingi jäängi passima(nh mõtted lähevad mujale) :D:D


[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Hookus Pookus!

Vahve.net

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ahjaa mul on veel kiiksud et kui mingi väga igav öösel csi mängides siis läheb nagu automaatselt mingi plastmassjulla suhu ja ise avastan selle mingi paari minuti pärast siis tahan et surma juba saaksin ja jooksen vannituppa suud loputama .

 

Siis veel see et kui ema kodus süüa teeb siis kõik mida ma ei söö lükkan ma isa taldrikule :D

 

Mmm siis veel see kah et vahepeal vaatan köögis ringi ohoo mingi soola või suhkrutops kuskil siis raputan kuhja käepeale ja lakun ära :torch: Peale seda kohe käsi pesema :D

 

Siis on mul veel mingi kahtlane komme peale kooli mõnikord arvuti taha magama jääda =/ Ja siis kui ema koju hakkab saabuma töölt siis viin oma koolikoti esikust oma tuppa ja teen koti lahti ja panen mingi õpiku lahtiselt laua peale et pärast saaks uhkusega öelda et ma olen õppinud :D

 

 

Edit/ Väiksena oli veel see kah et kartulupudru sisse oli süües vaja mingi koobas kaevata kahvli või lusikaga ja sinna sisse mingit hapukoort lasta :D Nüüd on see möödas ;)

 

Ja siis vahepeal hakkan oma huuli hõõruma :O


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ja siis kui ema koju hakkab saabuma töölt siis viin oma koolikoti esikust oma tuppa ja teen koti lahti ja panen mingi õpiku lahtiselt laua peale et pärast saaks uhkusega öelda et ma olen õppinud :D

sama süsteem . :D ei viitsi õppida eriti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Akna poole ka jah. Mul jääb alati käsipidur peale kui sõitma hakkan.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma väga tihti unes nii , kui enne magama minemist mõtlen/Ootan millegi peale niiiiii väga , siis näen seda unes ka.

Näide : 21 Aprill pidi tulema ühel mängul DLC ( Download Content ) välja ja ootasin seda kõvasti. Unes nägin mitu varianti sellest mis mina arvasin et tuleb.

 

Siis külmkappi kiiks ja alati tahan midagi närida ...


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Olin scammer ja mida ma kahetsen sügavalt,kuidas sellist asja saab teha,kui raha saab ka ausalteel teenida!

 

Loodan ,et ma ülesse tunnistasin,et see ei sega suhtlemist foorumlastega,lihtsalt endal kergem olla.


'Galla Nero'

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.