Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

1.) Ükskõik kas külmkapis on midagi või ei. Käin ikka ja jälle teen ukse lahti vaatan hmm pole midagi juurde tulnud.. võtan vast lonksu mahla uks kinni. 5 minutit jälle möödas uuesti vaatama:D haigus täielik.

 

2.) Vahel igavusest küüsi närin:S peaks kombeid õppima:D:D

 

3.) Alati mingid kenad biffid mööda lähevad siis vaja EGOTSEMA hakkata ( friik:S)

No kurat. Täpselt samad "kiiksud". Ma olen kõigiga sarnane vist. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Komasid panevad vist kõik sisetunde järgi :P Vähemalt mina küll...

 

Kusjuures, see käte pesemise värk, ma jagan seda kiiksu ka sinuga. Seega tekkis küsimus, et oled märganud, kui külas oled ja tahad käsi pesta, siis küsid, et kus saaks pesta käsi. Siis tavaliselt vastatakse selle peale, et miks seda vaja on. Kui vastata, et käed tunduvad räpased, siis inimesed vahivad suht mõku näoga :D

 

A, see nuusutamine. Ma tavaliselt nuusutan toidu enne üle, kui sööma hakkan :D Ja see on vahest nii haige :D Mingi paha lõhn on, siis ei söö ka. Mõni lausa solvub, et pole maitsnud ja ei taha ikka :D

 

Mul sama... Faaaak miks ma nii kiiksuga inimene olen? :D :d

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pff :D

Ei tea :D

Aga on ju haige, söök võib hea olla, aga lõhn on jäle ja toit ei lähe alla ka :D

Ma ei söö seepärast paljusi asju, kuna lõhn paha :D

Samas on nt, joogipudel. Keegi võõras joob sealt, siis ninna tungib vahest rõve suu hais. Siis ajab ikka täiega öökima :D


(L)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Komasid panevad vist kõik sisetunde järgi :P Vähemalt mina küll...

 

Kusjuures, see käte pesemise värk, ma jagan seda kiiksu ka sinuga. Seega tekkis küsimus, et oled märganud, kui külas oled ja tahad käsi pesta, siis küsid, et kus saaks pesta käsi. Siis tavaliselt vastatakse selle peale, et miks seda vaja on. Kui vastata, et käed tunduvad räpased, siis inimesed vahivad suht mõku näoga :D

 

A, see nuusutamine. Ma tavaliselt nuusutan toidu enne üle, kui sööma hakkan :D Ja see on vahest nii haige :D Mingi paha lõhn on, siis ei söö ka. Mõni lausa solvub, et pole maitsnud ja ei taha ikka :D

 

+1 aa ja see külmkapi värk ka et ei suuda eemale hoida uksest koguaeg kui mõõda lähen lõõn jalaga ust xD

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

* Närin Küüsi .

* Suitsetan ,

* Külmkapist mööda lähen joon piima alati ja kui midagi süüa on võtan süüa ka.

* Enne magama minekut on kuse häda aga ei käi millegi pärast , vaid meelega magama , et saaks hommikul käia -.-


öüöäöä

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Avastades, et ei olegi siia kirjutanud:

Esimeseks muidugi traditsiooniline külmkapi kontrollimine, eriti siis, kui igav on. Käin köögis, vaatan kapi üle, mitte midagi head, viie minuti pärast aga jälle tagasi.

Kiiresti rääkimine on ka üks väga nõme komme, mis kunagi külge jäi. Lahti saada on raske.

Samuti häirib mind, kui keegi minu taga kõnnib.

Kaameratega võib ka lõpmatult piinata.

Ehmun tihti näiteks selle peale, kui keegi järsku "Kristiina" ütleb, eriti kodustest. Samuti, kui keegi järsku puudutab vms.


Every good-bye makes the next hello closer..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma kiusan alati Kikut sellega, et kõnnin ta taga:d


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
1.) Ükskõik kas külmkapis on midagi või ei. Käin ikka ja jälle teen ukse lahti vaatan hmm pole midagi juurde tulnud.. võtan vast lonksu mahla uks kinni. 5 minutit jälle möödas uuesti vaatama:D haigus täielik.

 

2.) Vahel igavusest küüsi närin:S peaks kombeid õppima:D:D

 

Sama :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mu nõme komme on see et nolifen CS'i igapäev kui koolist tulen kuni selle ajani kui ema tuleb ja siis õpin kiiresti ära ja nolifen edasi , siis vaatan 5 min jalkat ja söön midagi sellel ajal ja siis uuesti CSi ja siis umbes kell pool 2 - 2 öösel magama ja siis hommikul tõusen 6.30 ja CSi ja siis 7.30 asjad kokku jms ja 8.00'ks kooli ja siis uuesti sama nagu alati :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul vist suht samad mis siin eelmainitud....

Külmkapi "kiiks" .

Kui toit ei lõhna hästi , siis tavaliselt ei söö . :D

Siis veel selline kiiks , et kui tunnen mõnda head lõhna söögi juures ja hakkan sööma , aga saan poole söögi pealt teada , et seal on sees seened/kala , siis edasi ei söö . :D

Vanasti oli ka see sixtyfury kiiks , aga sain sellest mingi ~2 kuud tagasi lahti . ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
:D aa need ka jh:D vahel nuusutan toidu üle:D tra:D tekkib tunne nagu mingi koer oleks:D:D ja kui lõhn sittasti lõhnab keeldun söömast:D:D:D ja see ka et kui söön söön siis ema ütleb wau sa sööd aga ma panin seda seda ka sisse:D siis on umbes söök suust välja AITÄH kõht täis:D:D:D

468x60.gif[/url]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
:D aa need ka jh:D vahel nuusutan toidu üle:D tra:D tekkib tunne nagu mingi koer oleks:D:D ja kui lõhn sittasti lõhnab keeldun söömast:D:D:D ja see ka et kui söön söön siis ema ütleb wau sa sööd aga ma panin seda seda ka sisse:D siis on umbes söök suust välja AITÄH kõht täis:D:D:D

 

See sama mul kah :D

ntx ma ei söö sibulat kui kuskil makaronide või kartulitega vms on :D

Söön söön ja siis näen sibula tükki ütlen fuhh ja kõnnin minema :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ka sibulat ei söö muidu, aga kui ta on kuskil kaste sees vms, söön ära, kuna ma ei viitsi tõesti hakata näppudega seal sees sonkima.

Nagu vist juba kellegil oli ennem selline asi, ei suuda tunnis kohe kuidagi vait olla, vahet ei ole kelle tund see siis on.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui suvel mõni sääsk sisse lipsab siis oi jumal, äratan majarahva ülesse ja hakkan öösel teda otsima ja jahtima, mõned päevad isegi ööläbi otsitud ja mitte leitud. Väga jube on ikka sääsepininaga magada.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui suvel mõni sääsk sisse lipsab siis oi jumal, äratan majarahva ülesse ja hakkan öösel teda otsima ja jahtima, mõned päevad isegi ööläbi otsitud ja mitte leitud. Väga jube on ikka sääsepininaga magada.

 

+1, täpselt sama asi, enne maga ei jää, kui sääsk on maas!

Lihtsalt, nagu mõistus ei lubaks magama enne jääda Xd


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
mul see kah rsk:D

Krt Mul ka ::D


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sama asi kuumade beibedega, vaatan silmanurka, käitun ebanormaalselt, änd staff.

See toidulõhnavärk, sellega pigistan silma kinni ja mekin =).

Jutustamine tunnis, dno kas see kiiks on, aga jah. Meil oli ajaloo klassis niuke plakat mida võib tunnis teha ja mida not. Tunnis peab: kuulama õpetaja sõna, n stuff , siis oli et, suurte tähtedega: EI TOHI TUNNIS RÄÄKIDA, pärast seda kui lugesin läbi pahvatasin täiest kõrist naerma:D. Ärge minult küsige miks. Külmkapi jama sain lahti kuidagi, arvuti nii kinnikiiluvaks läind ja külmkapp essal korrusel, et ei viici oma kõtukest sinna külmkapi taha viia, suva ka söögist:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mu nõme komme on see et nolifen CS'i igapäev kui koolist tulen kuni selle ajani kui ema tuleb ja siis õpin kiiresti ära ja nolifen edasi , siis vaatan 5 min jalkat ja söön midagi sellel ajal ja siis uuesti CSi ja siis umbes kell pool 2 - 2 öösel magama ja siis hommikul tõusen 6.30 ja CSi ja siis 7.30 asjad kokku jms ja 8.00'ks kooli ja siis uuesti sama nagu alati :)

 

 

jäi nagu aega üle siis hetkel foorumi jaoks ? Mismoodi :D ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Huulte,kõrvakalppide juhtme,nätsu näriminie.pm ma pean alati midagi närima.siis hambaid pesen päevas vähemalt 5 korda ja kui seda ei saa siis kallan pool pakki nätsu suhu.

ja siis see ka et koguaeg no nn' väristan' jalga kui on vaja midagi tähtsat meelde jätta või kui närvis olen, trummis on see eriti vastik kui mini bass koguae vales kohas käib selle pärast:D

omaette rääkimine on veel suur probleem ja näppude venitamine koguaeg (et need praksud käiks noo)

siis veel suht tihti kui teema tundub minu jaoks üle pea käivat siis ma 'lülitan' ennast välja ,isegi kui ma seda ei taha, ja siis pärast on täiega et "mh,mida,mis teema on?"

ja enne kodust väljumist teen enda toas alati akna ülevalt lahti, ma ei tea miks

 

rohkem ei tule meelde hetkel

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.