Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kas tarvitate narkootikume?

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Ei tarvita narkootikume.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Suitsetatud saab ikka vahel, mõni kord paar nädalat jutti, teine kord aga ei tee üldse mõni kuu. Samuti sai lolli peaga mingit legalize kraami mingi 2 aastat tagasi proovitud, kazantipi vist. Pühapäeval sai ka teoks pikaajaline 'unistus' teha tutvust psühhedeelikutega ja 'omastasin' 2 blotterit. tahaks seda kogemust jagada, aga väga keeruline on midagi sellist sõnadesse panna :D lihtsalt hämmastav, kuidas annab ajuga mängida. ajastus oli veidikene halb, kuna doosisin õhtul 22.35 kanti, päevasel ajal oleks paljupalju huvitavam vägevam olnud, järgmine kord siis ;) järgmine või see nädal saab ka DMTga katsetatud ja üldiselt suvi tõotab tulla huvitav :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

popsu peaaegu allday :D


"Headphones in, problems out!"

200.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

vahepeal teeme sõpradega bentley-d,ätt-e,delfiine,rolexeid. VINGED ASJAD :))) tglt olen proovind jah.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Põhimõtteliselt igapäev ja kuidas kunagi aga viimasel ajal rohkem joint.

Need kes ei suitseta ei soovita proovida kahm kuna see on tõesti kallis lõbu.

Igapäev vähemalt 5eur ja kui vaadata palju palka ma saan siis see on tõesti masendav värk..

Kui suitsetada siis juba ainult reedeti, vaid selleks, et ennast korralikult välja puhata peale rasket töö nädalat.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Põhimõtteliselt igapäev ja kuidas kunagi aga viimasel ajal rohkem joint.

Need kes ei suitseta ei soovita proovida kahm kuna see on tõesti kallis lõbu.

Igapäev vähemalt 5eur ja kui vaadata palju palka ma saan siis see on tõesti masendav värk..

Kui suitsetada siis juba ainult reedeti, vaid selleks, et ennast korralikult välja puhata peale rasket töö nädalat.

 

Ei soovita proovida, nagu kanep tekitaks sõltuvust? Ise suitsetan ka ja saan vabalt olla kuu aega ilma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No ütleme nii, et kui sa ikka pea 6 kuud tõmbad igapäev tekitab sõltuvust küll ja see sõltuvus läheb kalliks maksma.

Esiteks sa reaalselt lähed lollimaks kui sa ei õpi/tööta ja kui veel lisaks eriti ei suhtle kellegiga, vaid passid kodus pelad ruuni.

Vahelduseks tõesti on see hea, koos sõpradega mahvida ja juttu puhuda aga üldiselt jah kui sul pole üleliigset raha või aega siis pole mõted isegi mõelda selle peale.

Ütlen kohe ära ei taha kellegiga vaielda, räägin oma kogemustest (kõikidel võib olla erinev).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No ütleme nii, et kui sa ikka pea 6 kuud tõmbad igapäev tekitab sõltuvust küll ja see sõltuvus läheb kalliks maksma.

Esiteks sa reaalselt lähed lollimaks kui sa ei õpi/tööta ja kui veel lisaks eriti ei suhtle kellegiga, vaid passid kodus pelad ruuni.

Vahelduseks tõesti on see hea, koos sõpradega mahvida ja juttu puhuda aga üldiselt jah kui sul pole üleliigset raha või aega siis pole mõted isegi mõelda selle peale.

Ütlen kohe ära ei taha kellegiga vaielda, räägin oma kogemustest (kõikidel võib olla erinev).

 

Ok, tore professor elkzor, oh wait, sa pole professor, ilma selleta, et sa oleksid mõttetu ignorant, kas sinu informatsioonil on ka üldse mingit tõepõhja? Tahad lugeda midagi kanepist? http://www.marijuanalibrary.org/brain2.html palun, loe sõlutuvusest ja kanepi kahjulikusest. Tahad teada seadusest? https://www.riigiteataja.ee/akt/12947070?leiaKehtiv= siin sulle seadust! Mida sa peaks sellest teadma, on see, et kui sa peaks kunagi vahele jääma ja saadakse teada, et sa oled varem ostnud/teinud(internetist, ükskõik kust), siis sa saad rangema karistuse, rangem karistus algab 3a tingimisi vangakaristusest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuule kuivik, sa üldse peale oled teinud? Näinud?

 

Sa pole elanud siukest elu nagu mina, seega ära tule seletama.

Räägin nii nagu MINUL on mitte nagu sinul või kellegil teisel.

 

Ja mida see ment teeb? Ta ei saa sittagi teha kuna tal on ainult minu sõnad mida ma võisin välja mõelda,

 

Üks asi on kogemus, teine aga teadmised- mul pole vaja sinu teadmisi.

 

kthxbye

Muudetud liikme zyzz'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kuule kuivik, sa üldse peale oled teinud? Näinud?

 

Sa pole elanud siukest elu nagu mina, seega ära tule seletama.

Räägin nii nagu MINUL on mitte nagu sinul või kellegil teisel.

 

Ja mida see ment teeb? Ta ei saa sittagi teha kuna tal on ainult minu sõnad mida ma võisin välja mõelda,

 

Üks asi on kogemus, teine aga teadmised- mul pole vaja sinu teadmisi.

 

kthxbye

 

HAHA... Kuivik, ma ei pea enda kredibiilsust tõestama kuskil clearnet-i foorumis, kust saab iga inimese kätte.

Nüüd räägiks sinu "kogemustest": sa oled arvatavasti suitsetanud mingi 5-10 korda peale ja nüüd arvad:"Oi ma siuke weedi boss!" Kogemuste ja teadmiste vahe on selles, et kui mina ütlen midagi, siis sellel on 10 erinevat uuringut tõepõhjaks. Kui sina ütled midagi, siis on sinu tõepõhjaks sinu, tavalise inimese, aju! Ja üleüldiselt, kui sa arvad, et minu uuringutel või seadustel ei ole sinu jaoks kehtivad, siis on küll sul midagi korrast ära

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See "artikkel" on kirjutatud mingi kanepi aktivisti, mitte professori poolt. Miks on tal nii palju kredibiilsust?, et ma peaksin kõike uskuma, mida ta räägib. Ta teeb kõik, et seadustataks kanep. Arvad, et sellel pole siis ühtegi negatiivset külge? Kirjutan kah keeruliste sõnadega, et vee üledoos tapab ja üldse on seal bakterid, mis sult kõhul punni maha lööb(tõsi tegelikult) on sinu jaoks piisav. Mis 10 uuringut tal tõespõhjaks on üldse ja kelle poolt tehtud? Suitseta kanepit edasi, kes sind keelab, aga ära tule foorumise rääkima kui tore see on. Siin on ka 12 aastased, kes võtavad vanemaid(lahedaid) eeskujuks. Las nad teevad oma valiku ilma suunamata.

Muudetud liikme Oasis'i poolt

Foorumi isa

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.