Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kas tarvitate narkootikume?

Soovitatud postitused

SUPERVIP
13. Oktoobril 2011 imestan ma ikka veel kuidas maailm suudab hoida nii paljusi narkootikume keelatud ainete nimekirjades.

Kurb on, kui selle peale mõelda.

 

Iga inimene peaks saama ise otsustada mida ta oma keha ja mõistusega teeb, ning seni kuni isik oma liigikaaslastele liiga ei tee, seni ei tohiks keegi öelda, mis on õige ja, mis on vale.

Ise tarvitan regulaarselt kanepit, salviat, ingverit ja rohelist teed. Kohvist ja suhkrust hoian eemale, sest tunnen, et see paneb pea valutama mul. Alkoholi ka ei tarvita, sest lihased ei ole nii mugavad peale alkoholi tarbimist.

 

Väga väga õige. See ei ole mingi vabadus, kui ma ei saa ise ka otsustada mida ma endaga teha tahan. Mida tarbida, kus elada, kuhu minna, mida iganes. Kõik on keelatud ja piirid peal. See ühiskond kus me elame, ei ole vaba.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline K3nX

Eesti Kanep jai India Kanep on olemas.

 

India Kanep on "nn" narkootikum mida tossutate.

Aga Eesti Kanepil on teine omadus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kanep on jumala poolt siia maale kasvama pandud ning ma ei tea üldse miks see narkootikumide teema all on :]

See on taim nagu iga teinegi ;)

Methylamphetamine on jumala poolt siia maailma pandud aine, ning ma ei tea üldse miks see narkootikumide all on :]

See on aine nagu iga teinegi;)

Kanep on taim nagu iga teine? Mine mahvi oma veerant grammi edasi, et lahe olla oma sõprade silmis ja fuck off. Seda ütlust ma võtan, kui solvangut.

 

God created cannabis, man created beer. In God we have trust.

 

Nädalavahetuseks 3g, millest 0,5g tehtud. Paar pakki suitsu ja mõningased caribbad, pokkeris turniirid ja eepiline lespose jam.

 

 

I like it when you pack it up in a pipe

and you pass it round with the light

make sure the mood is right, be it day or night

let your mind take flight, make you feel so right

pass the marijuana, pass the marijuana my way

 

I said you numb my feelings and now I feel okay

give me such inspiration to look at things another way

you help me relax at the end of my day (and it's the fucking end of the week)

so if you feel like I feel, then let me hear you say

 

Thank God we passed two-fifteen, now LEGALIZE THE GREEN

Brrr, polegi nagu sellise asja peale midagi öelda... Ilmselgelt ei taha sa kellegi silmis lahe välja näha, sest ega sa ju jumala eest ei kirjuta internetis sellest, kui bouss sa oled?

 

Eesti Kanep jai India Kanep on olemas.

India Kanep on "nn" narkootikum mida tossutate.

Aga Eesti Kanepil on teine omadus.

Hea on teada, et vaid kahes kohas maailmas kasvab kanepit ja nende sordid on Inida ja Eesti kanep.

 

Uskumatu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
lol sorry superman, aga su ehitus lauses on nii eriskummaline, et teisest poolest ei jaganud ma midagi välja, :S

 

Ta iroonitses kergelt. Mölised teistega, et nad tahavad lahedad olla, samal ajal räägid, et ala 3g mul, ma ikka tunduvalt kõvem mees.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kanep on supperr jah, aga tahaks magic mushrooms kah ära proovida :D

 

Seened tõmbavad täiesti idiootiks. Laks on siuke, et kui keegi sind kõrvalt vaatab(suvaline võõras inimene), mõtleb, et sa oled hull. Reaalselt on nii. Naerad väga räigelt ja väga imelikult. Totaalne retard oled seene tripil. :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Meil koolis 6petati , et keskajal mungad s6id mingeid seeni ja siis n2gid jumalaid ,yhes6naga bullshit:D ja siis ma j2in m6tlema ,et kui 2kki pandi seeni ja n2hti p2kapikke ja j6uluvanat:D:D

TRLOLOL

Väga trolololo...

Kui lugeda raamatuid ja vaadata vanu teoseis, siis on selgelt näha seente ülistamist kristlikel piltidel, ning enamasti on välja toodud Amanita muscaria, kuid on ka teisi.

Võrdlemisi huvitav teema on see.

 

---------- Post added 17-10-11 at 10:59 ----------

 

Seened tõmbavad täiesti idiootiks. Laks on siuke, et kui keegi sind kõrvalt vaatab(suvaline võõras inimene), mõtleb, et sa oled hull. Reaalselt on nii. Naerad väga räigelt ja väga imelikult. Totaalne retard oled seene tripil. :D

Mul on täpselt vastupidi, veider.

Minu meelest teevad seened täiesti normaalseks olemise. Mul pole vaid paar korda olnud tuju naerda, ning seda esimestel kordadel. Viimased korrad on võrdlemisi tõsised olnud ja lihtsalt proovin lahti arutada kogu maailma sulamist, mis toimub mu silme ees.

Võibolla on tõesti teistega koos tehes imelik, kuid me pole kunagi võõraid inimesi kaasa võtnud sitteriteks, ning kunagi pole sitterid ise ka 100% selged.

Suurema koguse puhul ma kahtlen, et keegi suudab naerda.

veider.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Väga trolololo...

Kui lugeda raamatuid ja vaadata vanu teoseis, siis on selgelt näha seente ülistamist kristlikel piltidel, ning enamasti on välja toodud Amanita muscaria, kuid on ka teisi.

Võrdlemisi huvitav teema on see.

 

---------- Post added 17-10-11 at 10:59 ----------

 

Mul on täpselt vastupidi, veider.

Minu meelest teevad seened täiesti normaalseks olemise. Mul pole vaid paar korda olnud tuju naerda, ning seda esimestel kordadel. Viimased korrad on võrdlemisi tõsised olnud ja lihtsalt proovin lahti arutada kogu maailma sulamist, mis toimub mu silme ees.

Võibolla on tõesti teistega koos tehes imelik, kuid me pole kunagi võõraid inimesi kaasa võtnud sitteriteks, ning kunagi pole sitterid ise ka 100% selged.

Suurema koguse puhul ma kahtlen, et keegi suudab naerda.

veider.

 

Ega ma ka suvalistega ei tripi, aga ma mõtlesin just eelkõige seda, et kui linna peal peaksid trippima, siis jääb selline mulje teistele, et hull oled. Ma arvan, et asi oleneb kindlasti seentest. Neid on Eestis ka erisorte. Ma pole veel kordagi seeni nii teinud, et ma ei teeks popsu samal ajal ja lisaks sellele ei tarbiks alkohooli. Ainult üks kord oli, kus tegin seeni ja popsu, aga alkohooli ei joonud. Tulemus oli alati sama, naersin nagu segane. Aga popsu tegin ka päris tublisti, samas ma ei usu, et see väga mõjutab. Ma suhteliselt tõsine popsus. Eesti seened kuidagi väga tuimad ka. 60 tükki läks alla, tegi põhimõtteliselt sama välja kui 25. Erilist muutust ei märganud. Peale selle, et ma täielik idioot olin. Hommikul mõtlesin, et noo tule taevas appi, mis öösel toimus. Btw, ise olen seeni ostnud ühe korra, 25 seent, ülejäänud korrad on sõber korjanud ja toonud.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei suitseta, kuid lilli teen pidevalt ning olen proovinud ka antsu paar triipu.. kuid eelistan ikka lilli ;)

 

Olen ibitzast vms ka hallukaid näinud...

 

Ise lilli narkootikumideks ei kutsu niiet enda arust narkootikume ei tarvita.. kahju et riik teisiti arvab :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Do you mean there's 2 different high's ? üks neist on "indica" couch lock ja kivisse jäämine ning teine on "sativa" Mis mõjub vastupidiselt , ehk rohkem selline mindf*** , ning tekitab vahest mingit naljakat feelingut ala kõnnid ringi ja siis tunned et lased tänavapeal ringi nagu robot . Sest ma ei ole india kanepist küll midagi kuulnud :D

Eesti Kanep jai India Kanep on olemas.

 

India Kanep on "nn" narkootikum mida tossutate.

Aga Eesti Kanepil on teine omadus.


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Seened tõmbavad täiesti idiootiks. Laks on siuke, et kui keegi sind kõrvalt vaatab(suvaline võõras inimene), mõtleb, et sa oled hull. Reaalselt on nii. Naerad väga räigelt ja väga imelikult. Totaalne retard oled seene tripil. :D

 

Ega ma ka suvalistega ei tripi, aga ma mõtlesin just eelkõige seda, et kui linna peal peaksid trippima, siis jääb selline mulje teistele, et hull oled. Ma arvan, et asi oleneb kindlasti seentest. Neid on Eestis ka erisorte. Ma pole veel kordagi seeni nii teinud, et ma ei teeks popsu samal ajal ja lisaks sellele ei tarbiks alkohooli. Ainult üks kord oli, kus tegin seeni ja popsu, aga alkohooli ei joonud. Tulemus oli alati sama, naersin nagu segane. Aga popsu tegin ka päris tublisti, samas ma ei usu, et see väga mõjutab. Ma suhteliselt tõsine popsus. Eesti seened kuidagi väga tuimad ka. 60 tükki läks alla, tegi põhimõtteliselt sama välja kui 25. Erilist muutust ei märganud. Peale selle, et ma täielik idioot olin. Hommikul mõtlesin, et noo tule taevas appi, mis öösel toimus. Btw, ise olen seeni ostnud ühe korra, 25 seent, ülejäänud korrad on sõber korjanud ja toonud.

 

Mul on tunne, et sa oled ise üks idioot, seened küll sind idiootseks ei muuda irw.

 

OT: Ise teen vahest rohelist ja suviti seeni.

Muudetud liikme muqq1'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Seeni olen ka teinud 1x, alguses oli nagu high, siis hakkas kõhus keerama ja paha, siis hakkas parem ja nägin väikeseid hallareid ning hiljem muutusin täielikult pohhuistiks terve tripi vältel. Kahju, et siis savu ei olnud. :/

Näffi proovisin ka detsembris ära, 2 nv'd sai tehtud seda. Huvitav kogemus, aga samas mitte midagi nii võimsat, et tahaks sitaks veel teha. Siis andis savu sitaks juurde, ilma oleks jama olnud.

Komme olen teinud mingi 5-7x vb, siiani lemmiknarkootikum for sure, tõsiselt head asjad.

Ning kui oleks siin Kuressaares kogu aeg peale ka saada, siis seda teeksin igapäevaselt kindlasti. Muidu keskmiselt paar päeva teen järjest, paar päeva ei tee jne.

 

Minu kogemused siis illegaalsete narkootikumidega. Shanxi ja kokat ka pakutud, aga sel hetkel pole erilist soovi neid olnud teha.

 

Kui raha vaja, siis tulge Kuressaarde savu diilima :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Peale kanepi ei ole midagi teinud. Pakutud küll, aga ei teagi suht külmaks jätab vb väike hirm, et hakkab meeldima, kurat seda teab :D


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kõik kes vinguvad, et need on narkarid kes vahepeal tõmbavad savu või midagi need on täielikud retardid.Kanep pole ühtegi inimelu võtnud kui suits on võtnud over 1 000 000.Ja need kes on 1-2 korda teinud teil ei pruugigi kohe ära laksata aga kui teil kunagi laksab siis te saate teada kui hea on vahepeal laksuall olla ja lihtsalt chillax.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma olen ka ainult kanepit teinud ja korra. See ongi vist kartuse teema, et tõmbad üle siis fucked.

Aga no tookord oli päris lõbus, aga enam ei taha. Kui täis ja keegi pakub siis vb küll, aga samas ei tea ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.