Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kas tarvitate narkootikume?

Soovitatud postitused

VIP

Rikkad vennad siis järelikult...Olen kanepit teinud 2 korda ja võin öelda, et täiesti mõtetud olid mõlemal korral.Ja ärge hakkake ajame, et tõmbasin paska..Teistel vendadel laksis ära aga jah...Tõmbasin suht korralikud kõhvid aga ei midagi, ainult kurgu lõi kuivaks ja lõhn meeldis.Big money waste.Tehke sporti...


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

2 korda savu teinud.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Rikkad vennad siis järelikult...Olen kanepit teinud 2 korda ja võin öelda, et täiesti mõtetud olid mõlemal korral.Ja ärge hakkake ajame, et tõmbasin paska..Teistel vendadel laksis ära aga jah...Tõmbasin suht korralikud kõhvid aga ei midagi, ainult kurgu lõi kuivaks ja lõhn meeldis.Big money waste.Tehke sporti...

 

Ära muretse, tõmbasid lihtsalt valesti, ei hoidnud piisavalt all või ei tõmmanud eriti sügavale kopsu (kopsu tõmbamine imo kõige tähtsam, st. pärast mahvi tõmbad hullult õhku peale ja surud tossu sügavamale) :P

 

Aga ma nüüd aru saanud, et ma olen küll rohelisest täiesti sõltuvuses. Kogu aeg, kui on võimalik saada, siis olen hommikust õhtuni lihtsalt pilves. Ei kammi ka siis enam nii, nagu tahaks.. Sõltuvus :(

 

On a happier note, kohe saan 2g

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Manti ikka proovitud.

 


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eks paar korda kanepit ikka proovitud aga jh ei paku huvi eriti ;)


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

krt 3a suitsetanud-.- tõmbasime sugulasega savu... mdea kahepeale 50mg on kindel overdose, sugulane oli täiesti kantis.

aga mulle ei tahtnud kohe ültse mõjuda, hoitsin küll kaua all ja värki aga jahm mõttetu värk .sama jura kui alkohol või kangemad narkootikumid

pole peale kanepi midagi muud tarvitanud pole mõttet proovidagi pärast saad aju kahjustuse vm...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ganzat ja manti tehtud :)

Ühekorra ka korgikat millest üle tegin :D üksi neljainimese kogus sisse ja vajusin lihtsalt hiljem ära :D

 

Ganzat ja manti? WTF?!

 

Samahästi võiks öelda ,et oled juppe ja komme teinud ju lmfao.

 

Ja kork on räige asi, 4 inimese kogus üksinda sa oksendad ennast lolliks. Korgist on väga palju inimesi kasti läinud. See ,et sa ära vajusid tähendab pigem ,et sa said enamvähem õige koguse ja uni tuli. Oleks rohkem olnud oleks sa lolliks oksendanud ennast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ganzat ja manti? WTF?!

 

Samahästi võiks öelda ,et oled juppe ja komme teinud ju lmfao.

 

Ja kork on räige asi, 4 inimese kogus üksinda sa oksendad ennast lolliks. Korgist on väga palju inimesi kasti läinud. See ,et sa ära vajusid tähendab pigem ,et sa said enamvähem õige koguse ja uni tuli. Oleks rohkem olnud oleks sa lolliks oksendanud ennast.

 

ära karga kohe turja siis :) Kui ostsin, siis öeldi, et 4 inimese kogus :P ,aga jah kuigi 20 euri eest on liiga palju tahetud 4 inimese oma :D

 

Peace.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

13. Oktoobril 2011 imestan ma ikka veel kuidas maailm suudab hoida nii paljusi narkootikume keelatud ainete nimekirjades.

Kurb on, kui selle peale mõelda.

 

Iga inimene peaks saama ise otsustada mida ta oma keha ja mõistusega teeb, ning seni kuni isik oma liigikaaslastele liiga ei tee, seni ei tohiks keegi öelda, mis on õige ja, mis on vale.

Ise tarvitan regulaarselt kanepit, salviat, ingverit ja rohelist teed. Kohvist ja suhkrust hoian eemale, sest tunnen, et see paneb pea valutama mul. Alkoholi ka ei tarvita, sest lihased ei ole nii mugavad peale alkoholi tarbimist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline olari9

Ei tarbi alksi, ei suitseta, ei tõmba kanepit ega midagi muud ka. Plus ei joo kohvi, olen üldse suht tervislik inimene :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kanep on taim nagu iga teine? Mine mahvi oma veerant grammi edasi, et lahe olla oma sõprade silmis ja fuck off. Seda ütlust ma võtan, kui solvangut.

 

God created cannabis, man created beer. In God we have trust.

 

Nädalavahetuseks 3g, millest 0,5g tehtud. Paar pakki suitsu ja mõningased caribbad, pokkeris turniirid ja eepiline lespose jam.

 

 

I like it when you pack it up in a pipe

and you pass it round with the light

make sure the mood is right, be it day or night

let your mind take flight, make you feel so right

pass the marijuana, pass the marijuana my way

 

I said you numb my feelings and now I feel okay

give me such inspiration to look at things another way

you help me relax at the end of my day (and it's the fucking end of the week)

so if you feel like I feel, then let me hear you say

 

Thank God we passed two-fifteen, now LEGALIZE THE GREEN

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.