Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kas tarvitate narkootikume?

Soovitatud postitused

VIP
See "artikkel" on kirjutatud mingi kanepi aktivisti, mitte professori poolt. Miks on tal nii palju kredibiilsust?, et ma peaksin kõike uskuma, mida ta räägib. Ta teeb kõik, et seadustataks kanep. Arvad, et sellel pole siis ühtegi negatiivset külge? Kirjutan kah keeruliste sõnadega, et vee üledoos tapab ja üldse on seal bakterid, mis sult kõhul punni maha lööb(tõsi tegelikult) on sinu jaoks piisav. Mis 10 uuringut tal tõespõhjaks on üldse ja kelle poolt tehtud? Suitseta kanepit edasi, kes sind keelab, aga ära tule foorumise rääkima kui tore see on. Siin on ka 12 aastased, kes võtavad vanemaid(lahedaid) eeskujuks. Las nad teevad oma valiku ilma suunamata.

 

AH?! Kas sa äkki loeksid seda artiklit ja sa saaks aru, et need uuringud on läbi viinud USA tipp teadlased ja see artikkel põhineb sellel. Kui sa viitsiks keskenduda 15 minutit ja see läbi lugeda. Ühtlasi tahaks mainida, et kanepi LD50 on 1,2G/KG.

 

edit: Ma ei ürita veenda ühtegi 12 aastast, et kanepi suitsetamine on lahe või et seda peaks tegema. Ma tahan, et inimesed avaksid oma silmad ja ei usuks mõttetut riigi propagandat ja narko.ee informatsiooni. Enne kui sa mind sõimama hakkad, palun uuri, et sa ei näeks välja võhikuna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lihtsalt lisan siia, et teema ikka õigena püsiks, mitte ei suunduks sinna kuhu ta hakkab suunduma.

 

Jah, olen tarvitanud paljusid erinevaid asju, kuid ei hakka neid loendama.

PS! Kord kuus peale tegemine ei tee väga liiga :) Selle olen rutiini sisse jätnud.

 

Ise leian, et kanep on neist kõigist vähem kahjulik.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

 

Ise leian, et kanep on neist kõigist vähem kahjulik.

 

True dat.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
AH?! Kas sa äkki loeksid seda artiklit ja sa saaks aru, et need uuringud on läbi viinud USA tipp teadlased ja see artikkel põhineb sellel. Kui sa viitsiks keskenduda 15 minutit ja see läbi lugeda. Ühtlasi tahaks mainida, et kanepi LD50 on 1,2G/KG.

 

edit: Ma ei ürita veenda ühtegi 12 aastast, et kanepi suitsetamine on lahe või et seda peaks tegema. Ma tahan, et inimesed avaksid oma silmad ja ei usuks mõttetut riigi propagandat ja narko.ee informatsiooni. Enne kui sa mind sõimama hakkad, palun uuri, et sa ei näeks välja võhikuna.

 

Sa oled väga kahepalgeline isik, ühtlasi väidad, et magic mushroomid on halvad nagu ning internetis ei tohiks üldse juttu teha, räägid seadustest kui karmid need on ning ei tohiks midagi illegaalset teha, teisalt aga räägid kui hea on kanep.

 

Minu arvamus sinust on:

* Sa pole reaalselt kunagi kanepit teinudki

* Tõenäoliselt sulle meeldib kuulata Wiz Khalifat või Snoop Dogg´i - kust on alanud sinu kanepiuurimine ning "armastus"

 

________________________________

 

Jah suitsetatud saab ikka, midagi muud ei tee ning ausaltöeldes peale seente & kommi midagi muud ei tahaks proovidagi. Üle aasta on staaži, erinevad diilid ning olen isegi kunagi üritand midagi kasvatada (Politseile>Kahjuks teile pole mul enam midagi alles) kuid jah, nii see elu läheb.

 

On peavalu, kõhuvalu, halb tuju või lihtsalt igav, it makes everything better, it makes music better, it makes food taste better...Ausaltöeldes mul vanemad üpriski teavad, et ma seda teen, kuid otseselt nende juures olekul ma ei tarbi, olenemata sellest olen vist küll loendamatuid kordi olnud nendega - ilma et keegi aru oleks saanud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sa oled väga kahepalgeline isik, ühtlasi väidad, et magic mushroomid on halvad nagu ning internetis ei tohiks üldse juttu teha, räägid seadustest kui karmid need on ning ei tohiks midagi illegaalset teha, teisalt aga räägid kui hea on kanep.

 

Minu arvamus sinust on:

* Sa pole reaalselt kunagi kanepit teinudki

* Tõenäoliselt sulle meeldib kuulata Wiz Khalifat või Snoop Dogg´i - kust on alanud sinu kanepiuurimine ning "armastus"

 

________________________________

 

Ok... Inimestele meeldib vaielda, ma siis vaidlen!

Ma ei ole kordagi öelnud, et "Magic mushroomid" või kanep on halb. Ma olen rääkinud nende illegaalsusest ja nende teadmatusest. 90% Inimestest, kes on võtnud sõna siin on ajanud paska ja ma ei saa aru, kuidas 21. sajandil on võimalik olla selline ignorant. Kahepalgeline my ass! Ma räägin sulle kuidas asjad on, kanep, magic mushrooms, need kõik on illegaalsed ained, aga see pole põhjus miks neid mitte teha. Kui sa viitsiksid viia ennast kurssi minu ütluste ja minu antud seadustega, siis sa saaks aru, et ma ainult üritan inimesi aidata. Ma ei taha, et mõni noor saaks 3a tingimisi ennem 18a sünnipäeva.

 

Vastaks ka sinu "arvamusele"

 

* Sa pole reaalselt kunagi kanepit teinudki - Ma ei pea tõestama clearnet-is kas ma olen seda teinud või ei ole(vähem tõestust minu vastu), kuid sinu 1a staaz küll mingi kogemus ei ole.

* Tõenäoliselt sulle meeldib kuulata Wiz Khalifat või Snoop Dogg´i - kust on alanud sinu kanepiuurimine ning "armastus" Ma vihkan räppi(aga see on offtopic) Teiseks, ma ei näe kuidas muusikamaitse või lemmik artistid on kuidagi seotud mu teadmistega... Kanepi alane uurimine on tulnud uudishimust ja vajadusest teada rohkemat, kui mulle narko.ee/valitsus ette annab. Kui sa loeksid minu tõestusmaterjale, siis sa saaksid aru, et ma ei ole "kanepi armastaja" vaid hästi informeeritud kodanik :)

 

Ja minu arvamus sinust:

*Sa oled loll lammas, kes usub kõike mida meedia sulle ette söödab.

*Sa arvad, et sa suudad inimese profileerida, aga mis tuleb sul kahjuks VÄGA halvasti välja.

*Sa arvad, et asjad mida sa teed ei ole väärt uurimist(ja sellega sa kahjustad vägagi ennast)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

People stfu, siin läheb juba puha draamaks kätte.

 

Endal plaanid paari kurseõega lähitulevikus browniesi teha, eks näis, kas välja ka tuleb.

 

PS! Kas mõni teist reaalselt ka usub, et politsei raiskab oma ressurse foorumite lugemise peale, kus nagunii 90%+ jutust on puhas vaimusünnitis?


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vaevalt kedagi need vaimusünnitused huvitavad :)

Pean kurbusega tõdema, et brownie plaanid on meil siiani plaanideks jäänud :(

Kas mingi 30-50G lehest saaks kooki ?

Veits ülearu seda põhku

People stfu, siin läheb juba puha draamaks kätte.

 

Endal plaanid paari kurseõega lähitulevikus browniesi teha, eks näis, kas välja ka tuleb.

 

PS! Kas mõni teist reaalselt ka usub, et politsei raiskab oma ressurse foorumite lugemise peale, kus nagunii 90%+ jutust on puhas vaimusünnitis?


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Vaevalt kedagi need vaimusünnitused huvitavad :)

Pean kurbusega tõdema, et brownie plaanid on meil siiani plaanideks jäänud :(

Kas mingi 30-50G lehest saaks kooki ?

Veits ülearu seda põhku

 

Oii muidugi saab. Võid mingi gedo lehte brownise sisse panna, või veel parem tee crackereid. Ise mõlemat teinud. Cracker veits parem. Poolik- gedo läks crackerisse ja see juttude järgi pidi täiega ära kammima. Body high pmst. Ma ise väga aru ei saanud, sest tegin veel jointe peale. Ei saanud aru, kas lõi cracker või joint.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Vaevalt kedagi need vaimusünnitused huvitavad :)

Pean kurbusega tõdema, et brownie plaanid on meil siiani plaanideks jäänud :(

Kas mingi 30-50G lehest saaks kooki ?

Veits ülearu seda põhku

 

Pmslt nagu ise küsinud olen, siis 1 tüki jaoks peaks panema umbes pool grammi, seega jah ütleme, et selline korralik 4*4 kook oleks 8g ringis. Pole veel seda asja põhjalikult uurinud, aga mitme peale ei tule nii kallis loodetavasti :D


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Meh, palju mõtekam oleks teha lihtsalt võid ja süüa ära see võileiva peal vms(segad nutellaga ära vms).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tahan ka crackereid proovida aga ilmselgelt on see mõttetu idee ilma 10 omamata, siis võib natukene ka mängu panna ehk, aga mina olen kuulnud, et 2 crackerit ja pool gedo, 0,25g näkku ja töötab.. iseasi kui high see level on, mida rohkem seda kõvem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nata kanepit teinud ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma hakkasin ise kaasfoorumlase meeldetuletuse "kommid" peale naerma.

 

Põhjus järgnev.

 

Olin ise kõrval kui tütarlaps sõi ühe kommi, mina 3.

Tema kammis seda ühte kommi 11 tundi, ning mina enda kolme u. 8.

Kuid kommidega on mul sittasid mälestusi ja on ka häid, rohkem siiski häid :)


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.