Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
Ajaa, tuli üks asi meelde. 5 klassis õps läks klassist välja, telefoniga rääkima. Siis kellegil oli mingi rakett, see vilekas, siis panime põlema, aken oli suht sitalt lahti ning minu ebaõnneks viskasin liiga väiksest praost välja ning see kukkus põrandale, vilekas lendas kuskile nurka, vilises seal. Kusagil 15 sekundit hiljem tuli õpetaja klassi, mõnus tossupilv oli üleval :D:D:D

 

See oli hea, ja mina olin selle raketti syytaja ja rakett ei m2leta kelle oma ja see välgumihkel oli barky oma:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Päris elus: kaotasin rahakoti koos tokumentidega.:-(

 

Virtuaal maailmas: 1)Olen saanud 2 Runescape kasutajaga scammi.

2)Kui oli stake siis ma kaotasin 2x santa ja 11m ühe staikimise korraga. (rs raha).


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minu ebaõnn?

Päris ulme.

 

Olen saanud mõned korrad maffiga üle, viimane kord müüdi mingit X puulehte:S

Segi peaga haamriga pähe löönud:h:

Ükskord oli tore.Mulle tuldi uksetaha, et ma ostaks 5G.No mulle anti 1500.- ja siis läksin mustikatele külla, et 5G osta.Pull oli selles, et ma olin nii pilves, ega saanud aru, kas raha oli õige vms.Eniways ma läksin ostma, sain pmst maffi kätte ja siis mustikad vaatavad raha:dead:

Selline action akkas pihta, lööma ega midagi ei toimunud.Tra kus mul võttis pasa vedelaks, selline paranoia oli ka=/

Lõpuks lasid minema ja kõik oli korras.Enam ma nende mustikate käest ei osta:nose:

 

Pilves peaga olen koduvõtmeid, raha jne. ära kaotanud:h:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma pean venekeelt õppima, MASENDAV!


'Galla Nero'

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

sain runes surma 15m läks

 

 

+ palju asju varastatud ja ununenud


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

uus laud oli maksis 2,5k tegin healflip to fs boardslide ja laud läks pooleks :D

Sain vihaseks ja viskasid laua juppid vette aga trukkid,rattad ja laagrid oli veel küljes need juba mingi 1000+:D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ostsin kallid kossid, 2 päeva pärast enam ei meeldinud.


- Kui näed viga laita, siis mine ja hakka mölisema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sain telefoni, järgmine päev läksin kaklema, telefon oli taskus. Tüüp virutas jalaga, display katki:(


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sain hokilittriga vastu pead,ko

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No mul päris palju juhtunud..

Kui olin mingi 9 Aastane siis

Õmmeldi mu suunurka kuna koer hammustas katki ja siis veel käe luu puruks olnud ja raud latt vastu kaela kukkunud jne.

Muud vist ei midagi..


Kui otsid head kiiret ja odavat Orjandus teemat siis siin ta on:

http://www.vahvel.net/raha-orjad/47685-painkiller-i-orjandus.html

 

..::Respect List::..

ShadowCat

Rapidload

Homm88

Superman

----------------------

Hetkel piisab=)

 

Kristiina(L)

 

1300 Postitust Sain ma 21.09.09

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Naaber on ment -.-


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma olen suurim unlucker.

Ostsin endale 500 eegi eest ratta, millega ma ei saaanud kunagi sõita ja see läks prügimäele.

Sünnipäeva raha eest oli plaan osta MTB.Kuna isa ütles, et tal raha ei ole, siis ei saanud.Enne jaanipäeva ostis sõber endale raami ja ütles et paneb jupidest kokku.Mõtlesin siis et panen ka, ostsin 3 kilo eest juppe, ja siis ütlesin isale et ma ostsin juppe.Ta küsis et palju uus maksab.Vastasin et 5400 (hawais oli soodukas).Ta ütles et ta oleks saanud mulle raha anda uue ratta ostuks.Mõtlöesin siis et müün juppid maha ja isa ka toetas mõtet:)

Järgmine päev tahtsid naabrid merele minaa aga ei teadnud kust paati kõigeparem vette lasta.Ma näitasin ja nad kutsusid mere peale kaasa.Mõtlesin hetke jaq läksin kaasa.Kui võrke hakkasime vette laskma, ütles üks mulle et kasta võrgud veega märjaks.Hakksin kastma, kui järsku lendasid prillid üle parda vette.Tardusin ja nägin veel klaaside helki ja need olid läinud.Tegemist oli - prillidega.Raamid maksid 4500 eeki ja klaasid 1200:(

Kui koju jõudsin ütlesin isale, isa ütles et müüd jupid maha ja ostad uued prillid ja nüüd on uued prillid ostetud.Suht perses.Ma ei lähe ise, ega soovita kellelgi prillidega merele minna.

Lisaks olen prillid niisama ära kaotanud ja rahakoti dokumentidega bussi jätnud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Njaa, endal oli niimoodi, et polnud ammu ostnud midagi poest endale ning mõtlesin et teen endale väikse shopping spree siis. Läksin poodi, valisin mingi 100.- eest kaupa ning kui maksma hakkasin tuli välja et rahakott jäi koju -.- Läksin koju tagasi , aga ei leidnud mitte kusagilt rahakotti. Siis mõtlesin et fakk noh, võtsin teksad jalast ära (kuna tahtsin lühikseid pükse panna) ja panin tooli peale. Sel hetkel kukkus taskust rahakott, mis oli mul koguaeg kaasas olnud välja. Siis mõtlesin et hui viitsin tagasi poodi minna ja jäin koju hoopis :D Suht fail.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mu suurim ebaõnn oli alati siis, kui vindise peaga pokkerit mängisin netis, siis alati kaotasin nii 2-3 tuhhi(enam ei joo) aga ju see ka vist, kui mingi tont rolleriga ette töllerdama jäi ja rolleri pilbasteks sõitsin, auto remont läks maksma 22tuhhi aga kuna rolleri tatt jäi syydi, siis seda makma ei pidanud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hmmm... Pole just suurem asi, aga minu feil:

Läksin sparri trenni laupäevasel päeval. Ootasin trenni rängalt. Treeningkoht 50km kaugusel. Hommikul oli halb olla, aga otsustasin ikkagi, et lähen käin ära, sest nii hull ei tundunud asi olevat. Trenn algas ja esimeset raundist oli max minut möödas ja oleks peaaegu oksendama hakkanud. Pidin trennist siis ära minema ja terve päev oli lihtsalt tuksis, raiskasin niisama bussisõiduraha ja võisin mõnele imeliku mulje jätta, sest nemad ei teadnud ju täpselt, mis minuga juhtus :S.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Neid on kuid suurimat nimetada nii ei oskagi,nt sain saalihokit mängides ühes mängus 2x vasta tatti, ühekorra vasta nina, teisega silma alla.

Lisaks sellele olid saalis klassidevahelised korvpallimängud, käisin 3x vaatamas ning absoluutselt igakord sain palliga vasta pead (enne mängu treenimise ajal vms) igakord vahetasin laule telefonis vms enamasti. Siis olen sitaks ganjaga üle saand...

 

Hetkel mõtted ei jookse, lisan juurde ehk.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.