Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Ma olen vette kukkund või ujuma läind kokku 3 telefoniga. Mul ikka on halb mälu :(

 

Jätsin läti reisil rahakoti hotelli...

Muudetud liikme SupstiT'i poolt

x) d0.ob (x

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Suurim ebaõnn on mul olnud tõukerattaga

ehk siis täpsemalt rääkides läksin esimest korda Gruuvi tõukeratta eetsl trenni ja tahtsin harjutada trikke ja mõne aja jooksul hakkasid igavad trikkid üle viskama , ja lõpuks tahtsin midagi karmi proovida ja ma ei mõelnud mida ma tegin peale trikki tegemist.kukkudes lõi mul pilt mustaks ja kui üles ärkasin nägin et mu jalg oli 270 kraadi ära teind luu oli väljas , peenluu mitmeks tükiks . hüppeliiges oli täiesti pilbasteks + põlvest saati mul jalg nihkus .läksin haiglasse tehti 3 operatsiooni ära ,siis läks 2 kuud mööda hakati rääkima et mul võibolla peaks jala ära ambuteerima kuna mul see jalg võib väga rängalt uuesti katki minna ja seda tagasi enam ei saa lapida . peale 3 operatsiooni oli jala sees 7 polti ja 1 metallplaat ja mingi traadi sarnased asjad .Lõpuks doktor otsustas panna peenluu asemel metall luu ja mu vanemad olid ka sellega nõus kuna ma ei tahtnud mingil juhul oma jalast ilma jääda . läks 3 v 4 kuud mööda . metall luu jäeti sisse eluks ajaks ja poldid opereeriti välja ja nüüd kahetsen et ma tegelesin ekstreem spordiga . nüüd on sellepärast pool elu ära rikutud . Õnnetus juhtus 13 veebruar ja ma ikka veel paranen lonkan ikka piisavalt korralikult .

üks soovitus ekstreem sportlastele : mõelge ette kui hakkate proovima midagi sellist mida te pole ennem proovin nt midagi julma

mina ei mõelnud ja nüüd terve elu kahetsen .

 

ja rönkeni pilt kah

luumurd.jpg

Muudetud liikme jermah'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mul endal ei ole mingit väga suurt ebaõnne olnud võrreldes sellega mis mul tuttavaga juhtus. Käisime eelmisel suvel ujumas jõe ääres ja seal oli puu kust kõik vette hüppasid ~3-4m. Ja seal all ripus köis, et madalamalt saaks hüpata köiega. Ja siis ta hüppas alla ja siis ennem kui ta maandus visati talle see köis kogematta kahejalavahele ja ta jäi õhus seisma ja ja kukkus saltoga vette. Me kõik olime nii krampides, sest ta on selline üleküla tolgus muidu. Siis ta jooksis nutes nurgataha läks asja üle kontrollima ja siis tuli sellise kisaga sealt tagasi. :D:D Võib nimetada päris suureks ebaõnneks seda kuna tegelikult see nöör oli mõeldud talle vastu selga mitte jalgevahele. Kõige naljakam selle asja juures oligi see, et tal oli see sama päev sünnipäev ja siis me järgmisel aastal ikka üritasime teda sinna samma ujumiskohta tagasi kutsuda aga ta ei võtnud vedu väga.

 

Lol, see sama vend külastab ka seda foorumit. Tahaks näha seda nalja, kui ta selle postituse otsa komistab. :D Aga jah, tõesti vägagi kogemata, kui köis selge mõeldud oli... :D /sarcasm

 

Endal midagi väga piinliku ei ole, poes raha puudu jääb siis on suht nõme. Vahest ei mõtle üldse palju poodi raha kaasa võtan. :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See oli vist mingi paar aastat tagasi: Oli vist sügis ja peale kooli käisime sõpradega jalkat mängimas.Kui hakkasime koju minema (Olin rattaga) siis isa pakkus, et pane ratas auto peale ja tule autosse aga tahtsin rattaga koju sõita.Olin siis Saku Vallamaja juures, hakkasin sealt just välja pöörama ja kuna mul olid ratta pidurid otseses mõttes per**** siis ei saanud pidurdada.Sõitsin põõsa suunas proovisin välja pöörata aga ei pöörand välja, proovisin pidurdada aga ei pidurdand ja oks jäi ratta vahele kinni.Selle tagajärjel ma lendasin üle lenksu.Vigastusteks olid siis, et 1 esihammas oli pooleks ja vasaku käe pöidlaluu murd.Õnneks oli mu isa suht kõrval ja võttis peale, sõitsime ruttu kodust läbi, viskasime ratta ära ja sõitsime traumapunkti.Ootasime 3,5 h seal ja lõpuks saime arsti juurde.Tehti tuimestus ja väänata õigeks tagasi.Kuna kips oli peal siis mu vasak käsi vahepeal enda teadmata vajus alla(randmekohast) (oli harjund toega).


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sain scammata 30€ mingilt venkult, muud midagi hullu pole olnud.

 

See ka, et oleks äärepealt pitbike siduri läbi lasknud, vedas.

 

Olen kuulnud, et käeluu murd pole valus, tõsi ? Endal pole olnud.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Olen kuulnud, et käeluu murd pole valus, tõsi ? Endal pole olnud.

 

tõesti, see ei ole valus niikaua kui sa sellepeale ei mõtle :D

 

endal on suurim ebaõnn vist see kui mopeed ei läinud koolis enam käima või siis see kui panime hommikul kana ahju ja õhtul alles mäletasime et see oli seal :D


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Suurim fail mul on see, et vene keel ei istu üldse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pole just suurim ebaõnn, aga praegu meenub ainult see lugu:

Sõitsin rattaga ning ees oli bussipeatus (selline klaasist), enne seda oli väike maa liivateed ja ma mõtlesin, et tõmbaks driftinguga külgees bussipeatuse kõrvale. Mõte mõtteks, aga siis hakkasin teostama... Hoog päris korralik sees (oma 30km/h), hakkan pidurdama, aga pidurdasin liiga hilja ja näoga mõnusalt vastu klaasi... :D Õnneks klaasist läbi ei lennanud, ainult väike mõra tuli sinna, aga endal tuli pool hammast ära :D

Kui midagi veel meenub, siis kirjutan.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Olen kuulnud, et käeluu murd pole valus, tõsi ? Endal pole olnud.

 

Käeluu murd on valu tegelikult, endal oli väiksena, luu kasvas valesti kokku ja nüüd ei lähe enam vasak käsi sirgeks.

 

 

Sain läppari, kukkus teisel päeval põrandale -.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kukkusin 1 meetri kõrguselt käeluumurru. dafuq?

Tõsi käeluumurd pole eriti valus.


x) d0.ob (x

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma ei tea kas see hull aga 2 asja

 

Murdsin lasteajas hüppeliigesse ja samal ajal kui ma selle ära murdsin kukkus mul kasvataja näoga vastu maad :S


Bf3_Mystery.png

bug.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jäin kalavõrku kinni.


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.