Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

Tõesti, lõpetaks "ebaõnne" kribamise, mis on juhtunud RSis?


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Aitab nendest runescape teemadest.

Minge elage ennast kusgail runescape teemades välja mitte siin.!


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Suurim ebaõnn on see et ma ei suuda/oska vene keelt.!

Homme Kontrolltöö. Palju õnne mulle ? :S

Kõik veerandid olen heal juhul õnnega 3 saanud, eelmine veerand oli vene keel 2.

Lihtsalt ei suuda...ma ei mõista seda vene keelt noh.

Aina raskemaks läheb. :(


amfnv9.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Suurim ebaõnn on see et ma ei suuda/oska vene keelt.!

Homme Kontrolltöö. Palju õnne mulle ? :S

Kõik veerandid olen heal juhul õnnega 3 saanud, eelmine veerand oli vene keel 2.

Lihtsalt ei suuda...ma ei mõista seda vene keelt noh.

Aina raskemaks läheb. :(

 

Sa said vähemalt 3.Mul kõik 3 veerandit 2.Venekeel ei jää pähe...See on minu suurim ebaõnn.Oskaks ma seda,siis oleks elu hea.:D


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Suurim ebaõnn- pean koolis saksa keelt õppima. KOHUTAV.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hetkel on aku tyhi , hommikul yles ei saa kuna telefonist tuleb 2ratus , laadjat pole , kadunud . Direktor hakkab 6iendama . Hetkel Suht Tupik seis . vahin 66 otsa yleval ja magan koolis , siis saan ikka 6iendada :D , Kui nyyd magama j22n siis enne 2 p2eval ei 2rka .

 

Jagexi syy .


<3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Suurim ebaõnn- pean koolis saksa keelt õppima. KOHUTAV.

 

Ma valiks saksa keele iga kell,ennem kui vene.:STäna kadus telefon ära:(


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

selline asi, et jätsin asjad ühte klassi, kus arvasin tund tulevat. Kui söömast tahasi tulin siis oli seal teine klass sees ja minu asjad klassi mööda laialt pandud (maha, erinevate laudade peale jne). Mul jäi kaduma (vb varastati ära) sirkel ja harilik pliiats. Järgmine tund oli matas töö, kus neid mõlemat vaja oli. Te võite arvata, mis hinde ma töö selle pärast sain.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
selline asi, et jätsin asjad ühte klassi, kus arvasin tund tulevat. Kui söömast tahasi tulin siis oli seal teine klass sees ja minu asjad klassi mööda laialt pandud (maha, erinevate laudade peale jne). Mul jäi kaduma (vb varastati ära) sirkel ja harilik pliiats. Järgmine tund oli matas töö, kus neid mõlemat vaja oli. Te võite arvata, mis hinde ma töö selle pärast sain.

 

oledki kindlalt selline nuub ja kõik vihkavad sind.

SÕPRU POLE ? :-)

 

Endal vist kui oli ükspäev enne klassieksursiooni, läksime lätti, kukkusin käe suht katki, verine jne. mingi 3-5cm suurune haav.

 

Siis käisime Jurmalas ja seal kroolivees ujuda sellega pold väga tore, siis pärast mingi kilekotiga mässasin seal ja käsi see verine koht kleepus kilekoti külge kinni.

 

Ütleme nii, et valus oli.


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ajaa, tuli üks asi meelde. 5 klassis õps läks klassist välja, telefoniga rääkima. Siis kellegil oli mingi rakett, see vilekas, siis panime põlema, aken oli suht sitalt lahti ning minu ebaõnneks viskasin liiga väiksest praost välja ning see kukkus põrandale, vilekas lendas kuskile nurka, vilises seal. Kusagil 15 sekundit hiljem tuli õpetaja klassi, mõnus tossupilv oli üleval :D:D:D


2i26ecyjb3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.