Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Kesklinnas kukkusin räigelt, kõik teksad ja asjad olid katki ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui eile koju läksin ja Viinapudel ema silme ees maha kukkus

Ema küsis : " Mis sul kukkus "

Mina Vastu : "Telefon "

Ema : " Nii kõvasti ? "

Mina : " Jah "

Ema : "võta see telefon sealt riiete kapist välja siis "

Mina : " Seal pole ju midagi "

Ema : " Võta välja "

 

Ja nii see viinapudel läkski . :/


Aga punane on šeff

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See et ma nii palju raha ruuni peale kulutasin :D


- Kui näed viga laita, siis mine ja hakka mölisema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Skate parkis lendasin naela otsa ja läksin pmst no jeans koju :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oleks suht auto alla jäänud mõned aastad tagasi mingi 4 a tagasi. Tuli oli jalakäijatel roheline aga mingi oss otsustas gaasi anda ja lipsas läbi valgusfoori. Ise joostes üle tee, sõbrad tagant hõikavad : Vaata ette, jõudsin kipelt 1 sammu tagasi astuda ja auto pani alla meetri läheduselt mööda. Süda veits puperdas sees küll:P

 

Teine täis fail oli see, kui tartu lauluväljaku juurest alla sõitsin mäest mis viib maja taha kaarega. Hullu hoo saab sealt rullikatega. Tahtsin siis nurga taha keerata aga mingi tropp parkis just auto nurga peale ette. Hoog suur ja välja ei keera siis panin otse äärekivise kuna auto kallis ei tahtnud sisse panna. Siis äärekivist lendasin üle pool salti peale ja sellili:D järgnes sellele 4 minutit pikali olemist, ja lahtine rangluu murd:S oi krt kui valus see oli:S


468x60.gif[/url]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

1) Bmxiga brakless, suurest m2est alla räigesse dirt hyppesse...Hoog oli nii suur midagi teha ei saand m6tlesin et dvj hyppan ära.Edasi eriti ei mäleta, mäletan kui olin õhus hästi kõrgel ja maas pikali, ärkasin haiglas.

 

2) Sõber viskas haamri näpupeale täiest jõust väiksena :D

 

3) ostsin nintendo wii, maksis palju ja suht mõttetu minuarust

 

rohkem meelde ei tulegi präägu :)


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mõned aastad tagasi juhtus see siis.

Ootasin sebra juures rohelist tuld, roheline tuli läks põlema. Seejärel hakkasin üle tee minema, kõrvaklapid peas, ei pannudki tähele, kui järsku kõrvale vaatasin nägin, et auto tuleb, oli juba hilja. Järgmine hetk olin õhus, kukusin vastu asfaldit, lõin pea ära ja järgmine, mida ma mäletan olin haiglas, arst rääkis mis juhtus ja seejärel küsis: "Kas sa oma alakeha tunned?". Vastasin jaatvalt. See "Jaa" on maailma parim Jaa. Nagu kivi oleks südamelt langend. See oli uskumatu tunne lihtsalt.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Suurim ebaõnn? No ma räägin siis oma vigastustest, sest need meenusid teemat lugedes:

 

Pisut rohkem kui aasta tagasi hallis võisteldes rebestasin lihast ja ei saanud mitu nädalat normaalselt liikuda ja mitu kuud ei tohtinud sporti teha.

 

Siis veel see, et väiksena astusin täpselt enda sünnipäeva hommikul klaasikillu jalga. Pärast oli imelik tunne jalas ja verd tuli. Traumapunkti minek ja vist kuskil üle kuu aja oli jalg vigastatud ja algul oli kinni seotud ka. No naela olen ka jalga astunud (just enne trenni lol) aga tossud olid jalas ja eriti sügavale ei läinud:ty

 

LumeKaru - Mu vend sai Wii jõuludeks ja tema veits mängib, aga minu arvates on see ka täiesti mõttetu. Ainult siis vbla mitte, kui sõbrad külas ja koos pelate...


msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mm oli hull läbu panin bokserite peal ringi seal, sest mingi vant märgas veega mu riided läbimärjaks siis kui me saunas olime:D, siis jõin üle, roopisin peldikus kõik täis, ja ise magasin selle sees :(


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.