Mine sisusse
Otsi siit
 • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Süsteemi uuenduse tõttu palume kõikidel registreerunud kasutajatel, kes registreerusid ennem 20.02.2020, muuta oma konto parool, saates oma emailile parooli meeldetuletuse, et sisse logida. ×

ailar100

Blokeeritud
 • Postituste kogus

  2 373
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%
 • VP$

  0 [ Anneta ]

Turu statistika

 • 0
 • 0
 • 0

Reputatsioon

0 Neutral

info ailar100'i kohta

 • Teised grupid Blokeeritud
 • Aste
  Banned
 • Sünnipäev 30.03.1995
 1. Kaameramehed üsna oma ala proffid, tõepoolest. jeaa ppl dont be jelly because i respect nigga rein ---------- Post added 06-12-11 at 09:35 ---------- Combat 100 võiks juba ära tulla, saaks uue slay masteri juurde töllerdada.
 2. õuu, ma ei saanudki gratzida. Õnnitlen Kitse 99 puhul, väärt tulemus sellele nolatud nädalavahetusele. Puhka nüüd ja waste tiba XPed ka ikka, muidu kärvad maha!
 3. Kõigile hateritele: Jah, mu inglise keel on sitt. Alati on hea teiste kallal iniseda, tee ise paremini. Tegelen asjaga, uus inglise keele õpetaja on ka tunduvalt parem kui eelmine. Arvan, et juba on näha ka edusamme. Täna RS plaanis ei ole. Aga olin muted, siis mõned eilsed asjad. Normaalsetele inimestele: Tänan, video noh on kah, ise leiame tegijatega, et see "diip" jutt oli viga. Aga eks järgmine aasta teeme paremini ja vingemalt. Aga teemasse ka: Kui 400 puntki kätte sain, et slay helm teha, siis avastasin et craft 55 saada vaja. Mul oli craft 51. Oli variant, kas teha 52 ja boostida, või 55. Mõtlesin, et slayle vahelduseks teen siis 55, näeb ilusam välja ka. ja full slay helm, lõpuks käes:) /EDIT Tanel, kõigile ei peagi kõik meeldima. Mul on oma stiil, ning really i don't give a smallest shit kas sulle meeldib või mitte. Kui ei meeldi, ei peagi lugema mu blogi. Aga kui sul veel mu kirjutamisstiili kallal on iniseda, siis ma inisen vastu ka hea meelega
 4. Isa, mine onaneeri mujal. Tuled tõmbad kohe molli ära väää?
 5. Davai läheb läheb. Minu päevik pandi juba lukku Modedele ei meeldi see mölin, mis seal toimus.
 6. RSis olen biseksuaal, päris elus, eelistan naisi. ---------- Post added 04-12-11 at 00:26 ---------- tuttu ära nüüd, nii kopp on ees.
 7. Okei, pooge end ülesse ja laske maha hälvarid, 4. punkt pani end puudutatuna tundma, eksole?
 8. This is real shit man! Ütleme nii, et Kits on üks seksikas poiss, musid ja kallid talle:) VÕTKE TEMAST EESKUJU!
 9. Kits tee nüüd see mage ära, kaua ma ootan!!!
 10. Vahvli rahvaga võrreldes teeb. Aga ma tervitaks mingi #maxoverall chatist Minibari ja N67, neile meeldib mind bannida. Usun, et nema võivadki olla neljas punkt. Onaneerige näiteks, võib paremaks minna. (http://www.pornhub.com)
 11. tänan posiivse tagasiside eest. Töötan rattapoes Specialized Concept Store (like facebookis). Täna vist pelame, sest peo tuju pole. //EDIT Tegin väikse feili ka, afkmisega sain hellhoundis surma, defender ja mingi 100k läks, aga õnneks mul on veel üks defender. Jätkame!
 12. Hello everybody! (alustuseks tahaksin tänada seda foorumit, et ta lasi mul kogu selle teksti uuesti kirjutada) Endast: Kui pool aastat tagasi, oleks mulle keegi öelnud, et ma hakkan jälle RSi pelama poole aasta pärast oleks ma ta tuimalt välja naernud. Nüüd siin ma olen, ei naera. Mängin ainult ajaviiteks, RS mulle mingit erektsiooni kahjuks ei paku. Igatahes siis alustuseks räägiks endast. Päälinna kutt (kes blogi loeb, siis teab, et mitte päris), 16 aastat vana, käin koolis nagu iga tavaline 16 aastane. Erinen igast 16 aastasest kutist selle poolest, et käin tööl, sõidan rattaga üsna palju, teen veel päris palju sporti ja tänu sellele olen paremas vormis kui enamus minu vanuseid cutte. Erinen enamusest Vahvli 16 aastest selle poolest, et mul on neiud ja elu mujal kui RSis ja CSis. Selle päeviku teen siia sellepärast, et mulle meeldib kirjutada. Lisaks blogile kirjutan veel luuletusi ka. Jahh, kirjutamises olen päris hea, vähemalt nii väidetakse. Kirjavigade pärast pole mõttet näkku peksta, sest ma löön kõvemini. Lisaks eelnevale pasale, meeldib mulle avalikult arvamust avaldada, naltsi teha ja muidu muhe olla. Suits ei rahulda, snus ka mitte. Saun on lahe, õlu on ka lahe. Kui ootad siit leida superstatidega maxed kasutaja ja "jess, sain mage 90, nüüd nolan öö läbi siis on 93" juttu, siis võid juba praegu back nuppu vajutada ja mitte kunagi seda linki enam mitte kunagi külastada, sest vastasel juhul võid tunda end puudutatuna ja saada infarkti. Kasutaja: Kasutaja on nagu tavaline neitsi neiu- süütu ja igav. Siiamaani kuulunud ainult oma issile. Lihtrahvale siis, et kasutaja on üsna pask, mina olen esimene ja ainus omanik. Kasutaja tehtud 2005 või 2006. Enamuse ajast seisnud, sest mu tuju on sama muutuv kui tuul. Nüüd mängin jälle, kuna feisbuukis ja msnis passimine on kopa ette visanud ja tööl pole hetkel midagi väga teha. Kodu arvutis isegi RSi jooksutamisega on probleeme. Väike pilt ka: Eesmärgid: 1. Tahaks stabiilselt mängida, kauem kui 3 kuud. 2. Tahaks sita kasutaja staatusest teha normaalse kasutaja staatuse. 3. Hetkeline mission: Slayer 70, proovingi asju teha niimoodi ülesande kaupa. Kunagi oli mingi artikkel, et kõige rohkem XPed kaob levelite vahel pendeltamisse. Seega noh mingil määral üritan sellest hoiduda. 4. Näidata, et kõik RSi mängijad ei ole rasvaste juuste ja eluta töllmokad. Respekt list: Siia tulevad RSi mängijad keda ma austan. Kitse Tolgus aka Kitse Laheloom aka Kenake Love Nad on normaalsed! Lõppsõna: Kui meeldib, kommenteerige, küsige, lugege (kui ei meeldi, siis on ainus variant hüpata Radissoni katuselt alla). Lisaks tuleb esimene üleskutse, kui kellegil vedeleb pangas SS, siis ma laenaks (või jätaks endale), sellle väga hea meelega. Samas, võite ka alati mulle pappi visata, queste, fire capet, torsot vms teha kui olete usaldusväärne või P2P pinne anda, sest neid pole kunagi üle. Sama kehtib ka IRL valuuta kohta, kui on üle andke mulle. Lisaks lugege mu päris blogi, (link signatuuris).
 13. Noh võrreldes In Zinega on see kukepiss, aga areneb!
 14. Kits on musi! tuleb nüüd see 99 ära ruttu!
 15. nüüd on vist mingi uuendusega paika tõmmatud. Igatahes mul ka üsna okei juba.
×
×
 • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.