Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Sa meister :D Kandideeru kuskil peakokaks :lol:

 

jaa kandideerin master cheffiks kunagi veel ;D


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Joobes olekus autojuhtimine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sõidan üliharva bussiga ja siis nüüd kuu aega tagasi oli vaja sõita ja ei olnud sula ka et piletit osta, mõtlesin, et savi ei tule seda kontrolli aga ikka tuli ja sain oma trahvi ära, kõige naljakam on see, et see oli mu sünnipäeval täpselt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Just askin...

Kas see ei ole lasnas mitte üsna tavaline ?? :D

ma ei hakka siin suuremalt arutama, kuid siinkandis on see küll üsna tavaline.

 

Aga teemasse - 21.aprill sain 18, ning 20.aprill sain suitsetamise eest protokolli.

Oled õnnelik veel :D

 

tunnen inimest kes sai Lasnast üle pritsitud kraami


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Just askin...

Kas see ei ole lasnas mitte üsna tavaline ?? :D

ma ei hakka siin suuremalt arutama, kuid siinkandis on see küll üsna tavaline.

 

Aga teemasse - 21.aprill sain 18, ning 20.aprill sain suitsetamise eest protokolli.

Suht kiuslikud mendid siis tegelt... Mul oli 12 päeva 18.aastaseks saamiseni ja sellepärast otsustati mind mitte puhkuma panna. Respect Eesti politseinikute inimlikusele.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Paar päeva tagasi, jooksime sõpradega siis ns, tahtsin vanaema juurde minna, midagi jäi ette ja kukkusin millegi peale, nüüd jalas õmblused, aga ei tea mitu neid on, jalg koguaeg sitaks valus, ja pmst tihedalt pean sidet vahetama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lasteaias olid teravad aiad üritasin seal ronida tõmbasin kaela nii katki et ise ka ei usu verd sitaks tuli jne ...

 

Mingi mängisime suvel öösel mingi kella 11-12 paiku peitust , hakkasin üle aia ronima pluus j2i kinni ja jalg lendas vastu maad teistpidid ja ma lonkasin terve tee koju tundsin et midagi pole hommikuks kõik korras arvasin ja siis hommikul ärkasin üritasin jalga maha panna ei saanud ja traumakasse minek :) rohkem ei mäleta midagi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Eelmine aasta tagasi olin sõpradega ujmas hüppasin vette.Aga vees oli mingi suur kivi ja täiega selle vastu käeluu puruks :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jaaa , tegime väiksena sõiduki kõiest puuotsast alla ja siis kui minukord oli siis mu vend lõi kõie katki ja ma kukkusin alla. Käeluu katki:P

 

Ja siis mängisime kulli väiksena ja lõin traat aiaalt käega ja käest läks traat läbi ja käsi rippus traadi küljes(traat läks läbi käeniiet 1 poolt läks sisse aga umbes 2 cm kauguselt samalt käe poolelt tuli traat välja :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

see oli aastaid tagasi kui me sõpradega kinnitasime 2 puu vahele kõie ja siis lasime mingi krdima suure konksu vms asjaga alla ja kui ma lasin tuli see kõie pealt ära ja seljaga maha ei saanud ca 30sec-1min hingata

ja see aasta maal tegin kirvega vibu vms ja see kirves oli nii terav et lõikas näppu naha ja luu vahele õnneks midagi hullu polnud

ja mul pole elusees olnud luumurdu!!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kunagi ammu hüppasin trepist alla, maandusin valesti ning murdsin jalaluu jalalaba koha juurest, aasta tagasi murdsin käeluu kuna lendasin redelilt alla, mingi kruvidega redel oli tehtud, poest ostetud veel, panin seinalaudu ning redeli aste tuli ära.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
minu suurim ebaõnn oli kui lõikasin peitliga omal näppu peaaegu otsast , õnneks kiirabis õmeldi kinni ja paari nädalapärast oli kena arm järgi :(

 

ahjaa mul oli ka umbes nii. tegin vibu mingi ~2a tagasi puust, l6ikasin nooli v2lja puidust ja siis t6mbasin nimetiss6rmele m6nusa haava sisse, kui oleksin nats tugevamini t6mmanud oleks... :D:D


lolercoaster.gif

 

pc +1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul endal ei ole mingit väga suurt ebaõnne olnud võrreldes sellega mis mul tuttavaga juhtus. Käisime eelmisel suvel ujumas jõe ääres ja seal oli puu kust kõik vette hüppasid ~3-4m. Ja seal all ripus köis, et madalamalt saaks hüpata köiega. Ja siis ta hüppas alla ja siis ennem kui ta maandus visati talle see köis kogematta kahejalavahele ja ta jäi õhus seisma ja ja kukkus saltoga vette. Me kõik olime nii krampides, sest ta on selline üleküla tolgus muidu. Siis ta jooksis nutes nurgataha läks asja üle kontrollima ja siis tuli sellise kisaga sealt tagasi. :D:D Võib nimetada päris suureks ebaõnneks seda kuna tegelikult see nöör oli mõeldud talle vastu selga mitte jalgevahele. Kõige naljakam selle asja juures oligi see, et tal oli see sama päev sünnipäev ja siis me järgmisel aastal ikka üritasime teda sinna samma ujumiskohta tagasi kutsuda aga ta ei võtnud vedu väga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.