Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
Vaata seda lauset, kuidas tahad, aga igastahes mina selles juhtumis ebaõnne ei näe mitte kuskilt otsast.

 

See on ju ebaõnn, kui sa raiskad mingi 5500 eek ( siis maksis niipalju ) mingi m2ngu peale mis sinuarust on hea....aga tglt on sitt.


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See finland ju... siin on k6ik mingi korralikud ja mitte sittagi ei tee :S Eesti tulen siis joon 2x rohkem sellep2rast :D ja btw ma ei m2ngi aind RSi =)

 

Mõni ei ole vist soomes käinud, soomes on alko noorte seas rohkem levinud kui eestis, tean seda väga hästi kuna käin pidevalt soomes sõprade juures.

See et sul seal kellegiga juua pole on su enda süü et sa endale sõpru pole leidnud, tean et sa banned aga ikkagi.

Endal pole ebaõnne veel olnud :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mõni ei ole vist soomes käinud, soomes on alko noorte seas rohkem levinud kui eestis, tean seda väga hästi kuna käin pidevalt soomes sõprade juures.

See et sul seal kellegiga juua pole on su enda süü et sa endale sõpru pole leidnud, tean et sa banned aga ikkagi.

Endal pole ebaõnne veel olnud :P

 

 

Nojaa, aga maksad nagu segane ... (kallis lõbu)

 

 

Endal ei teagi, õnnelik inimene olen (L)


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nojaa, aga maksad nagu segane ... (kallis lõbu)

 

 

Endal ei teagi, õnnelik inimene olen (L)

 

Jajah, ühes käes peenis ja teises käes arvuti hiir? kui õnnelik nii ikka olla saab?


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ee oli reisile minek ja kõik oli perfect ,. esimest korda siis lennukiga :D

 

ja jõhker lumetorm oli öösel ja nii oligi ootasime umbes 15 tundi lennukit aga lõpuks teele saime :)

 

Tähelepanu reis plaplaplpa on edasi lükkunud 2 tunni võrra , 2 tundi täis uus teade :D nii umbes 10 tundi järjest , siis saadeti kuhugi tallinna hotelli ja seal kell 4 hommikul tagasi lennujaama ja siis tulid järjest valehäired alles kell 1 lendu:D a vahepeal saime 3 tundi lennukis tühja ka istutud ja siis aeti välja norm ju:D

 

aga reis oli hea (Y)

 

a need kõvatamised kanepi & alkoholiga on ikka üli lamedad. " piinab et ostsin alkot alaealisena " gimme a break :D tahad lihtsalt näidata kui "KÕVA " mees sa oled


my.php?image=mingipaskkk.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eile siis pandi keemias kuruse hinded välja , ise olin jumala rõõmus et tuleb esimest korda keemia 10.ndas klassis 4 . vaatan siis õhtul ekooli ja 3 :OO vaatasin et mida vittu ning vajutasin keskmise hinde peale mul olid varasemalt saadud 2 kahte milled mõlemad parandasin neljadeks:D

õige hinnete seis oli siis 4 4 4 4 4 3 aga kursus 3 :P tore kui õpsid NUSSIVAD näkku


my.php?image=mingipaskkk.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ajasin paar aastat tagasi White Phati Lillaga sassi. Olin suht stoned.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kõige suurem ebaõnn oli eile kui sain vahvlis 24h bann. oi siis oli igav:D kuna igapäev olen vahvlis umbes 5 - 6 tundi:D:D ja siis polnud midagi teha:( masendav

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ostsin eelmine kevad GT Fueler BMX, tegin dirt jump raja - sõitsin kuu aega, õppisin 360 ära ja siis lihsalt ühel päeval overshootisin ühte hüpet, maandusin ära ja vajusin täiega külili õla peale ... terve külg oli puru ... Dirt jump rada üsna lame, alumine hüpe aind mingi 5-6m ja üsna kõrge lennuga.

 

08FuelerRed.jpg

ATgAAABKZxqAnI3jRsIlFiDzA3oTwaEjQXJGN35n7Y7au4giC5H6UgJDuYmTa7cw3WcI7aGYnPcPiIX99cIdVg6GX5acAJtU9VAyXU5-HPHIkIsGrLKvuoY_w_rdjA.jpg

 

Nüüdseks on isu otsa saanud, skeiti juba 5 aastat sõitnud ja ei hakka ala vahetama :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

1.Sain parandusest ratta,sõitsin 2 meetrit siis läks pedaal puruks ning jätsin ratta sinna,et kutsuda parandaja.Ma loll jätsin selle ühe suure auto ette ja lihtsalt ütleme,kui tagasi tulin polnud ratas enam sama.

2.Läksin sõbraga kaklema,kuna pe*e varastas mult 1200 eek ja siis sain raha tagasi,kuid tal läks ninaluu ja mul 4 hammast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Suurim ebaõnn:

Röövisin Jagexi Bossi Tütre ning nõudsin phat seti.. 3päeva nõudsin. Lõpuks Sain Mentidelt Busted.

Karistuseks pidin ruunis Cooks Assistant questi tegema ...

Lame Nonluck :(


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

suurim ebaõnn see kui ma komistasin

kivi taha ja kukkusin maha

ja murtsin väikese luu murru :(

 

ja 1 eba õnn oli see

kui bmx-iga prooisin uut hüpet

mis me olime mullast ja

kividest teinud.

ma hulljulge kah

ja proovisin kohe supermänni ja

sain vändaga maandudes (rattas maandus ennem mind)

sain vastu rangluud ja

rangluu murd.


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minu suurim ebaõnn just täna oli see et ma lugesin kogu selle teema ära.


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

minu suurim ebaõnn oli see kui pk veel oli ruunis alles ja oli wild war ( est vs fin ) ja kui war juba käis siis tõmblesin ühe tüübiga ja siis hakkas fight pihta.......olime mingi 5min fightind ja mul oli umb 40hp ja ma KUKKUSIN TOOLIGA ÜMBER ja olin kutu=/ ja täna juhtus selline asi, et sain surma ( by bandits:O ) ja mul läx 2m selle pärast, et fury ei jäänud alles:D ja sain sellepärast surma, et kuskil 6 - 7 bandiiti olid peal ja tegelesin netis muude asjadega ja pray sai otsa siis vahepeal vaatasin mis toimub siis ja 2hp oli foodi ka polnud üritasin teleda, aga ei jõudnud : S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
minu suurim ebaõnn oli see kui pk veel oli ruunis alles ja oli wild war ( est vs fin ) ja kui war juba käis siis tõmblesin ühe tüübiga ja siis hakkas fight pihta.......olime mingi 5min fightind ja mul oli umb 40hp ja ma KUKKUSIN TOOLIGA ÜMBER ja olin kutu=/ ja täna juhtus selline asi, et sain surma ( by bandits:O ) ja mul läx 2m selle pärast, et fury ei jäänud alles:D ja sain sellepärast surma, et kuskil 6 - 7 bandiiti olid peal ja tegelesin netis muude asjadega ja pray sai otsa siis vahepeal vaatasin mis toimub siis ja 2hp oli foodi ka polnud üritasin teleda, aga ei jõudnud : S

 

Kohutav küll. Oled ikka sellest üle saanud? :-)

 

 

RRRÕVE! Solgid veel äkki mõnd teemat RSiga?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.