Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Ajateenistus 2013

Soovitatud postitused

Admin

peale kevadtormi tavaliselt passitakse 1-2 nädalat kasarmus, puhastatakse varustust ning muud tavaari :D

vähemalt Tapal oli nii.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Enne kevadtormi ei ole mingit puhkust. Ning eesti kaitseväe eriüksus on EOG ehk erioperatsioonide grupp mitte EKV= Eesti kaitsevägi.

Ise hetkel vahipataljonis parameedikuks õppimas ning noh vahipataljon on üks korralik peldik elamistingimuste poolest ja kord tundub ka väga kahtlane olevat võrreldes tapaga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Enne kevadtormi ei ole mingit puhkust. Ning eesti kaitseväe eriüksus on EOG ehk erioperatsioonide grupp mitte EKV= Eesti kaitsevägi.

Ise hetkel vahipataljonis parameedikuks õppimas ning noh vahipataljon on üks korralik peldik elamistingimuste poolest ja kord tundub ka väga kahtlane olevat võrreldes tapaga.

 

Igatahes üks puhkus peaks tulema veel kuna viimane kord saime 5 päeva ainult, 5 peaks veel saama. Kupis on küll distsipliin õige koha peal, elamistingimused (MPPa-s) on väga head, suht uus kasarmu ja hoitakse korras ka. ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mina oskan pioneeri kohapealt kaasa rääkida ning meile anti septembris pool puhkust ja NAK'i lõpus teine pool ja ongi puhkusega selleks korraks kõik .

 

No NAK vb jah teistmoodi, ma olen 8 kuu peal. SBK lõpus oli 5 päeva ja siis peaks nagu veel tulema, ei tea millal..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kunagi olin enam kui kindel, et lähen sinna raudselt, nüüd aga olen jõudnud järeldusele, et võimalusel jätan vahele selle ajaraiskamise.

 

Aga käi ära ikkagi, saad ühe asja elus jälle kaelast ära ja pärast naerad nende üle kes ütlevad et jätavad vahele, kuna nad on kehvikud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga käi ära ikkagi, saad ühe asja elus jälle kaelast ära ja pärast naerad nende üle kes ütlevad et jätavad vahele, kuna nad on kehvikud.

 

Sinu arust on need kehvikud, kes jätavad ajateenistuse vahele? Sa oled ikka naljatilk. Eesti peaks võtma kasutusele palgaarmee, nagu sveits.

Ma üritan pigem oma elu püsti ehitada selle ajaga, ning maailma avastama minna.

Muudetud liikme 2nite'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Aga käi ära ikkagi, saad ühe asja elus jälle kaelast ära ja pärast naerad nende üle kes ütlevad et jätavad vahele, kuna nad on kehvikud.

Miks ma sellepärast kehvik olen? Ütle üks hea põhjus. Justnimelt, inimesed lähevad sinna sellepärast, et see asi kaelast ära saada..

Ma olen kehvik sellepärast, et leian, et selle aastaga saan palju targematki tehtud..?

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Sinu arust on need kehvikud, kes jätavad ajateenistuse vahele? Sa oled ikka naljatilk. Eesti peaks võtma kasutusele palgaarmee, nagu sveits.

Ma üritan pigem oma elu püsti ehitada selle ajaga, ning maailma avastama minna.

 

...võtku eeskuju Šveitsist. Šveitsist võiks tõepoolest eeskuju võtta, aga ainult siis, kui me switchiksime riikide füüsilisi asukohti. Oleks ka meie naabriteks Itaalia, Prantsusmaa, Saksamaa, ühesõnaga oleksime lihtsalt tugevate ja võimsate riikide keskel, kes meid kaitsevad igast küljest, siis pole muidugi ajateenistust vaja. Seniks aga, kui meie naabriks on Venemaa, rahvaarv on Šveitsist 5 korda väiksem ja meid ei ümbritse mingi kaitsev ja võimas mull, siis ei tule see just väga kõne allagi. Ja nii väikese elanike arvuga riigis ei leidu just palju inimesi, kes palgaarmees oleksid, eriti veel kuna Eesti elatustase on alla igasuguse arvestuse, kahuriliha selles riigis - ainult tõelised patrioodid teeksid ehk seda tööd, mis oleks tasustamata. Scoutspataljon meil on, asi seegi muidugi... Mingigi kaitsevõime võiks meil olla ja see natukenegi on hetkel olemas. Palgaarmee puhul poleks meil tegelikult mitte midagi, arvestades meie asukohta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sinu arust on need kehvikud, kes jätavad ajateenistuse vahele? Sa oled ikka naljatilk. Eesti peaks võtma kasutusele palgaarmee, nagu sveits.

Ma üritan pigem oma elu püsti ehitada selle ajaga, ning maailma avastama minna.

 

šveitsis on kohustuslik armee. nad suudaks paari nädalaga miljon kutti reservist tegevteenistusse tuua.


Yilia1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Seoes kaitseväega on ikka naljakas see, et tuttav kellel oli südame operatsioon kutsuti arstliku komisjoni.. see peaks ju märgitud olema kuskil, et tal see on olnud. Hetkel üks tuttav teenib aega Tapal, seal epilepsijaga poiss.. mitu korda kokku kukkunud siiani pole koju saadetud. Ühesõnaga hetkel võetakse sinna vist küll kõiki..


Ogier.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Seoes kaitseväega on ikka naljakas see, et tuttav kellel oli südame operatsioon kutsuti arstliku komisjoni.. see peaks ju märgitud olema kuskil, et tal see on olnud.

 

Ei ole neil selline informatsioon kättesaadav. Pead käima perearstil ja laskma välja kirjutada paberi selle kohta. Kõik noored on kohustatud minema komisjoni, ole kasvõi invaliid.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miks ma sellepärast kehvik olen? Ütle üks hea põhjus. Justnimelt, inimesed lähevad sinna sellepärast, et see asi kaelast ära saada..

Ma olen kehvik sellepärast, et leian, et selle aastaga saan palju targematki tehtud..?

 

Kuna sa pole sõjaväelist väljaõpet läbinud, siis sa oledki justnimelt kehvik. Sõja ajal pakid kotid kokku ning põgened teiste naistega Soome?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.