Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Ajateenistus 2013

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

Noh, oktoobrilapsed, kuidas on muljed esimese kuu kohta? Ise olen suht-koht rahul, distsipliin on siin nii laes kui üldse olla saab. Homme lähme jalgsi-rännakule täis varustuses, tuleb põnev ja väsitav nädal :P

Aja koha pealt veel nii palju, et aeg läheb väga kiirelt. Ei pane tähelegi kui juba nädal läbi on. SBK aeg pidi minema nagu sõrmenipsuna.

Kordan veel, et olen Kuperjanovi JVP'is, Eesti kõige distsiplineeritumaid (ja parimaid) pataljone. Miinipildujapatareis asetsen, kui keegi huvi tunneb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sul on ikka asjast väga vale arusaam :D

 

Miks vale arusaam? Minu arust vägagi õige arusaam. Kas mulle on vaja sõjaväge? Kas sulle on vaja sõjaväge? Kellele üldse on vaja sõjaväge?

Mul on kahju, kui sa oled üks neist isikutest, kes arvab, et ilma ajateenistuseta ei saa ühestki poisikesest meest.

 

Kui kunagi peaks algama III MS (hirmuäratavalt suur tõenäosus, et see tuleb, kui inimesed mõtlema ei hakka), siis sõidab Venemaa Eestist nagunii üle, vahet pole kui palju eestlasi on kaitseväest läbi käinud. Seega lahendus oleks, kui kõik inimesed(ka venelased ja muud rahvused) mõtleksid nagu WrongDrums, mitte nagu sina.

 

Mõni vaatab imestusega inimesi, kes tahavad ise minna kaitseväkke/sõjaväkke, kuid mina näen neid kui mõtlemisvõimeta isikuid, kes ei saa ise ka aru, et neid ära kasutatakse. Ei välista muidugi ka vaimset probleemi. Ehk oled tähele pannud, et need sõja kuulutajad ise rindel ei sõdi vaid saadavad teisi enda eest surema.

Aitab ehk juba sellest hirmutamisest, et Venemaa kohe tuleb ja ründab. Ausalt öeldes mulle aitab sellest meedia poolt tulevast hirmu õhutamisest, kord ründab Venemaa, siis Põhja-Korea, Süüria, Iraan, Liibüa või siis üldse mingi Aafrika sõjapealik. Kohe kohe tuleb midagi. Muud enam ei kuulegi. Sõjaväed/kaitseväed tuleks laiali saata ülemaailmselt.

 

Igatahes, WrongDrums +1, rohkem sinusuguseid inimesi oleks vaja.

 

OnTopic: endal veebruaris arstlik komisjon ning suure tõenäosusega mõtlen midagi välja, et ei peaks minema. Lähen parem otse bakalaureuseõppest magistrisse. Kui oleks võimalik teha suvel kiirkursus, siis ehk läheks ja teeks läbi, aga kindlasti ei ole soovi 11 kuud kaitseväes istuda. Liiga palju räägitud, et see mõttetu passimine.

 

Eks igal asjal on plusse ja miinuseid, kuid kaitseväel on minu jaoks rohkem miinuseid kui plusse, eriti ajastuse osas. Kõik elagu oma elu omamoodi, mulle ei ole vaja, et valitsus ette kirjutaks, mida ja millal ma tegema pean ning kui keegi ikka veel usub, et valitsus on tore ja tahab meile ainult head, siis pean pettumusega teavitama, et meie valitsuse eesmärgiks paistab olema EU direktiividide täitmine, mitte rahva eest seismine.

 

Alustame sellest, et Eestil pole sõjaväge. Kas sa tõesti arvad, et kaitsevägi on loodud mingite lubade omandamiseks ja kui nüüd neid ei saa, siis kaitsevägi mõttetu?

 

Jah, see on üpris mõttetu tegevus.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miks vale arusaam? Minu arust vägagi õige arusaam. Kas mulle on vaja sõjaväge? Kas sulle on vaja sõjaväge? Kellele üldse on vaja sõjaväge?

Mul on kahju, kui sa oled üks neist isikutest, kes arvab, et ilma ajateenistuseta ei saa ühestki poisikesest meest.

 

Kui kunagi peaks algama III MS (hirmuäratavalt suur tõenäosus, et see tuleb, kui inimesed mõtlema ei hakka), siis sõidab Venemaa Eestist nagunii üle, vahet pole kui palju eestlasi on kaitseväest läbi käinud. Seega lahendus oleks, kui kõik inimesed(ka venelased ja muud rahvused) mõtleksid nagu WrongDrums, mitte nagu sina.

 

Mõni vaatab imestusega inimesi, kes tahavad ise minna kaitseväkke/sõjaväkke, kuid mina näen neid kui mõtlemisvõimeta isikuid, kes ei saa ise ka aru, et neid ära kasutatakse. Ei välista muidugi ka vaimset probleemi. Ehk oled tähele pannud, et need sõja kuulutajad ise rindel ei sõdi vaid saadavad teisi enda eest surema.

Aitab ehk juba sellest hirmutamisest, et Venemaa kohe tuleb ja ründab. Ausalt öeldes mulle aitab sellest meedia poolt tulevast hirmu õhutamisest, kord ründab Venemaa, siis Põhja-Korea, Süüria, Iraan, Liibüa või siis üldse mingi Aafrika sõjapealik. Kohe kohe tuleb midagi. Muud enam ei kuulegi. Sõjaväed/kaitseväed tuleks laiali saata ülemaailmselt.

 

Igatahes, WrongDrums +1, rohkem sinusuguseid inimesi oleks vaja.

 

OnTopic: endal veebruaris arstlik komisjon ning suure tõenäosusega mõtlen midagi välja, et ei peaks minema. Lähen parem otse bakalaureuseõppest magistrisse. Kui oleks võimalik teha suvel kiirkursus, siis ehk läheks ja teeks läbi, aga kindlasti ei ole soovi 11 kuud kaitseväes istuda. Liiga palju räägitud, et see mõttetu passimine.

 

Eks igal asjal on plusse ja miinuseid, kuid kaitseväel on minu jaoks rohkem miinuseid kui plusse, eriti ajastuse osas. Kõik elagu oma elu omamoodi, mulle ei ole vaja, et valitsus ette kirjutaks, mida ja millal ma tegema pean ning kui keegi ikka veel usub, et valitsus on tore ja tahab meile ainult head, siis pean pettumusega teavitama, et meie valitsuse eesmärgiks paistab olema EU direktiividide täitmine, mitte rahva eest seismine.

 

 

 

Jah, see on üpris mõttetu tegevus.

 

Kaitseväkke minnakse inimesi tapma ja lube tegema?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Läheks hea meelega varsti teenima, aga põlv ei pea ilmselgelt vastu. Ei arva ma sellest meheks sirgumisest sõjaväes eriti midagi, pigem on see uus ja huvitav kogemus, mida elujooksul rohkem vast kogeda ei anna. Eks iga inimese oma asi, kas tahab seal aega kulutada või mitte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miks vale arusaam? Minu arust vägagi õige arusaam. Kas mulle on vaja sõjaväge? Kas sulle on vaja sõjaväge? Kellele üldse on vaja sõjaväge?

Mul on kahju, kui sa oled üks neist isikutest, kes arvab, et ilma ajateenistuseta ei saa ühestki poisikesest meest.

 

Kui kunagi peaks algama III MS (hirmuäratavalt suur tõenäosus, et see tuleb, kui inimesed mõtlema ei hakka), siis sõidab Venemaa Eestist nagunii üle, vahet pole kui palju eestlasi on kaitseväest läbi käinud. Seega lahendus oleks, kui kõik inimesed(ka venelased ja muud rahvused) mõtleksid nagu WrongDrums, mitte nagu sina.

 

Mõni vaatab imestusega inimesi, kes tahavad ise minna kaitseväkke/sõjaväkke, kuid mina näen neid kui mõtlemisvõimeta isikuid, kes ei saa ise ka aru, et neid ära kasutatakse. Ei välista muidugi ka vaimset probleemi. Ehk oled tähele pannud, et need sõja kuulutajad ise rindel ei sõdi vaid saadavad teisi enda eest surema.

Aitab ehk juba sellest hirmutamisest, et Venemaa kohe tuleb ja ründab. Ausalt öeldes mulle aitab sellest meedia poolt tulevast hirmu õhutamisest, kord ründab Venemaa, siis Põhja-Korea, Süüria, Iraan, Liibüa või siis üldse mingi Aafrika sõjapealik. Kohe kohe tuleb midagi. Muud enam ei kuulegi. Sõjaväed/kaitseväed tuleks laiali saata ülemaailmselt.

 

Igatahes, WrongDrums +1, rohkem sinusuguseid inimesi oleks vaja.

 

OnTopic: endal veebruaris arstlik komisjon ning suure tõenäosusega mõtlen midagi välja, et ei peaks minema. Lähen parem otse bakalaureuseõppest magistrisse. Kui oleks võimalik teha suvel kiirkursus, siis ehk läheks ja teeks läbi, aga kindlasti ei ole soovi 11 kuud kaitseväes istuda. Liiga palju räägitud, et see mõttetu passimine.

 

Eks igal asjal on plusse ja miinuseid, kuid kaitseväel on minu jaoks rohkem miinuseid kui plusse, eriti ajastuse osas. Kõik elagu oma elu omamoodi, mulle ei ole vaja, et valitsus ette kirjutaks, mida ja millal ma tegema pean ning kui keegi ikka veel usub, et valitsus on tore ja tahab meile ainult head, siis pean pettumusega teavitama, et meie valitsuse eesmärgiks paistab olema EU direktiividide täitmine, mitte rahva eest seismine.

 

 

 

Jah, see on üpris mõttetu tegevus.

Pigem on point oma pere ja tuttavate kaitsmises sellises olukorras. Aga noh, sellise suhtumisega pole sealt küll palju loota.

Pluss see, et tuleb ja sõidab üle, sellist asja ei juhtu. Never ever ever ever ever never never never ever. Ainuke ülesõit, mis toimuda saab, on poliitiliselt / majanduslikult. Sõjaolukorras ei tule siit mingit üle sõitu. Ärge kujutage ette mingit lauspommitamist ja ei tea mida. Milleks on vaja kellegile tuhaks pommitatud infrastruktuuri? Sellist asja ei saa olema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kaitseväkke minnakse inimesi tapma ja lube tegema?

 

Sa vist ei saanud üldse mõttest aru. Tean mitut, kes just nimelt selle pärast läksid, et ehk saab load tehtud.

Kas sinu arust on kaitsevägi selleks, et õpetada inimesi villaseid mütse kuduma? Kogu mõte on selles, et sa käsku täidaksid, vahet pole kui debiilne see sulle võib tunduda. Kui tuleb käsk tappa ja sa seda ei tee, siis saad karistada ning kui teed ja hiljem tuleb välja, et poleks tegelikult pidanud tapma, siis jääb süüdi ülemus, mitte sõdur. Seega jah kogu mõte on sind õpetada käsku täitma ja mitte kahtlema ülemuse otsuses, sest sina oled igal juhul puhas poiss, kui käsku täidad.

 

Pigem on point oma pere ja tuttavate kaitsmises sellises olukorras. Aga noh, sellise suhtumisega pole sealt küll palju loota.

Pluss see, et tuleb ja sõidab üle, sellist asja ei juhtu. Never ever ever ever ever never never never ever. Ainuke ülesõit, mis toimuda saab, on poliitiliselt / majanduslikult. Sõjaolukorras ei tule siit mingit üle sõitu. Ärge kujutage ette mingit lauspommitamist ja ei tea mida. Milleks on vaja kellegile tuhaks pommitatud infrastruktuuri? Sellist asja ei saa olema.

 

Kas sa arvad, et kui III MS algab, siis huvitab Venemaad Eesti infrastruktuur?

Ma kardan, et sa alahindad Venemaa sõjalist võimekust. Esiteks pole vaja mingit lauspommitamist, sest meie valitsus on kohe valmis lepinguid allkirjastama ja kui ei, siis saadetakse lihtrahvas surema samal ajal kui meie rikkurid oma persed koos varaga Eestis välja viivad.

 

//Ma lihtsalt huvi pärast küsiks, et mida sina oma arust teeksid? Läheksid metsa punkrisse elama(?), sest Eestil ei ole lihtsalt taolist relvastust, et Venemaale muud moodi vastu seista. Kui sa arvad, et metsavennad olid oma ajal väga hinnatud inimesed, siis sa eksid. Nad olid enamasti rohkem kardetud kui võõrvägi, sest kui sa neile "ei" ütlesid, siis lõid nad su ise maha ja pere toidu viisid ka need kangelased minema. Võiks sulle rääkida paar lugu, kuidas külarahvas ise neid metsavendi maha lõi.

Muudetud liikme Logic'i poolt

Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa vist ei saanud üldse mõttest aru. Tean mitut, kes just nimelt selle pärast läksid, et ehk saab load tehtud.

Kas sinu arust on kaitsevägi selleks, et õpetada inimesi villaseid mütse kuduma? Kogu mõte on selles, et sa käsku täidaksid, vahet pole kui debiilne see sulle võib tunduda. Kui tuleb käsk tappa ja sa seda ei tee, siis saad karistada ning kui teed ja hiljem tuleb välja, et poleks tegelikult pidanud tapma, siis jääb süüdi ülemus, mitte sõdur. Seega jah kogu mõte on sind õpetada käsku täitma ja mitte kahtlema ülemuse otsuses, sest sina oled igal juhul puhas poiss, kui käsku täidad.

 

 

 

Kas sa arvad, et kui III MS algab, siis huvitab Venemaad Eesti infrastruktuur?

Ma kardan, et sa alahindad Venemaa sõjalist võimekust. Esiteks pole vaja mingit lauspommitamist, sest meie valitsus on kohe valmis lepinguid allkirjastama ja kui ei, siis saadetakse lihtrahvas surema samal ajal kui meie rikkurid oma persed koos varaga Eestis välja viivad.

 

//Ma lihtsalt huvi pärast küsiks, et mida sina oma arust teeksid? Läheksid metsa punkrisse elama(?), sest Eestil ei ole lihtsalt taolist relvastust, et Venemaale muud moodi vastu seista. Kui sa arvad, et metsavennad olid oma ajal väga hinnatud inimesed, siis sa eksid. Nad olid enamasti rohkem kardetud kui võõrvägi, sest kui sa neile "ei" ütlesid, siis lõid nad su ise maha ja pere toidu viisid ka need kangelased minema. Võiks sulle rääkida paar lugu, kuidas külarahvas ise neid metsavendi maha lõi.

No, okei. Tule siis reaalse vene tehnikaga arvuliselt välja, mis ka meie maastikul toimiks. Go for it.

Ja IIIMS kui sellist ei tule. Kui midagi taolist üldse peaks tekkima, siis käib paar suurt pauku ja ongi kogu pidu. Reaalset sõda kui sellist sellises mastaabis ei tule kohe kindlasti. Kuna tehnika ja too infrastruktuur, mis püsti on pandud, selle taasloomine oleks võimatu peale seda.

Oleks areng veel kuskil eelmise sajandi keskpaigas, siis jah, aga praegu? Never.

Muudetud liikme vortex'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
No, okei. Tule siis reaalse vene tehnikaga arvuliselt välja, mis ka meie maastikul toimiks. Go for it.

Ja IIIMS kui sellist ei tule. Kui midagi taolist üldse peaks tekkima, siis käib paar suurt pauku ja ongi kogu pidu. Reaalset sõda kui sellist sellises mastaabis ei tule kohe kindlasti. Kuna tehnika ja too infrastruktuur, mis püsti on pandud, selle taasloomine oleks võimatu peale seda.

Oleks areng veel kuskil eelmise sajandi keskpaigas, siis jah, aga praegu? Never.

 

Nüüd väidad siis, et Venemaa ei tuleks üldse? Otsusta ära ükskord, kas tuleb või ei. Kui ei tule, siis miks meile seda kaitseväge vaja on? Kui tuleb, siis mis keelab tal sinu loogika järgi meile paar suurt pauku teha ja ongi kogu pidu?


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nüüd väidad siis, et Venemaa ei tuleks üldse? Otsusta ära ükskord, kas tuleb või ei. Kui ei tule, siis miks meile seda kaitseväge vaja on? Kui tuleb, siis mis keelab tal sinu loogika järgi meile paar suurt pauku teha ja ongi kogu pidu?

 

Sest sellest paarist suurest paugust meile ei võida Venemaa mitte kui midagi. Sõjal peab ikka mingisugune mõte tänapäeva majanduse juures olema, mitte, et "Ah, peksame platsi puhtaks lihtsalt." See sinu lihtne "plats puhtaks" ülesõit ei oleks agressorile lihtsalt kasulik.

 

Asi antakse kas poliitiliselt ära ilma ühegi pauguta või siis toimub venitatud sissisõda mida reaalselt enam paberitel ei eksisteeri, aga mille jaoks väljaõpet antakse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Siin teemas on toodud väga palju häid ja halbu miinuseid/plusse sõjavähe kohta. Nõustun kõigi faktidega.

Jah, sõjavägi on hea TASUTA kogemus, aga ka seevastu ajaraiskamine.

 

Aga olgem ausad, tänapäeva ühiskonnas ja Euroopa Liidus, kui tõesti ei taha sinna minna, siis ärasaamine ei ole mingi probleem. Mina olen 25 aastat vana ja pole saanud veel ühtegi kutset sõjaväkke, arvatavasti ka ei saa. Kui on mõistus peas ja isu aega teenida pole, küll leiad vettpidava võimaluse pääsemiseks. Kui ei leia, siis tea, et ehk sul on seda kogemust vaja.

 

 

Mul elavad tuttavad lähedal, kes asusid paikselt ennem Egiptuses, Kairos täpsemalt. Nad elasid seal rahutuste ajal. Kes uudiseid ei loe, seal surid paljud inimesed, et saada riigipea maha valitusest. Seal oli totaalne sõjaolukord - tangid sõitsid linnas, relvastatud sõjaväelased igal pool, inimesi suri tänavatel massiliselt, süüa ei olnud, naised/lapsed istusid kodudes, tööd ei tehtud, kohvikud pakkusid tasuta süüa, ühesõnaga - Kodusõda. Egiptuses ei ole noortele sarnast programmi nagu Eestis kutsutakse - sõjavägi. Aga mõtlema panigi see, et sarnases olukorras suutsid noored tõmmata oma poole perse peal püksid ülesse, visata ära oma rap muusika, rulad/rollerid unustati ja muud ühiskonnale vastaslikud/ebaharilikud harjumused ning tuldi ühtseks, et saada riigivalitseja loobuma oma troonist. Sõjavägi või mitte, aga 16 aastased noormehed jooksid tänavatel ringi AK-47-dega ringi, et kaitsta enda peresid ja nõrgemaid. Paljud surid, palju jäid ellu, aga fakt on see, et enamus inimesi ei tundnud puudust mingist koolitusest, kui küsimärgi all oli/on perekond, rahvus ...Ma olen kindel, kui tekiks sõjaolukord Eestis, üldse tänapäeval Skandinaavias, käituksid ka inimesed(nii noored, kui ka vanemad) sarnaselt.

 

Nad kirjutasid päevikud seal olles, ei ole liialdanud mitte millegagi.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sest sellest paarist suurest paugust meile ei võida Venemaa mitte kui midagi. Sõjal peab ikka mingisugune mõte tänapäeva majanduse juures olema, mitte, et "Ah, peksame platsi puhtaks lihtsalt." See sinu lihtne "plats puhtaks" ülesõit ei oleks agressorile lihtsalt kasulik.

 

Asi antakse kas poliitiliselt ära ilma ühegi pauguta või siis toimub venitatud sissisõda mida reaalselt enam paberitel ei eksisteeri, aga mille jaoks väljaõpet antakse.

 

Kui sõjal peab olema mingi majanduslik mõte, siis miks peaks Venemaa üldse Eestit tahtma? Ainuke põhjus, mida mina näen on ligipääs soome lahele, aga ma lihtsalt ei usu, et Venemaal oleks probleeme Eesti vallutamisega ning kui sa tõesti usud, et Eestil on mingi lootus Venemaale vastu panna, siis eks sa usu seda edasi. Ma elan pigem reaalsuses mitte utoopias.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui sõjal peab olema mingi majanduslik mõte, siis miks peaks Venemaa üldse Eestit tahtma? Ainuke põhjus, mida mina näen on ligipääs soome lahele, aga ma lihtsalt ei usu, et Venemaal oleks probleeme Eesti vallutamisega ning kui sa tõesti usud, et Eestil on mingi lootus Venemaale vastu panna, siis eks sa usu seda edasi. Ma elan pigem reaalsuses mitte utoopias.

Ei tasuks nii palju propagandat uskuda ja ise ka veidi uurida. Jah, kuu, kaks saame ilusti hakkama.

Muudetud liikme vortex'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul läks ka paar tuttavat.

 

Ise teenisin Tapa Pioneeripataljonis.

 

Ma olin ka eelmine aasta Tapal Pioneeris:)

 

Kõik kes on kriminaalkorras karistatud, neid ei võeta.

Endal mitu tuttavat kes kriminaalkorras karistatud ja said minna, alati pole ikka nii.

Muudetud liikme Cunnilingus'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miks vale arusaam? Minu arust vägagi õige arusaam. Kas mulle on vaja sõjaväge? Kas sulle on vaja sõjaväge? Kellele üldse on vaja sõjaväge?

Mul on kahju, kui sa oled üks neist isikutest, kes arvab, et ilma ajateenistuseta ei saa ühestki poisikesest meest.

 

Kui kunagi peaks algama III MS (hirmuäratavalt suur tõenäosus, et see tuleb, kui inimesed mõtlema ei hakka), siis sõidab Venemaa Eestist nagunii üle, vahet pole kui palju eestlasi on kaitseväest läbi käinud. Seega lahendus oleks, kui kõik inimesed(ka venelased ja muud rahvused) mõtleksid nagu WrongDrums, mitte nagu sina.

 

Mõni vaatab imestusega inimesi, kes tahavad ise minna kaitseväkke/sõjaväkke, kuid mina näen neid kui mõtlemisvõimeta isikuid, kes ei saa ise ka aru, et neid ära kasutatakse. Ei välista muidugi ka vaimset probleemi. Ehk oled tähele pannud, et need sõja kuulutajad ise rindel ei sõdi vaid saadavad teisi enda eest surema.

Aitab ehk juba sellest hirmutamisest, et Venemaa kohe tuleb ja ründab. Ausalt öeldes mulle aitab sellest meedia poolt tulevast hirmu õhutamisest, kord ründab Venemaa, siis Põhja-Korea, Süüria, Iraan, Liibüa või siis üldse mingi Aafrika sõjapealik. Kohe kohe tuleb midagi. Muud enam ei kuulegi. Sõjaväed/kaitseväed tuleks laiali saata ülemaailmselt.

 

Igatahes, WrongDrums +1, rohkem sinusuguseid inimesi oleks vaja.

 

OnTopic: endal veebruaris arstlik komisjon ning suure tõenäosusega mõtlen midagi välja, et ei peaks minema. Lähen parem otse bakalaureuseõppest magistrisse. Kui oleks võimalik teha suvel kiirkursus, siis ehk läheks ja teeks läbi, aga kindlasti ei ole soovi 11 kuud kaitseväes istuda. Liiga palju räägitud, et see mõttetu passimine.

 

Eks igal asjal on plusse ja miinuseid, kuid kaitseväel on minu jaoks rohkem miinuseid kui plusse, eriti ajastuse osas. Kõik elagu oma elu omamoodi, mulle ei ole vaja, et valitsus ette kirjutaks, mida ja millal ma tegema pean ning kui keegi ikka veel usub, et valitsus on tore ja tahab meile ainult head, siis pean pettumusega teavitama, et meie valitsuse eesmärgiks paistab olema EU direktiividide täitmine, mitte rahva eest seismine.

 

 

 

Jah, see on üpris mõttetu tegevus.

 

Kuldsed sõnad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Ma olin ka eelmine aasta Tapal Pioneeris:)

 

 

Endal mitu tuttavat kes kriminaalkorras karistatud ja said minna, alati pole ikka nii.

 

Ehk mäletad mind?

Muudetud liikme Genius15'i poolt

4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ei tasuks nii palju propagandat uskuda ja ise ka veidi uurida. Jah, kuu, kaks saame ilusti hakkama.

 

Sa tuled mulle rääkima propaganda uskumisest, kui ma räägin risti vastupidi sellele, mis meile pasundatakse. Usud sa tõesti, et ainult USA on oma sõjatehnikat arendanud ja Venemaa on samas seisus nagu ta oli kümneid aastaid tagasi? Kas sul on mingit infot selle kohta, mis tehnika Venemaa kasutada on, et julged väita, et Eesti peaks 2 kuud vastu?

 

//Peaks eraldi teema tegema vist :D


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Miks peaks Venemaa meid ründama? Nad ei saaks mitte midagi kasu sellest. :) Ja kui nad tahaksidki Ida-Euroopat rünnata siis Eestist sõidaksid nad tuimalt oma tankidega üle (nädal kuni 2 läheks max selleks). Aga nagu ma ütlesin - mitte mingisugust mõtet pole.

 

Aga pole mõtet teha sellest OT teemat, jutt käib siiski Ajateenistusest, mitte Sõjaväest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olen nüüd siis targem seda teemat lugedes. Ajateenistus on mõeldud noorukite kiusamiseks, ükski riigijuht ega strateeg ei tea Eesti võimalikest ohtudest mitte midagi. Pealegi, miks üldse üritada eksju? Nagunii saame sisse, lehvitame kohe valgeid lippe parem.

Mõnes riigis ollakse uhked, et saab oma riiki teenida. Ja ärge tulge rääkima, et mõttetu riik, mida see mulle teinud on. Kui teil on praegu aega vahvlit külastada, te ei ole tänaval ega tööl, siis te peaksite õnnelikud olema, kuna võiks palju hullemini minna. Ainult vigiseks ja halaks iga asja üle.


Foorumi isa

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.