Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Ajateenistus 2013

Soovitatud postitused

Nõme on see et õepoisil põlvega mingi trauma, ta ei saa raskeid asju kanda käis operatsioonil. Nüüd peab minema, käis arstlikus kontrollis ja see ütles et ta võib minna (see sõjaväe asi) Tema arst aga ütles et see trauma ja phm ta ei tohiks sinna minna. Nüüd ta peab minema. Tal ka jääb kool pooleli, töökoht, jääb ilma mingist vanema pensionist vms. (Isa tal surnud) Phm ta kaotab niipalju toetusi. Üks ema tuttav sõjavões (keegi on seal) ütles et hetkel võetakse suht kõiki sinna, ainult 1 käe ja 1 jalaga sinna ei võeta. Tema ütles nii. Mina rääkisin mida olen kuulnud niiet palun ärge hakake mulle siia mingeid ilgeid vastuseid kirjutama.

 

Mu vend oli Kuperjaanovis, ta väänas jala välja, nii, et lonkas, aga pidi ikka edasi olema seal ja kaasa tegema asju.


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma küll ei tea, aga vanasti olevat toiminud, et löödi näpp vms maha ja siis ei pidanud minema? Kas nüüd siis tõesti kohe terve jalg või käsi peab puudu olema?

 

Ise küll arvan, et Ajateenistus mingil määral ikka vajalik eks ma ikka selle ka tulevikus läbi käin.

Kunagi ammu tehti jah nii.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hallooo...krt me ei ela mingi 80ndatel kus oli põhine õigustus et...kaitsevägi teeb poisist mehe...

 

Ise ma lasen juba mitmes aasta seda üritust üle ja igakord on alustatud väärtegu + väike summa(50-120€). Väärtegu alustatakse ka siis kui nt sõidad bussis jänest vms... ei saaks õelda ,et ma nüüd mingi kriminaal oleks.

Kriminaal- ja väärtegu pole siiski üks ja sama asi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui juba vigastustega sunnitakse sinna minna siis ma ajaks küll seda asja edasi. Mõttetu koht nkn, 3 esimest kuud teed midagi ülejäänud aja sügad kotte ja muud midagi. Elusees ei kavatseks enda vigastusi sellise koha pärast hullemaks teha.

 

/Mõnda inimest muudab see võibolla tõesti ja paneb nende mõttelaadi paika, kes ei ole seda enne suutnud

Muudetud liikme dfjG'i poolt

「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Nojah, ega see vaidlemine ei muuda siin midagi. Mina läksin vabatahtlikult (saatsin avalduse, et soovin ise minna). Ja mina arvan küll, et kõik peaksid seal ikka ära käima. Hetke seisuga tahaksin isegi rohkem kui 8 kuud olla, aga eks seda vaatab hiljem kuidas seal asjad lähevad.

Nüüd peaks ruttu-ruttu hakkama trenni tegema et jaksaks joosta, muidu esimesel minutil võhm väljas.

Ega see muutumise värk on ka nii, et oleneb kui tõsiselt seda asja võtta. Kui tõesti lähed sinna ainult kotte sügama siis tõesti jäädki terveks eluks koti sügajaks kuna sa ei oska midagi ette võtta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Nojah, ega see vaidlemine ei muuda siin midagi. Mina läksin vabatahtlikult (saatsin avalduse, et soovin ise minna). Ja mina arvan küll, et kõik peaksid seal ikka ära käima. Hetke seisuga tahaksin isegi rohkem kui 8 kuud olla, aga eks seda vaatab hiljem kuidas seal asjad lähevad.

Nüüd peaks ruttu-ruttu hakkama trenni tegema et jaksaks joosta, muidu esimesel minutil võhm väljas.

Ega see muutumise värk on ka nii, et oleneb kui tõsiselt seda asja võtta. Kui tõesti lähed sinna ainult kotte sügama siis tõesti jäädki terveks eluks koti sügajaks kuna sa ei oska midagi ette võtta.

 

Sa ei ole vist eriti geniaalne inimene. Kas sa tõesti arvad, et enda eluviisi muutmiseks on vaja ajateenistust? Kui inimene tahab end muuta, siis ta ka teeb seda ning mingi ajateenistus ei muuda inimest, kes ei taha ennast muuta.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Endal ka tuttav pidi minema sõjaväkke kuigi tal jalgadega mingi probleem, arst ütles, et võib minna ja kõik, esimene päev kui jooksma pidi kukkus kokku ja nüüd ei saa kõndida, Eesti Vabariik maksab hetkel kõik need asjad kinni tal hetkel selle pärast.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Sa ei ole vist eriti geniaalne inimene. Kas sa tõesti arvad, et enda eluviisi muutmiseks on vaja ajateenistust? Kui inimene tahab end muuta, siis ta ka teeb seda ning mingi ajateenistus ei muuda inimest, kes ei taha ennast muuta.

 

Eiei, ma ei mõelnud seda. Ma mõtlesin rohkem nii, et ajateenistus oleks hea võimalus enda muutmiseks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise ma lasen juba mitmes aasta seda üritust üle ja igakord on alustatud väärtegu + väike summa(50-120€).

 

 

Millisest osast sa yle lased? :D arslikust komisjonist?


http://vip.ee

Teostan krediitkaardi teenuseid. Küsi lisa PrivaatSõnumiga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui ajateenistus on nii m6ttetu, siis v6ib ka koolis k2imist m6ttetuks nimetada, mis seal ikka 12-15 aastat pinki nyhkida, selleasemel v6iks karjalauta lehmi minna lypsma, ning hiljem oma 1toalises korteris pentium III taga minimaal graafikaga ruuni pelada..

 

Juba n2iteks see, et ajateenistuses on v6imalik veoauto lube teha, on minemist v22rt.


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui ajateenistus on nii m6ttetu, siis v6ib ka koolis k2imist m6ttetuks nimetada, mis seal ikka 12-15 aastat pinki nyhkida, selleasemel v6iks karjalauta lehmi minna lypsma, ning hiljem oma 1toalises korteris pentium III taga minimaal graafikaga ruuni pelada..

 

Juba n2iteks see, et ajateenistuses on v6imalik veoauto lube teha, on minemist v22rt.

Sulle teadmiseks, siis need veoautoload ei jää kehtima. Kehtima jäävad ainult siis kui sa kaitseväes veel edasi teenid..

Mina olin ka kunagi kindel, et tahan 100% minna. Nüüd kui sõbrad paljud ära käinud on, siis enam isu ei ole, sest suur enamus ütleb selle kohta ajaraisk. Esimesed 3 kuud on midagi teha, aga siis pidavat tuim passimine olema. Oleks ma kohe peale keskkooli läinud, siis oleks asi timm või kui eesmärk oleks edasi skautspataljoni teenima minna(kaalun seda võimalust ja selljuhul kavatsen kaitseväe teenistuses ka läbida).

Kui lähete, siis minge kohe peale keskkooli, sest muidu ikka suht jama kui töökohad ja asjad juba olemas on.

Kooli võrdlus ei sobi siia üldse... Kui kaitseväes ära käid, siis ilus elu garanteeritud? Ei aita see teps mitte ilusale elule kaasa imo...:)

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sulle teadmiseks, siis need veoautoload ei jää kehtima. Kehtima jäävad ainult siis kui sa kaitseväes veel edasi teenid..

Mina olin ka kunagi kindel, et tahan 100% minna. Nüüd kui sõbrad paljud ära käinud on, siis enam isu ei ole, sest suur enamus ütleb selle kohta ajaraisk. Esimesed 3 kuud on midagi teha, aga siis pidavat tuim passimine olema. Oleks ma kohe peale keskkooli läinud, siis oleks asi timm või kui eesmärk oleks edasi skautspataljoni teenima minna(kaalun seda võimalust ja selljuhul kavatsen kaitseväe teenistuses ka läbida).

Kui lähtete, siis minge kohe keskkooli, sest muidu ikka suht jama kui töökohad ja asjad juba olemas on.

Kooli võrdlus ei sobi siia üldse... Kui kaitseväes ära käid, siis ilus elu garanteeritud? Ei aita see teps mitte ilusale elule kaasa imo...:)

 

Minu tuttavatel siiamaani kehtivad need load :D

Ise olen ära käinud ja kunagi ehk lähen ka Scoutspataljoni :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kas on siin keegi, kes läheb see aasta veel ajateenistusse? Kui ja, siis kuhu? Ma tean et siin pole paljusid kes lähevad, kuid äkki on keegi.

Või kui oled juba ära käinud siis anna teada kus ja kuidas oli.

 

Ise lähen 30. sept. Kuperjanovisse, Võrru.

 

Sama siin 30 sept. Kuperjanovisse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Minu tuttavatel siiamaani kehtivad need load :D

Ise olen ära käinud ja kunagi ehk lähen ka Scoutspataljoni :D

See lubade värk alles praegu pidi jõusse minema. Scoutsis mõnus elu ju. Elukoht, riided ja söök nende poolt, töö pole üksluine ja saad 650 euri veel puhtalt kätte kah. 2 tuttavat on praegu seal, kumbki ei kurda.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui ajateenistus on nii m6ttetu, siis v6ib ka koolis k2imist m6ttetuks nimetada, mis seal ikka 12-15 aastat pinki nyhkida, selleasemel v6iks karjalauta lehmi minna lypsma, ning hiljem oma 1toalises korteris pentium III taga minimaal graafikaga ruuni pelada..

 

Juba n2iteks see, et ajateenistuses on v6imalik veoauto lube teha, on minemist v22rt.

Nii lolli teksti leiab küll ainult vahvlist :D. Kuidas sa saad võrrelda koolis käimist ja ajateenistust??? Pls, seleta mulle ära. Ja endiselt, ma olen sunniviisilise ajateenistuse vastu. Peaks olema vabatahtlik, aga no siis nii vähesed käiks ja riigiraha ei saa ju raisata, lol. Mina lasin odavalt üle ajateenistuse ja teenin üle eesti keskmist palka ning elan normaalses korteris ja ei oma pent iii pc'd, lol.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Neile ,kellel sõjavägi tundub mõttetu siis proovige ära merevägi :).Ma arvan ,et vähesed saaksid sinna minna, kuna seal on vaja ikka korraliku füüsilist ja tervist.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Tuleb ka ära käia, just puhtalt selle pärast et veoauto load saada.

 

Minu arust on mingi selline teema, et varsti load, mis on kaitseväe ajal omandatud ei kehti väljaspool kaitseväge ehk siis kui teed load endale kaitseväes siis nendega tsiviilis sõita ei tohi...


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Minu arust on mingi selline teema, et varsti load, mis on kaitseväe ajal omandatud ei kehti väljaspool kaitseväge ehk siis kui teed load endale kaitseväes siis nendega tsiviilis sõita ei tohi...

Sul on õigus. Nüüd suht pointless sõjaväkke minna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.