Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

ei tea endale ei istu see mäng, spawnisin kuhugi põleva metsa juurde kust kohe jooksis 78124987124 runnerit peale ja peksid mu surnuks, siis mingi spawnisin uuesti roomasin mööda maad läks luu katki ja surin.


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

täna jälle proovisin kas parem :D aga ei

 

kudas hiire sensity saab väiksemale ja selle nõmeda effecti ära kui keerad kiiresti ennast


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
see "nõme effekt" on madal frame rate lol

 

ja kudas ma tõstan seda värkki?

kui hakkad ytlema et arvuti kehva jne siis ytlen sulle kohe et hui on ta jee


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hmm esimest korda kuulen sellest :D Peaks ka tõmbama ja läbi astuma, tundub huvitav.


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

2012-08-13_00001.jpg

selle v3s-i leidsime ainult 2 katkise rattaga, tegime korda ja 5 minti hiljem mingid ahvid lasid selle grenade launcheriga õhku -.-

bussiga kärutasime päev läbi muidu ringi enne seda, vahepeal oli meil isegi 2 bussi aga 1 lasti kah õhku


Yilia1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ja kudas ma tõstan seda värkki?

kui hakkad ytlema et arvuti kehva jne siis ytlen sulle kohe et hui on ta jee

 

Mouse smoothing võta controlide alt maha :)

 

Leidsin auto täna.. Läksin seda kuskile zelenogorski ligidale tankima ja boom headshot.. alt+f4 ja nüüd ootan kuni kenneth minuni jõuab, siis BANDAGEB mind ära.

Muudetud liikme Renn47'i poolt

40546.png

NEE48x

46.22.208.201:27017

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hakkasin ka mingi 2 päeva tagasi pelama siis, üksi suht masendav ringi tatsata aga egas midagi, pean ootama kuni keegi sõpradest veel sebib selle. Muidu leidnud juba igast kraami, paar korda surnud ka, hetkel olen kuskil mapi keskel linnas, ratas kuskil puude vahel peidus mille hommikul leidsin ning lasen homme edasi, atm viskas koppa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Leidsime täna Kennethiga veel auto.. Parandasime mingi pool päeva seda, kuna lihtsalt kohad, kust sai olid suhteliselt kaugel ja paljud olid tühjad.. Niisiis lõpuks kui tööle saime siis otsisime mingit safe kohta, kuhu auto panna ning järsku hakati meid mingite snaiperitega laskma, M107 paukude järgi kahtlustan. Kenneth tapeti ära, ma sain välja autost jooksin kuhugi puude vahele ja sain ka kuuli. Täna enam rohkem ei mängi.


40546.png

NEE48x

46.22.208.201:27017

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Leidsin esimese auto, millega sain sõita. Autos oli 2 kuulipritsi, 5 telki, verekotte, 2 ghillie camot ja 1 camoflage. Auto oli korras, ainult kütust oli vähe.

Lükkasin campingu püsti. 3 telki, igas telgis on midagi.

arma2oa_2012-08-15_21-12-21-60.jpg

Täna rohkem ei mängi, olen suhteliselt haige :/


#Karvased

sig.php?player=Koksaja

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mõned pildid tänastest seiklustest hackerite serveris :D

 

jooksime berezinost lõuna poole kui järsku kuulsime auto signaali, hetk hiljem lendasid autoga hackerid platsi ja mis muud teha sellises olukorras kui auto rotti lasta :D

2012-08-16_00001.jpg

2012-08-16_00002.jpg

kuid ega hackerid sellega väga rahul ei olnud ja teleportisid meid tagasi + spawnisid igast huvitavaid masinaid

2012-08-16_00003.jpg

2012-08-16_00004.jpg

 

sealt lasime jälle paar masinat rotti ja sõitsime minema, kuid see lendas õhku ja saime surma, siis pidime tükk aega vaeva nägema et oma laipade juurde tagasi saada ja asjad tagasi võtta (vahepeal hackerid teleportisid meid jälle siia sinna)

 

aga õhtu poole leidsime teises serveris ühe väikse hatchbacki mille ära parandasime ja mis peale serveri restarti maasturiks muutus :lol:

a ja leidsin veel elektrost väljas cherno poolsest bensukast mingi telgi kust sain stachel charge, homme saab midagi õhku lasta :P


Yilia1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Liituge klanniga!

http://vahvel.net/showthread.php?150688-VHL-Vahvli-DayZ-klann

 

Muidu iga reede peaksid kõik asjad ära kaduma. Autod ja telgid, vähemalt nii ma foorumist lugesin ja Helaril nii see ka juhtus. Meil oli autos 2 ghillit ja 1 camo. Õnneks sai Helar eile need välja võetud ja mingi ime läbi tegi auto neid peale serveri resa koguaeg juurde. Hetkel on meil 2 camo ja 4 ghillie. Kui ma arvatavasti täna koju lähen, siis saan ühe ghillie endale ja need ghillid ja camod me jagame ära klanni vahel.

Muudetud liikme Egerт'i poolt

2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vaadake seda linki kindlasti! Täna õhtul võtame rahva kokku ja teeme pela!

Koguneme kõik mumblesse. Umbes kella 20.00 ja 21.00 vahepeal. Siis kui kõik koos, teeme pela.

 

 

http://vahvel.net/showthread.php?150748-Vahvli-DayZ

Muudetud liikme Egerт'i poolt

2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Davaj poikad, anname ära 1 Old Hatchbacki, 1 URAL-i, ühe mota, 1 Gaz-i ja ühe jalgratta. Meil pole neid vaja, kuna meil on naku sitaks asju. LU183 ja anname ära.

 

Hawhaw, meil URAL mingi 7 M4A1 CCO SD-ga ja muu kraamiga, bear trappe mingi 9 :D

 

Nojahm.. kõik oli hea kuni lambist mingi M107-ga vend lasi meid 2x maha.

Muudetud liikme Aly'i poolt

5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Davaj poikad, anname ära 1 Old Hatchbacki, 1 URAL-i, ühe mota, 1 Gaz-i ja ühe jalgratta. Meil pole neid vaja, kuna meil on naku sitaks asju. LU183 ja anname ära.

 

Hawhaw, meil URAL mingi 7 M4A1 CCO SD-ga ja muu kraamiga, bear trappe mingi 9 :D

 

Nojahm.. kõik oli hea kuni lambist mingi M107-ga vend lasi meid 2x maha.

 

Kurat, juba j6udsid, badass selline :D Aga jah ma olin veits tauno, olin ise roolis ja vend vahtis taga geari, kahju et alla ei ajand


40546.png

NEE48x

46.22.208.201:27017

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Alati on nii, et sel hetkel sa ei tea mida tegema pead, aga eks homme veel :D


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Davaj poikad, anname ära 1 Old Hatchbacki, 1 URAL-i, ühe mota, 1 Gaz-i ja ühe jalgratta. Meil pole neid vaja, kuna meil on naku sitaks asju. LU183 ja anname ära.

 

Hawhaw, meil URAL mingi 7 M4A1 CCO SD-ga ja muu kraamiga, bear trappe mingi 9 :D

 

Nojahm.. kõik oli hea kuni lambist mingi M107-ga vend lasi meid 2x maha.

 

Te mängite mingi 1.7.2.4 serveris? Sest et selle 1.7.2.5 patchiga kaovad iga reede kõik telgid ja sõidukid ära serveritest.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Te mängite mingi 1.7.2.4 serveris? Sest et selle 1.7.2.5 patchiga kaovad iga reede kõik telgid ja sõidukid ära serveritest.

 

Jah 1.7.2.4 pelame meie, 1.7.2.5 mul six launcher kohe downgradeb ära kui käsitsi peale panen ja updateris ei ole 1.7.2.5..

 

Alati on nii, et sel hetkel sa ei tea mida tegema pead, aga eks homme veel :D

 

No muidugi, satun paanikasse ja pea tühi :D Otse edasi panin, oleks kuradi väike õnn olla ta oleks võinud minust mööda lasta oleks see Ural meil alles...( Jõudsin temast ~200m ja sai mulle täpselt pihta kuidagi, kuid kui m107 salves on 10 kuuli, siis ytleme nii et umbes viimase kuuliga sai maha. ) Aga 183 meil mingid sõidukid peidus on, aga nad nvn suht kaugel ( ei hakka avalikult ütlema kus ) niiet pole väga kasu nendest..

Muudetud liikme Renn47'i poolt

40546.png

NEE48x

46.22.208.201:27017

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.