Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Muidugi:D Varsti tuleb dayz eraldi mänguna ka.

 

niiet pole mõted armad osta? kui eraldi mängule tuleb.

 

ja kas seda mingi multiplayer on kah et crackina saab? tahaks enne cracki proovida kui hakkan ostma midagi


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

No davaj Egert, saame kokku, meil 2 masina, Off-Road maastur ja GAZ 4 uksega. Siis 4 M4A1 CCO SD, M16A2 M203, FN FAL 2 tükki ja M107 mage mingi 5. Lisaks auto parte on hullult, võime uue auto kokku veel panna. Kui kedagi huvitab, siis LU183


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kus te asute muidu?


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Stary Sobori juurde asume autoga just. Mingi Lauri (EST) tuli. Meil 2 autot.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ou ma proovisin odsida kyl aga ei leia õiged asju. nagu olen aru saanud siis mul vaja

 

Arma II

Arma II Operation Arrowhead

DayZ

 

need 3 asja vaja et tööle saada värk aga keegi linke või midagi saab jagada?


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ou ma proovisin odsida kyl aga ei leia õiged asju. nagu olen aru saanud siis mul vaja

 

Arma II

Arma II Operation Arrowhead

DayZ

 

need 3 asja vaja et tööle saada värk aga keegi linke või midagi saab jagada?

 

Eesti keelne install:


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Eesti keelne install:

 

DayZ ma oskan installida aga ksut laadida arma II operation arrowhead ja arma II


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jorks sa pead ostma, muidu pead läbi tunngle mängima. 25€ ostad, tõmbad six laucheri ja installib ise DayZ


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Jorks sa pead ostma, muidu pead läbi tunngle mängima. 25€ ostad, tõmbad six laucheri ja installib ise DayZ

 

tahaks cracki essaks mängida kui hea siis osta


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
tahaks cracki essaks mängida kui hea siis osta

 

http://www.youtube.com/watch?v=2cD6UyDQOio

 

Kui töötab, siis on hea. Hetkel ise siin Helariga leidsime enda esimese heli crashi. Muidu ise olen leidnud neid 5.

fwd3p.jpg

Seal oli kahjuks ainult AS50 ja keegi oli seal käinud. Jäime sinna edasi snipema ja siis ma sain kicki:D Liiga suur ping oli.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tänud, kui töötab siis super :D


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Aga Egert, ma nüüd 1 nädal laagrisse, niikaua praegu saime 1x GAZ, 1x Off-road pickup, 1x motorcickly vms ja 1x jalgratas, pelame ainult LU183 ja meil on telk M107 magidega, neid 5 ning muud kraami. Meil on vaja ühte snaiperit praegu oma meeskonda. Oleme lahked. Meil on autod ja kõik puu sisse peidetud.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga Egert, ma nüüd 1 nädal laagrisse, niikaua praegu saime 1x GAZ, 1x Off-road pickup, 1x motorcickly vms ja 1x jalgratas, pelame ainult LU183 ja meil on telk M107 magidega, neid 5 ning muud kraami. Meil on vaja ühte snaiperit praegu oma meeskonda. Oleme lahked. Meil on autod ja kõik puu sisse peidetud.

 

Tänane päev oli edukas :) Niisiis mootoratta leidsime nii, et mingi suur kaubik sõitis meist mööda ja mingi mota järgi.. Motale sõitsime sisse, ei tea juht jooksis minema kuhugi ja mota saime endale.. Hiljem leidis Sillu lennuka juurest ratta ja nii ongi meil 4 sõidukit tänase päevaga :) 4ukselise GAZi leidsime mingi vysonjest vms :D Ja kaubik oli mingi metsa sisse pargitud ja ma just läksin mööda seda teed stary sobori ja vaat mis leid :) Nüüd saan ainult Markusega nädal mängida :/


40546.png

NEE48x

46.22.208.201:27017

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Njhm, ise ka ei kurda väga... Suht hea varustus jne. Vb liitun sinuga ja siis võtan veel 2 tüüpi kaasa:D


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Renn, anna enda skype, läheks pelama.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ei tea kas serveri või minu viga, mul viimasin DayZ ja kui serverisse joinin kuulen hääled ja kõik ära aga text Loading... jääb ette ja nii ta oli seal 2h siis ei viitsind enam ootada


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ei tea kas serveri või minu viga' date=' mul viimasin DayZ ja kui serverisse joinin kuulen hääled ja kõik ära aga text Loading... jääb ette ja nii ta oli seal 2h siis ei viitsind enam ootada[/quote']

 

Sul vbl vana versioon veel.. Ise ka alles täna uuendasin ära.. Tõmba DayZ 1.7.2.5 (dayzmod.com) ja uusim beta patch (http://www.arma2.com/beta-patch.php).


40546.png

NEE48x

46.22.208.201:27017

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sul vbl vana versioon veel.. Ise ka alles täna uuendasin ära.. Tõmba DayZ 1.7.2.5 (dayzmod.com) ja uusim beta patch (http://www.arma2.com/beta-patch.php).

 

yap mul on DayZ 1.7.2.5

kõik on updated

 

ma mingisse vene serverisse pääsesin. siis ragequitisin kuna mingi hull spamm oli chatis. siis teisse serverittesse ei saa, jääb see Loading........

 

kas kudagi graafikad kiiremaksei saa? nagu selles mõtes et kui hiirt liigudad siis nagu selline imelik effect. ja kudas hiire sensityt muuta, optionest ma ei leidnud :D


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Läksime kuhugi servu Taneliga, ta leidis ratta ja ma leidsin auto:D Läksime siis autole kumme jne võtma kuhugi linna ja siis teleporditi meid kuhugi ja kukkusime taevast alla... Kohe abort ja läksime teise servu ja õnneks oli veri täis ja liivakell ees, kuid verd hakkas voolama. Jäin 5k bloodiga ellu ja sain Taneli käest kohe verd. Auto kõrval oli telk ka milles oli: AS50 (1 magiga), M16 mingi 4-5 magiga ja igasugust värki. Autost sain 5 purki süüa. Liikusime edasi ja leidsime telgi, kus oli rangefinder. Täna vast enam ei pela. Hiljem seda möllamist videost näha, mille ma kunagi päeval üles laen.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No kui see mäng välja tuleb, sees see peaks tulema sama raha eest mis hetkel arma 2: co on. Aga kui see välja tuleb, siis mod jääb ikka alles.

Kuigi tuleb ka WarZ välja umbes samal ajal... Ma arvan, et ostan DayZ ja WarZ ka. Kuid soovitan hetkel osta arma 2: co ära. Kes teab kuna see dayz välja tuleb.

 

Uus video(vaadake kindlasti ja jätke like):

Muudetud liikme Egerт'i poolt

2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.