Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Me ise Helariga asume hetkel seal Devil's Castle juures, mis on suht tolle lennujaama juures.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Siis on super ju... aga ma mõtlen seda Lennujaama mis on kohe selle kuramuse vee kõrval. Mul map ka ja mapil täpselt näidatud sinisega kus ma asun.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sain siis täna surma, kui mängisin 0sunnus0'ga ehk D4ng3riga ja Helariga. Olime endale kokku ajanud ühe motika ja kaks ATV'd. Kui mina ATV'd parandasin sain kuuli mingi cheateri käest. Alustasin siis uuesti ja leidsin kohe traktori:D Leidsin siis nii et, läksin relvi otsima barni juurde ja kuulsin mingeid pauke, läksin mäe otsa ja nägin kuuse sees traktorit. Kohe lähengi traktoriga Rog'i lossi.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hea töö Robert. Tahaks ka kellegiga liituda. Igav üksi pelada :)

Egert, chiiteri vältimiseks mine BattleEye serveritessse, sinna nad ei saa kuidagi kohe ligi :).


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mumble olemas, HV-s kasutaja olemas :D

 

Muidu, rops, kunagi ei viitsi pelada ?


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Viska server ja mumble. Kozlovka lähedal istun.

 

Fakkkk.... sain surma, M14 ja M4A1, bb.

 

Ärkasin, nüüd 7500 bloodi, AKM 3magiga. OLeks võinud Ak-74 ka võtta, kuna neid oli 2 tükki. Aga AKM-l rohkem mage :D Sõjaväe APC vms ka. Airfieldi juures.

Muudetud liikme Aly'i poolt

5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hetkel passin Rog'i juures. Varustus on halb, G17 ja siis Lee Enfield. Tikud sain ka Rogist.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Väga hea mäng on, olen tahtnud ammusest ajast selliseid mänge pelada nagu Arma II mod nimega DayZ. Zombie mängud on alati ägedad olnud, samuti mäng l4d2 ja l4d need ka lahedad pelad. Eriti meeldib see, et DayZ´is on suur map, kus saab ringi joosta tundides.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tõstan siis teemat. Hetkel sõpradega airportis, m4, M85L mingi, mängu Rarem weapon jne.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Eip. Me otsime. Saime enne juba surma. Devils Castle.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eip. Me otsime. Saime enne juba surma. Devils Castle.

 

Jep kuradi lossis saime surma, mingid vennad lasid .. mängu rarem weapon mul ja kuul pe*ses ja CORIDEN WAS KILLED !! :) So fucking lahe. Pärast jooksime stary sobori ja krdi mingi alex keda ma isegi AK'ga nägin lasi meid 3tk maha.. Nüüd üritame kõik ühes kohas spawnida ja sealt edasi minna.


40546.png

NEE48x

46.22.208.201:27017

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Keegi Arma 2: CO müüb? Tahaks mängima hakkata

 

Saaksid ise osta, kui Swedbank olemas. Kannad raha moneybookersisse ja ostad kuskilt, mis toetab moneybookersit(steam, onlinekeystore).

Õpetuste all on moneybookersi õpetus olemas.


#Karvased

sig.php?player=Koksaja

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jep kuradi lossis saime surma, mingid vennad lasid .. mängu rarem weapon mul ja kuul pe*ses ja CORIDEN WAS KILLED !! :) So fucking lahe. Pärast jooksime stary sobori ja krdi mingi alex keda ma isegi AK'ga nägin lasi meid 3tk maha.. Nüüd üritame kõik ühes kohas spawnida ja sealt edasi minna.

Mis relv oli?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Robert tal oli L85L2. Aga noh täiesti pohhhhh.

Täna Rene-ga pelasime eks. olime Stary Sabori telkide juures. Siis lambist ma vaatan, oh telk metsa sees. Lähme vaatame mis sees on. No arvake ise. FN FAL, AS 50, M107, M240, DMR, M16A2, L85A2 ja muud kraami. Kahjuks ma abortisin liiga vara ja AS-50 kadus ära, aga nohh täiesti suva. M107 mängu tugevaim sniper. Siiski tugev, M240 kotis. M16A2 2x, DMR ja FN FAL üle.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
paljud teist dayz mängu ostavad kui alfa tuleb? :D

 

Mina ostan kindalsti ja selle The WarZ ka ostan.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Leidsin Heli Crahsi, leidsin sealt M249 SAW-i 400kuuliga.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.