Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Täna oli suht chill päev, vihm kadus siis kadus ka lag.

Hakkasin niisama trollima elektro juures ning sniper hilli juures jooksin ringi ning lasin Call Me Maybe't, leidsin ühe tüübi kes kuulas laulu lõpuni ning siis andis kuuli mulle.. 2 tunni pärast liikusin samasse kohta ning leidsin ta surnuna, võtsin ta relva ning läksin elektro juures olevale mäele ning hakkasin inimesi tapma. Lõpuks leidsin 3'mese grupi ning tapsin ühe alguses, samalajal läksid 2 tüüpi hospitali katusel pikali ning varjusid. Hakkasin siis neid campima kuniks üks lasi jalga ja hakkas minu poole liikuma, muutsin oma asukohta veidi ning tegin backfucki kui ta jõudis minu vana koha juurde, sain full equip'i endale, pole vaja enam millegi pärast muretseda. Läksin siis eemale veidi ning panin mängu alla, et mappi vaadata ja kui tagasi mängu tulin olin surnud... naasesin sinna mingi aja pärst ja ime kombel oli laip ikka seal, võtsin kõik asjad ning lasin jalga, kui minekut tegema hakkasin siis sain seljatagant kuuli, aga piisavalt kaugel olin ja panin bandage peale. Läksin ringiga tagasi ning tapsin tüübi ära, sain veel looti.

Today was a good day.

 

Cool story bro :D

 

Ise väga ei ole viitsinud mängida, üksi ei viitsi klõpsida seal :D

 

Niisiis ise siis mängisin nats, sain Lee Enfildi 2 salvega ja makarovi 4 salvega. Makarov mitte midagi pmst ei teinud, mõttetu hernepüss. Lee Enfildiga lasin ikka päris palju maha. OLi siis mingi 3 zombiet mu ees, lasin makaroviga, aga midagi ei juhtunud, nad tulid mulle kallale, sain teadvusele mingi 700 bloodiga ja sellega survivisin, kuigi pilt oli kole, sain surma. Pärast sain M1911, siis leidsin mingist majast playeri kes ütles dont shoot. No ma arvasin okei, siis vend hakkas laskma, aga kiire liigutusega lasin tallegi 7 M1911 kuuli kõhtu/rinda. Siis enam ei viitsinud mängida väga.

Ahjaa, mul oli vahepeal double barreled ka.

Muudetud liikme Aly'i poolt

5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Cool story bro :D

 

Ise väga ei ole viitsinud mängida, üksi ei viitsi klõpsida seal :D

 

Niisiis ise siis mängisin nats, sain Lee Enfildi 2 salvega ja makarovi 4 salvega. Makarov mitte midagi pmst ei teinud, mõttetu hernepüss. Lee Enfildiga lasin ikka päris palju maha. OLi siis mingi 3 zombiet mu ees, lasin makaroviga, aga midagi ei juhtunud, nad tulid mulle kallale, sain teadvusele mingi 700 bloodiga ja sellega survivisin, kuigi pilt oli kole, sain surma. Pärast sain M1911, siis leidsin mingist majast playeri kes ütles dont shoot. No ma arvasin okei, siis vend hakkas laskma, aga kiire liigutusega lasin tallegi 7 M1911 kuuli kõhtu/rinda. Siis enam ei viitsinud mängida väga.

Ahjaa, mul oli vahepeal double barreled ka.

 

Kõikide relvade damaget on maha võetud. Seega teeb Makarov nüüd midagi 800 damage, varem tegin 2000.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Enam ei saa tuimalt repsawnida ka.. peab surma saama, aga muidu, palju zombiel elusi ?


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Zombidel pidi mingi 4800 verd olema vist või igatahes midagi 4000 oli. Niiet mingi 5-6 Makarovi lasku.

 

Muidu eile sain ühe tüübi sniperiga maha. Tal oli mingi sõber ka kaasas, tollele lasin kuuli kuhugi kõrri vist, aga ta jõudis abortida. Tolle kelle maha lasin, sain temalt Makarov mage juurde, M16A2 koos selle granaadiheitjaga, tikud, binokli ja kindlasti süüa ja juua. Helarile andsin enda sniperi. Täna plaanis kuhugi suuremasse kohta minna. Hetkel käime ainult väikestes linnades, barnides ja farmides.

 

Muidu kui tuleb loading screen, siis varem oli ainult loading pilt, aga nüüd on lisatud dayz logo.

 

// Lol, läksime airfieldi Helariga ja mingid kastid igalpool... Mingi graafika glitch ngni, õnneks saime kahes kohas ära käidud, sain endale M16A2 mage juurde, sööki, jooki ja muud midagi.

Muudetud liikme Egerт'i poolt

2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma pole tugevamat relva Lee Enfieldist saanud :D Aga eks kunagi ikka, plaanis varsti minna suurele lennukale :D


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Üksinda võib seal väga kergesti surma saada. Kuid enne uut patchi pole mõttet minna. Sest kui sinna lähed, siis nagu enne mainitud, tulevad mustad kastid ja valged. Selle graafika glitchi pidi põhjustama seal lennujaamas olevad surnud sõdurid. Vähemalt nii saime meie Helariga aru. Homme vast uus patch välja tulnud ja siis saame ise ka lennujaama sisse minna. Hetkel oleme kuskil kasarmute lähedal seal. Plaanis endale parem püstol otsida, sest selle makaroviga ei tee mitte midagi ära:D Tahaks hullult M1911, kuna see päriselt ka mu lemmikrelv. Kasarmutest leidsime ka PDW'i aga sellele ammot ei olnud ja sinna ta jäigi:D


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
DayZ särgid:

http://dayzmerch.com/

 

Ise pole veel kitsega DayZ läinud... Ootame mängijaid juurde.

 

// Igatahes saime K1NGEN!'ga siis pelama, aga kahjuks ta meid ei leidnud... Kitsega aga me pelasime edasi, eelmine kord sain siis surma aga nüüd käisime kitsgea ühes suuremas linnas ja saime tikud ning mina sain endale Makarov'i ja sellele 5 magi. Muidu kui kedagi huvitaks, siis ma võiks avada sellise DayZ päeviku sarnase teema, kus kirjutan enda seiklustest Chernarus'is ehk siis selles DayZ külas/linnas.

 

Do it!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Niisiis, ise sain vahepeal surma, kuna nagu teate, kui lased Lee Enfieldiga, siis jooksevad sulle zombied peale ka teisest linnast :D Need lasud on kõvad. Sain surma. Aga noh jah... alustasin uuesti, läksin majja, leidsin makarovi ja mingi 8 salve :D Siis trollisin niisama paari salvega jne. Kuna neid salvi viimasel ajal tonnidega igas nurgas. Siiski otsin AK-74-a.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Do it!

 

Järgmine nädal kunagi alustan:D

 

Kui täna saime kitsega siis airfieldis surma:D Olime barracksis ja äkki logis mingi tüüp meie kõrval sisse ja lasi minu põhimõtteliselt selja tagant maha, sest Helar märkas teda ja sai ennem surma, mina reageerisin liiga hilja. Muidu tollel vennal oli see sniperi camo, mingi ghilli vms. Nüüd otsast peale jälle:D


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise hetkel pelan siis 4 inimesega.:D Homme vast alustan DayZ päevikuga ka.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eile mängisime siis:

Hiljem vol 2 ka väljas. Muidu sain endale seal kuradilossi juurest M249 SAW'i, lasin ühe kaaslasega ühe inimese maha, kellel to relv oli. Toda hiljem vol 2 näha.

Muudetud liikme Egerт'i poolt

2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Niisiis, mul oli ka seikus, spawnisin kusagil Cherno lähedal, siis ma kuulsin mp5 laske eks, siis sain selle vennaga kokku, ütlesin Friend, don't shoot me please, I got nothing for you. See vend uskus, siis läksime kuhugi kuuri vms ja sealt leidsin mingi vintpüssi mida ma pole veel näinud ( polnud Lee Enfileld ega Semi Barrel. ). Igatahes siis vend hakkas bandagema ennast, ma kohe tõmbasin ruttu sellele vennale sitaks sellega kuule kerre. Sain temalt 2 salve mp5-ga, mp5-e, revolvri kahe salvega ( 12 kuuli ). Aga noh ma lasin mp5 suht palju ära kuna zombiesi oli sitaks. No siis 13 kuuli alles. Otsin salvi juurde.

 

Ega keegi ei oska öelda, kas MP5 salvi on maailmas vähe või palju, kuna siis tean kas droppida või mitte.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Niisiis, mul oli ka seikus, spawnisin kusagil Cherno lähedal, siis ma kuulsin mp5 laske eks, siis sain selle vennaga kokku, ütlesin Friend, don't shoot me please, I got nothing for you. See vend uskus, siis läksime kuhugi kuuri vms ja sealt leidsin mingi vintpüssi mida ma pole veel näinud ( polnud Lee Enfileld ega Semi Barrel. ). Igatahes siis vend hakkas bandagema ennast, ma kohe tõmbasin ruttu sellele vennale sitaks sellega kuule kerre. Sain temalt 2 salve mp5-ga, mp5-e, revolvri kahe salvega ( 12 kuuli ). Aga noh ma lasin mp5 suht palju ära kuna zombiesi oli sitaks. No siis 13 kuuli alles. Otsin salvi juurde.

 

Ega keegi ei oska öelda, kas MP5 salvi on maailmas vähe või palju, kuna siis tean kas droppida või mitte.

 

See vintpüss võis olla winchester. Muidu MP5 magid on jh suht rare värgid. Uuri ise siit, sellele saab g17 mage jne sisse toppida. http://www.dayzwiki.com/wiki/MP5A5


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jep winchester ta oli, tugev oli... kahetsen, et selle tondi maha lasksin :D

 

Fakk, mul need head relvad, sain pihta zombielt aga bandaget pole noh :D

 

Nii, ma sõbraga DayZ, ehk keegi liitub meiega ? Skypes oleme. Varustuseks on mul: Revolver, süüa 3 purki, MP5, kaart, binoklid.. Sõbral winchester ja muu pudi padi.

 

Hah :D Buugisin natuke endale salvi mp5-le :D

 

Nii, sain vahepeal surma oma mp5-ga. Läksin samasse kohta, võtsin asjad ülesse :D

 

Niisiis, veel mu seiklustest, MP5-ga siis müttasin ringi. Siis jooksen onju, vaatan selja taha, siis jään kinni, vaatan, otse ees mul ATV :D. Ma mingi ohh mida v*ttu t*ra täitsa pu**is. Võtsin kohe, aga bensiini vähe. No siis otsides Jerry Cani, leidsin M4A1-e, antibjoticume, morphine ja blood bagi :D Zombied olid samal ajal bugged :D

 

Hahaha :D:D

Sain oma sõbra kätte, andsin blood bagist verd, ta sai 12000, siis seal ATV-s oli M4A3 ning M14 sniper, M14 pistsin kotti koos kage magiga. Nii... atv-ga päästsin sõbra, aga kurat, atv-ga käisin ma rongirööbastel ümber, nüüd pärast atv juurde tagasi. Igatahes mul on rämedalt kraami, sniper, M4A1, M4A3 ( atv-s), revolver jne.

Muudetud liikme Aly'i poolt

5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jep winchester ta oli, tugev oli... kahetsen, et selle tondi maha lasksin :D

 

Fakk, mul need head relvad, sain pihta zombielt aga bandaget pole noh :D

 

Nii, ma sõbraga DayZ, ehk keegi liitub meiega ? Skypes oleme. Varustuseks on mul: Revolver, süüa 3 purki, MP5, kaart, binoklid.. Sõbral winchester ja muu pudi padi.

 

Hah :D Buugisin natuke endale salvi mp5-le :D

 

Nii, sain vahepeal surma oma mp5-ga. Läksin samasse kohta, võtsin asjad ülesse :D

 

Niisiis, veel mu seiklustest, MP5-ga siis müttasin ringi. Siis jooksen onju, vaatan selja taha, siis jään kinni, vaatan, otse ees mul ATV :D. Ma mingi ohh mida v*ttu t*ra täitsa pu**is. Võtsin kohe, aga bensiini vähe. No siis otsides Jerry Cani, leidsin M4A1-e, antibjoticume, morphine ja blood bagi :D Zombied olid samal ajal bugged :D

 

Hahaha :D:D

Sain oma sõbra kätte, andsin blood bagist verd, ta sai 12000, siis seal ATV-s oli M4A3 ning M14 sniper, M14 pistsin kotti koos kage magiga. Nii... atv-ga päästsin sõbra, aga kurat, atv-ga käisin ma rongirööbastel ümber, nüüd pärast atv juurde tagasi. Igatahes mul on rämedalt kraami, sniper, M4A1, M4A3 ( atv-s), revolver jne.

 

Veab, et sõiduki leidsid. Pole siiani veel sõidukeid näinud :S

Heli crashilt leidsin omale FN FAL'i koos ühe salvega.


#Karvased

sig.php?player=Koksaja

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Njhm, ise ka enda varustuse üle väga hea meel. M249 SAW (kuulipildur), M1911, kõik vajalik lõkke tegemiseks, binokel, söök, jook jne. Enne seda kullat, oli mul M14 koos mingi 6 salvega. See oli ka päris hea.

Eile ei saanud mängida, kuna oli räme äike:D

 

Vol 2:


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma suutnud ära kaotada sinise mini-van'i koos teiste HV tüüpidega ning HV helikopteri mis oli järgmiseks hommikuks kadunud..

Sinise mini-vani kaotasime siis tulid valge gaz-iga päästma meid ning saadi surma.. see kadus ka.. Hetkel leidnud ATV, Willys ning puruks kopteri mis parandasime ära


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

No ma DayZ, keegi veel ?

 

Fakk, no kurat küll, sõbraga huntisime zombiesi, lasen zombiesi M14, sõber ette, sai surma, kuna lasin teda, muidu M4-l 9 kooli, Revolver 1, M14 0. Kahju, ehk keegi aitab ? Asun kusagil lauda juures. Pärast annan asukohe täpsemalt.

 

LOL, sõber spawnis minu juurde, aga krt, nüüd kui logisin, tagasi tulin, olin ma kusagil pärapõrgus.

Muudetud liikme Aly'i poolt

5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täna päeval ei viitsi keegi minu ja Kitsega tulla pelama?


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Egert, ma tulen, kuid ma asun selle vee äärse airfieldi juures, mingi spawn bug oli, tegelt peaks olema mapi keskel kusagil. Ehk parandab end ise. Muidu oman M14, M4A1, Revolver, Antibjoticums, Puid, süüa ega juua pole ning seda ka natuke oleks vaja, oraanzi lähedal, siis tikke, frag granede. DMR vms salved sinna M14 lähevad, neid oleks vaja, kuna mul ainult 2 salve, siis kui keegi annaks ka M4A1-le kasvõi 1 salve juurde, kuna mul ainult 1 salv ongi :D


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.