Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Kuidas sul see kõik kotti mahub:D Mingid M107, M249 jne.

Muidu kus sa hetkel asud? Me Helariga asume hetkel Kozlovkas.

Muudetud liikme Egerт'i poolt

2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Surnud. Istoprocent lasi maha. Kotsil oli FN FAL mingi scopega ja käes M107. Aga nohh... kõik on läinud, juhul kui ma teada ei leia..


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nonii, kuradi lossis sain oma mehelt kuuli, setup completed oli ja siis ta lasi mind, arvas ,et keegi teine, kuna juba 2tk meist olid surma saanud kuskil meie juures snipiti.. Aga tuli nagu friendly fire ja tavaliselt kui see on, siis spawnid mere ääres küll aga kõik asjad on olemas, mdea mis juhtub, ma panin quiti kui surma sain ja praegu magama :) Homme mängib.

 

Mängime muidu täiesti nii nagu kokku satume suhteliselt, enamasti oleme ikka koos kui saab..

Mina: [EST]CoRiden

Sillu,

Arnold,

Istoprocent(KrissuHD)

Hendrik mingi isto sõber,

ja no vahel on Thorrr ka kuigi täna pole käinud.


40546.png

NEE48x

46.22.208.201:27017

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eile pelasime Helariga,kuid kuna olime mõlemad just sünnipäevalt tulnud, siis olime suht unised ja pelast midagi suur välja ei tulnud. Täna proovime päeval ka lasta natuke.

 

//Nii, leidsime siis mulle AKS-74 Kobra ja siis veel igasugust nänni. Lasime mingi kirvega venna ka maha. Olime jõudnud siis kuhugi kaardi tippu ja äkki sai Helar surma:D Jäi kuhugi kivide vahele kinni. Võtsin temalt coyote backpacki, ja ta tahtis enda CZ550 ka tagasi, mis oli seal backpackis. Nüüd hakkame üksteist üles otsima.

Õhtul läheb sellest video ka üles. Helar paneb hetkel ATV'd kokku:D

Muudetud liikme Egerт'i poolt

2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ega meil ka midagi uhkemat pole. Saime surma. Praegu oleme Stary Sobor-is. Markus, mina ja rene. Meil on M16A2, AKS-74 Kobra ja AKM. Otsime praegu ühte head snaiprit. Varsti lennukale minek. Äkki ehk liituks keegi ? Viimati pelasime neljakesi.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kas dayz Mingi hea m2ng ? :D Pole proovind .

 

proovi siis tead


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Osta saab, tõmmata ei saa.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tundub hea, mis näitajad peavad arvutil olema, et seda saaks mängida :D?

 

tänud, raiskasid mu elust 5 sekki

 

Minimum:

CPU

Minimum: Dual Core Intel Pentium 4 3.0 GHz / Intel Core 2.0 GHz / AMD Athlon 3200+ or faster

 

RAM

Minimum: 1 GB

 

OS

Minimum: Windows XP or Vista

 

Video Card

Minimum: NVIDIA GeForce 7800 / ATI Radeon X1800 with Shader Model 3 and 256 MB VRAM or faster

 

 

Sound Card

Minimum: Yes


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tänud, raiskasid mu elust 5 sekki

 

Minimum:

CPU

Minimum: Dual Core Intel Pentium 4 3.0 GHz / Intel Core 2.0 GHz / AMD Athlon 3200+ or faster

 

RAM

Minimum: 1 GB

 

OS

Minimum: Windows XP or Vista

 

Video Card

Minimum: NVIDIA GeForce 7800 / ATI Radeon X1800 with Shader Model 3 and 256 MB VRAM or faster

 

 

Sound Card

Minimum: Yes

 

Aga palun :D tänud muidu .


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Uus video valma:


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eile öösel olime Helariga Vyshnoe lähedal või mis iganes to oli. Seal kuulsime püssipauke ja hakkasime asja uurima. Hiljem nägi Helar seal deerstandis inimest, kelle ta kohe sniperiga maha lasi. Kohe jooksime mõtlematult sinna ja mõlemad deer standi. Kohe vara sai Helar kuuli. Niisiis hakkas ootamine pihta. Mina ootasin mingi 20min, et to kes Helari maha lasi tuleks välja. Siis ta tuligi Helarit lootima. Võtsin ta koheselt maha. Aga Helari laip oli mul pidevalt ees ja ei saanud koguaeg lasta kui teda nägin. Siis ootasin veel kuna Helar sinna jõuab, aga kahjuks tuli 1 tüüp veel kuulipilduriga ja alguses mul ei läinud mitte kui mingit verd kui ma pihta sain, aga lõpuks see ikkagi juhtus. Teda lasta ka ei saanud kuna Helari laip oli sissekäigu juures. Kui Helari kohale jõudsis sai kohe kuuli. Ta ütles, et see ala neil nii turvatud. Muidu nondel tüüpidel oli camod peal, FN FAL'id jne. Siis respawnisin kuskil ja hetkel olen Rogi juures ja tahan sealt mingit relva kokku ajada.

 

//Hakkasin ühe vennaga pelama(mitte vahvlist) ja ajasin temaga endale kokku M107,camo,gps jne. Kuid siis teleporditi terve server kuhugi linna ja siis kähku abort. Õhtul hakkame uuesti. Samuti leidsime 2 heli crash site, kust sain endale M249, mille ma kohe M107 vastu vahetasin ja sain ka coyote backpacki.

Muudetud liikme Egerт'i poolt

2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Egert, tore kuulda, liituge meiega, meil auto, 4 ust. Võiks koos sõita.

 

Issand jumal, täiesti p*rses mis juhtus. Lambist lihtsalt terve server tapeti surnuks. No ma leidsin oma body ülesse ja auto. Sõidsin sõbrale järgi kui lihtsalt tuimalt põõsast tuli välja punane laser-sniper. Lasi mul auto kummi katki ja mul jalaluu ja muud paska.

Muudetud liikme Aly'i poolt

5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Egert, tore kuulda, liituge meiega, meil auto, 4 ust. Võiks koos sõita.

 

Issand jumal, täiesti p*rses mis juhtus. Lambist lihtsalt terve server tapeti surnuks. No ma leidsin oma body ülesse ja auto. Sõidsin sõbrale järgi kui lihtsalt tuimalt põõsast tuli välja punane laser-sniper. Lasi mul auto kummi katki ja mul jalaluu ja muud paska.

 

Lihtsalt rämedalt närvi ajab selline asi..


40546.png

NEE48x

46.22.208.201:27017

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Osade serverite omanikud teevad endale niimoodi varustust ma arvan. Alati vaadatke six laucherist või dayz commanderist, et kas see protection on full. Ma muidugi ei tea, et kas see aitab, aga no loogiliselt peaks aitama.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nii rene leidis just Hiluxi, ehk kastikas. Seal sees oli 2 FN FAL-i, M4A1 CCO SD, M4A1 CCO, 2 BEAR TRAP-i, LEE AINFIELD ja muud kraami.

 

Hooho, kaotasin MK MOD 0-i ära, vastu buugisin M4A1 CCO SD :D Meil 3 tükki neid nüüd ja 2 FN FAL-i

 

Hohoooo, buugisime veel M4A1 CCO SD-si. Täitsa lõõ, neid on autos 3 ja meil 2 käes.

 

Muidu Egert meil sulle 5 M107 magi, sõber buugis just 36Stanagi.

Muudetud liikme Aly'i poolt

5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Njhm, me saime surma ja tehti samamoodi nagu teile, et teleportiti kuhugi ja lasti maha. Õnneks Tanel teadis,et kus on telgid ja sain kohe M107 tagasi koos 4 salvega ning kotis on M4A1 Holo koos 2 salvega. Sööki ja jooki on.

Pean endale suurema koti leidma, sest hetkel on cezc backpack vms ja kui m4 kotis on, siis on ainult 4-6 vaba kohta. Muidu leidsime auto ka ja saime natuke sõitu nautida ja teleporditi:D Muidu kütust oli ikka suht palju.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ou seletage kas see DayZ on mingi arma 2 mod?


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Muidugi:D Varsti tuleb dayz eraldi mänguna ka.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.