Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Ok kas asi on minus või selle patchiga tuli üks vana bug tagasi kus vahest character tõmblemb ringi ja vahetab oma asukohta??

Väga rõve bug on igatahes, üsna raske keskenduda mängule kui ei saa aru kus champ on ning üsna raske ka skill shote dodgeda..

Dravenist nii palju, et see patch lõhkus ta axe püüdmise ära, varem axe kinni püüdsid siis said koheselt visata ka, aga nüüd on üsna suur delay sees ja ei viska axet koheselt ja kasutab selle asemel hoopis basicut.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma mängin junglit ainult udyri või j4-ga kõige huvitavamad junglerid imo, kerge mängida kah. Sinu silver 4 elos on päris kerge veel, sa ei peagi julmalt earlis gankima (oleneb championist), ise lihtsalt farmin ja focusin objectiveid nagu dragon. Btw, mu main on adc.

 

lol kui silveris ei ganki siis on 10 min peal seis 0 - 10 ja "pls x9 noob jungler". kui ma udyrit mängisin ja feralit stackisin oli mul vähemalt 90% mängudest nii

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
http://gyazo.com/0d10ea23590f5d903b1022d597137af7 lel, võitsime silver 5 sõbraga dia 4 vastu botlane, ggwp :D Meie teami master yi on dia smurf.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
http://gyazo.com/0d10ea23590f5d903b1022d597137af7 lel, võitsime silver 5 sõbraga dia 4 vastu botlane, ggwp :D Meie teami master yi on dia smurf.

 

Mängu jooksul paigutasid 3 wardi supportina ja ostad selliseid debiilseid itemeid.

 

hqdefault.jpg


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

First time nami siiski, lane võitsime samuti, lucian oli 4/1 alguses, hiljem sai udyr fed, luc sai caught pidevalt ja sealt ka tema surmad. Hau, pole öelnudki, et ma jumal oleks, siia on lubatud oma saavutusi postitada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Keegi ei oska öelda, milles võib viga peituda, kui mängin EUW ja mul on tasuta transfer EUNEsse olemas, kuid kui panen sinna "Transfer" peale, siis lööb ette mingi teksti, et error tuli sellega vms, peab Riot teamiga kontakteeruma then?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
First time nami siiski, lane võitsime samuti, lucian oli 4/1 alguses, hiljem sai udyr fed, luc sai caught pidevalt ja sealt ka tema surmad. Hau, pole öelnudki, et ma jumal oleks, siia on lubatud oma saavutusi postitada.

.

sa ajad nii debiilset juttu kaasa oma saavutustega.. vaevalt see teemant jälgis ka mängu, iga dia kellega ma normaleid olen teinud lihstalt tulevad, et õpetada madalamaid sõpru või et niisama chattida. sa oled nagu iga teine loli fag, kes arvab, et ta on jumal. saa üle palun ja kasva suureks


lolercoaster.gif

 

pc +1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Gold 3, sai higistatud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mängu jooksul paigutasid 3 wardi supportina ja ostad selliseid debiilseid itemeid.

 

hqdefault.jpg

 

Erm. See counter näitab seal mitu wardi sa oled ostnud, see lõpetab lugemise kui sul Sightstone on. Eino gg

 

See Üldine teema nii ära keeranud. Keegi paneb pildi siis on kohe mingi 5 õli kohal kes hakkavad "tõukama" nagu mingi LoLi Fb grupis oleks.


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kas keegi tahaks lvl 29 kasutajaga mängida? Oleks vaja 4800 IP saada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Erm. See counter näitab seal mitu wardi sa oled ostnud, see lõpetab lugemise kui sul Sightstone on. Eino gg

 

See Üldine teema nii ära keeranud. Keegi paneb pildi siis on kohe mingi 5 õli kohal kes hakkavad "tõukama" nagu mingi LoLi Fb grupis oleks.

Viimane lause, damn true :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
vahepeal siis eemal olnud, suht pikka aega.

 

d38d4ced57.jpg

 

vahepeal platti saanud :yey:

 

Ma ka varsti platis #thedream, gj muidu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Olin kuu aega järjest Gold 5-4 stuck ja nädalaga http://gyazo.com/63287269ffcd0a1f43563d17edc8a433

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Gold 3 81 lp atm. Täna tuleb gold 2 ära teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Gold IV-st Gold V ja 16 lp jälle. Wish me luck lolz :D


pool_party_graves_by_rahkiin-d6kqeib.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.