Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
lol veel üks penta :D

3-s see nädal juba

gold 1 promod

 

Veab... kuld 3 too hard 4 me, tundub et stuck seal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pole siin ammu käinud ja üldse LoLiga tegelenud aga nüüd kui ajateenistus läbi, võib vahel natuke jälle mängida. Enne minekut olin veel Diamond IV aga nüüd Gold IV juba langenud decayga, esimesed mängud see season üsna kehvasti läinud, tuleb rooste pealt maha ajada ja ette võtta asi vist :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pole siin ammu käinud ja üldse LoLiga tegelenud aga nüüd kui ajateenistus läbi, võib vahel natuke jälle mängida. Enne minekut olin veel Diamond IV aga nüüd Gold IV juba langenud decayga, esimesed mängud see season üsna kehvasti läinud, tuleb rooste pealt maha ajada ja ette võtta asi vist :P

 

sa mängisid westis? mingi aeg tagasi mängisime koos, enne ajateenistust tho. Endal ajateenistuse ajal vahepeal isegi oli aega mõni mäng teha:D


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sa mängisid westis? mingi aeg tagasi mängisime koos, enne ajateenistust tho. Endal ajateenistuse ajal vahepeal isegi oli aega mõni mäng teha:D

 

Westis olen terve aeg mänginud jah, täitsa võimalik, et mängisime koos, kasutajanimi tuleb tuttav ette siit foorumist küll.

 

Edu :D

 

Tänud, seda läheb alati vaja :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

http://imgur.com/UKsRAX5 väga huvitav :D

 

Keegi kohe EUNE-s duot? Gold 3 top/adc main.

Muudetud liikme ColdWind'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

5 eurot sellele kes viitsib kohe praegu teha mu smurfi level 8-10.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.