Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Visati Bronze liigast mind välja ilma seeriateta. Bronze 1 90 LP pealt otse Silver 5. 22 võitu oli järjest, back to Diamond nüüd.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Eks see oleneb ka mille pärast sa surma saad, kui sured mingi idiootsuse pärast siis sa väärid seda.


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Eks see oleneb ka mille pärast sa surma saad, kui sured mingi idiootsuse pärast siis sa väärid seda.

 

Väärid seda!? Flamemine ei ole mingi karistus ja ainsad kes selle all kannatavad on flamerid ise, kes seda absoluutselt ei mõista. Mida rohkem sa flamed, seda vähem keskendud sa mängule, mille loogilise tulemusena sa ka teistest maha hakkad jääma ning ise ka flame saama. Kui keegi flameb, tuleks see isik ilma ühegi vastulauseta ära muteda, et saaksid ise oma mängule keskenduda ning lõpuks ka seda flamer tegema hakkaks.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui sured idiootsuse pärast nagu näiteks jooksed 1v5 siis EI VÄÄRI v?


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ma tavaliselt tiimikaaslasi ei flame'i. ütlen lmao või rofl lihtsalt, kui keegi midagi lolli teeb. a vastaseid flamen küll hea meelega.

 

http://www.lolking.net/summoner/euw/37578274#profile that history doe. (igaks juhuks ütlen, et pole minu acc lol)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Teine kick juba täna. 90LP Silver 5 visati Silver 3 peale. Jälle jäid seeriad tegemata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ma tavaliselt tiimikaaslasi ei flame'i. ütlen lmao või rofl lihtsalt, kui keegi midagi lolli teeb. a vastaseid flamen küll hea meelega.

 

http://www.lolking.net/summoner/euw/37578274#profile that history doe. (igaks juhuks ütlen, et pole minu acc lol)

Tahaks ka temaga duoda ^_^

 

 

hehe.png

 

NA'st tulevad veel korralikud punktid =)


KJBPU5B.png

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keegi veel chat restricted saanud? Ma sain 20 mängu (jah olen rager :D), nüüd tänu sellele suudan end kontrollida ja 6 win spree rankis ggwp.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

60 mängu chat restriction. Räägin ainult tõtt

 

Meanwhile in ranked...

 

50X9RHY.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Suht lolliks oled läinud oma gold elo ja carrytud mängudega :(

 

Ja millest sa seda järeldad? Siin teemas on lubatud oma LoL-i saavutustest rääkida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.