Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Miks sa siiberdad selle eune ja euw vahel kogu aeg? võta üks account euw-s ja tee see fkn diamondisse ja siis on näha, et sa oled hea. ma ei saa mitte midagi aru, sa oled mingi 5 erineva kasutaja matche postitanud siia teemasse.

Kuna mul mõlemas regioonis sõbrad ja tahaks kõigiga koos pelada sp ka 2 kasutaja. Hetkene goal on season 5 euw acc goldis hoida, et saada see nänn kätte ja eunes D3-D2 jõuda.


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuna mul mõlemas regioonis sõbrad ja tahaks kõigiga koos pelada sp ka 2 kasutaja. Hetkene goal on season 5 euw acc goldis hoida, et saada see nänn kätte ja eunes D3-D2 jõuda.

Kui sa ei suuda EUW ennast kullas hoida, kuidas sa EUNEs diamondi said? Lasid jälle boostida või ostsid accounti?

 

See selleks, miks mulle sellised vennad joppavad.. Caitile first blood 1:30, gankin neid, kutid ei tee mitte midagi, ainult sõimavad üksteise kallal.. Lõpuks Leona siis jookseb vabsjee toppi ja hakkab seal "supportiks" samala ajal ka mulle karjudes, et mind vaja reportida, sest võtsin junglit selle asemel, et talle 1vs3 appi minna..

fantastiline.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui sa ei suuda EUW ennast kullas hoida, kuidas sa EUNEs diamondi said? Lasid jälle boostida või ostsid accounti?

 

See selleks, miks mulle sellised vennad joppavad.. Caitile first blood 1:30, gankin neid, kutid ei tee mitte midagi, ainult sõimavad üksteise kallal.. Lõpuks Leona siis jookseb vabsjee toppi ja hakkab seal "supportiks" samala ajal ka mulle karjudes, et mind vaja reportida, sest võtsin junglit selle asemel, et talle 1vs3 appi minna..

fantastiline.png

Ma arvan, et ta mõtles viite accounti hoida gold'is mitte ühte.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma arvan, et ta mõtles viite accounti hoida gold'is mitte ühte.

Või siis hoopis Season 5'ni account Goldis hoida?

 

Keegi EUNE acci ei taha loovutada mulle või siis niisama lasta mängida? Mingi low elo oleks jumala norm, Bronze/Silver.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Yhte acc goldis, aga nagu varem rääkisin transferisin selle eune ja siis tagasi euw, mis andis mulle silver3 mmr, mis iseenesest lihtne, aga jama see kui ma võidan saan 14lp, aga kaotusega mingi -26lp vms, hetkel viimane pela oli mingi 7/0 kui ei eksi. Aga ma ei viitsi nii, et võidan 3 järjest ja kaotan 1 ja siis 0lo jälle. Sellepärast mängin kuus 1 pela. Hetkel 14lp. Aga diaga hakkan aktiivselt ranki pelama.


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Yhte acc goldis, aga nagu varem rääkisin transferisin selle eune ja siis tagasi euw, mis andis mulle silver3 mmr, mis iseenesest lihtne, aga jama see kui ma võidan saan 14lp, aga kaotusega mingi -26lp vms, hetkel viimane pela oli mingi 7/0 kui ei eksi. Aga ma ei viitsi nii, et võidan 3 järjest ja kaotan 1 ja siis 0lo jälle. Sellepärast mängin kuus 1 pela. Hetkel 14lp. Aga diaga hakkan aktiivselt ranki pelama.

Kus sa selle Diamodi kasutaja said üldse?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kus sa selle Diamodi kasutaja said üldse?

Tegin vahetust ühega, ta tahtis mu steami ja tal oli parajasti eune kasutaja, sest west nkn oli juba, ss olin nõus ja steami ma nkn ei kasutanud, seisis ns.

Muudetud liikme PoleNime'i poolt

giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No kui välja ei kuku, siis olen jh. Igatahes võin öelda, et seal väga rahulik pelada, keegi ei flame vms hetkel pole ühtegi pela kaotanud rankis, seega ei riku kellgi pela.

Kui juba ei suuda Westis kullas hoida, kuidas sa siis Diamondis ennast hoida suudad?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
täiesti vittus, clg sai 0-3 :O

 

http://www.solomid.net/vod/2746


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.