Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Mul toimub üldse imelik asi. Olin gold v, läksin eune, sain silver2, kukkusin vahel 3, siis sain tagasi 2. Otsustasin siis tagasi EUW minna ja jäin gold v, ainult mu elo on silver2-3 oma. Aga point selles, et mul easy võita seal ja saan lihtsamalt gold iv.

 

Hetkel mmr: 1437 ja istun goldis.

Otsin omale ühe silver2-3 venna ka duoq ja siis hakkan ronima :)

 

su mmr on halb, saad vähe punkte per game ning sul pole lootuski skippida divisione


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
su mmr on halb, saad vähe punkte per game ning sul pole lootuski skippida divisione

Kui euw tulin, siis essa veel kaotasin, ime veel ette välja ei lendanud. Eile tegin järgmise ja sain 14LP. Eks näiss mis edasi saab.


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Olin jah, aga pean ütlema, et SoloQ on paras põrgu.

Yeah, mäletan kui mmr veel korras oli, üks pela oli suht gold iv promost puudu ja siis ühe päevaga lendasin 80LP pealt 0 peale. Mõtlesin ohh nüüd järgmise võidan kuni 0 peal. Nüüd hakkan vaikselt tagasi ronima.


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sa oled lihtsalt halb.

Ma saan aru, et su elu pole kerge ja isa peksab kodus sind aga palun ära ela seda minupeal välja(rohkem ei viitsi sinu iba lugeda ja edasipidi annan moderaatorile teada);)Btw... Polegi kunagi arvanud, et pro player olen ja kindlasti ei ole ma ka lihtsalt halb.


"Elu on inimese parim aeg."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma saan aru, et su elu pole kerge ja isa peksab kodus sind aga palun ära ela seda minupeal välja(rohkem ei viitsi sinu iba lugeda ja edasipidi annan moderaatorile teada);)Btw... Polegi kunagi arvanud, et pro player olen ja kindlasti ei ole ma ka lihtsalt halb.

 

kui sa ütled et bronze on halb ja solo q on raske siis pead sa ikka natuke halb ka olema


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
...Seda ma just üritasingi selgeks teha, et ma pole ennast kunagi proks pidanud. Muidugi on see minu süü, et silver 5 bronze 2 olen vajunud.

 

tegelt ikka on küll, ega niisama selle nimi soloqueue ei ole

ise pole loli juba kevadest saadik pelanud:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Olen gold 5 eunes ja MMR suht pees ja tiimidega ei joppa, v6idan +14 ja kaotan -22Lp

Äkki oleks keegi gold 1+ v plat 5+? Kes oskab ja viitsiks mind carryda :D :D ise oskan väga hästi midi,topi ja junglit.

Lisage evanz111

 

kui oskad väga hästi midi topi ja junglit miks siis gold Vs stuck(loe silver 1/2). Ja miks peaks keegi aega raiskama kui nkn kukuksid sinna samasse auku tagasi? parem mängi ise ja saa paremaks

 

 

vabsee

 

a6cf4d2c89.jpg

 

was having fun with mumu

 

64d8c13b57.jpg

Muudetud liikme Kristjan194'i poolt

tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Yay tundub, et saan bronzest välja. Sain sõbraks ühe Gold 3-ga, kellel on smurf bronze 2 ja ta lubas mu bronzest välja aidata:)

 

mis see sind aitab? varsti silver v bronze mmriga. Tundub huvitav seiklus tulevat, +15 silver Vs või midagi sellist


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mõttetu lasta jep duodes carryda end, mul oli eelmine season samamoodi - sain goldi ära, aga seal enam hakkama kuidagi ei saanud, lõpuks oli ikka mmr nii low, et mängisin Bronze-Silver vendadega. See season alustasin Bronze V-ga ja olen Silver IV-sse soloq ära teinud ja olen igatahes rohkem õppinud, kui seal goldis istudes.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.