Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Kui keegi viitsib selle eventi jaoks mingi 5'se kokku panna, lihtsalt kogemuse ja proovi ning fun'i pärast, siis võtke ühendust.

 

Plat 1 + team siis oleks in. Support/Adc oleksin.

 

ma vihkan seda, kui vastastel on mingi 2/10 feeder ja nad võidavad. tra ma pole kunagi

 

Ma vihkan kui inimesed virisevad mängu üle. :(


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
nag.jpg

PREMADE BOT!!!11!!!!!!!1!11!!1 kõik läks hästi ja nagu promodesse jõudsin, siis kohe tulid mingid full fkn retardid tiimi. 3 mängu järjest lost promodes.

 

Ütleks siin kohal seda, et premade botlane pole kah alati loodud võitmiseks, nagu seda arvatakse. Pidevalt jääb mulje, kui mängu satub premade, kes tahab mängida botis, siis peavad nad ka selle võitma ilmtingimata..


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ütleks siin kohal seda, et premade botlane pole kah alati loodud võitmiseks, nagu seda arvatakse. Pidevalt jääb mulje, kui mängu satub premade, kes tahab mängida botis, siis peavad nad ka selle võitma ilmtingimata..

 

Ennast häirivad sellised premade botid kes enamvähem esimest korda mängivad elus adc-supporti ja arvavad et carryvad kõik ära täiesti tühja koha pealt.


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

nii oligi. morgana ostis sightstone 25min peal ja ühtegi wardi ikka ei pannud.

 

ja blitz on ikka väga op low elos vähemalt. 15W/5L praegu, kaotanud enamasti sp et mingi teine lane on raskelt feedinud. oma adc olen korralikult fed saanud iga mäng.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Haha, sa vingud, et kaotasid 4/2, kuid mina kaotasin just 17/5 mängu. Kõik laned olid negatiivse skooriga, silver 1 true elohell :(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Anna mulle tasuta :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

GG, moved to silver 2 lel 94 lp atm.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sain kohe jälle silver 1 promod, nüüd tuli eestlane support, feedis 4/15 ;(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.