Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Keegi tark võiks, rääkida miks teemot ei mängida kõrgel elos ja võistlustel, tal nii haige map control ja üldse OP champ

Isegi ad saab mängida reaalselt :D

 

oracle või vision ward ja gg


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Keegi tark võiks, rääkida miks teemot ei mängida kõrgel elos ja võistlustel, tal nii haige map control ja üldse OP champ

Isegi ad saab mängida reaalselt :D

 

No cc, no dash aka Gap closer, no sustain. Map Control võib hea olla, aga oracle osta pole enam midagi, teamfightis ka tegelikult suht kasutu.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
zed.

 

Soovitavalt ka mingi CC võimalus, sest kuidas sa muidu positiivseid ganke teed. :D

 

Teemo vastu on nagu üli ränk mängida non-range champidega. Tal nii tugev poke. ADC-na ma saan ka temast tänu suppordi tugevale abile ainult hakkama. Lähen tradema temaga, siis kuskil 1/4 damagest teeb tema blind, mis on piisav damage tegemiseks ja maha saamiseks.

 

Ta dodgeb randomilt hitte temale, ei saa aru, millest see tingitud on. Noh, keep calm and focus Teemo. :D

Muudetud liikme Attachment'i poolt

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
miks sa mind kui MMina ei kasutanud? :O

 

klacen oli ning osa rahast kandisn talle nkn... + ma olen selle acciga mingi 2-3 kuud mänginud juba...njaaahhh. Loodame et see vend ikka raha maksab tagasi kui ta niimoodi teeb.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

no jaaa, jama raisk

 

kle sa striimid ikka veel ennast?

 

võiksid hakata high level LOL videosid tegema hakata, enda game playst jne, oleks cool.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
no jaaa, jama raisk

 

kle sa striimid ikka veel ennast?

 

võiksid hakata high level LOL videosid tegema hakata, enda game playst jne, oleks cool.

nope:D ja ma olen noob.

 

ning m0dern, pole mõtet ennast varjata, eks:)

 

//kui kellelgi on low level EUW accounti, võib saata PMi. Level/runed/champid/skinnid ei oma tähtsust, ainult et võiks euw olla

Muudetud liikme Kristjan194'i poolt

tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Öelge, kuidas valida oma lemmik champi, kes ära masterdada, main rolliks on ad carry.

 

Ma võtsin endale main adc-ks Varuse, sest sellel pole uimaseid effekte lastes ja saab korralikult last hitida. :D Võib-olla saaksid valida selle järgi, kellel on olemas escape võimalus, mingil määral ka CC ning üldse, kelle skinid sulle meeldivad.

 

Parim escape champ on Caitlyn imo, parim CC Varus (pisut ka Vayne). Mitmekülgsus loeb väga palju minu arust.

Muudetud liikme Attachment'i poolt

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Öelge, kuidas valida oma lemmik champi, kes ära masterdada, main rolliks on ad carry.

 

Mängi erinevaid ADCsid soloqs ja normalites ja kellega hästi läheb ja kes meeldib selle validki


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.