Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

poke, nagu alati.

dodge pullid, vta cleanse kasvõi kui tead et hakkama ei saa sellega.

jää basic attack rangest välja.

osta tena, play safe ja banshee kui muidu ei saa.

kõige parem viis vastu pelamiseks


We seek for truth, while we hide ours

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
dont stay in range/cleanse ;)

 

Normalites ei tea, kas tuleb nüüd Cleanse vääriline champion vastu või ei tule. :D 1700 IP to go, Caitlyn. Ma arvan, et lähinädalatel on tulemas ka skin sale talle, sest vaadates historyt, siis pikemat aega pole juba sale olnud sellele. Hea ka see, et 3 skini alla 400 RP, et 50% off kätte saada.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Fiora still OP 19/4 :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kas keegi saab öelda kes on Eestis EUW kõige kõrgemal ratingul?

Või kes on mingis tuntud pro teamis.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Erkz
Kas keegi saab öelda kes on Eestis EUW kõige kõrgemal ratingul?

Või kes on mingis tuntud pro teamis.

puszu, sperr, anstrum

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sperr, Anstrum? :D

 

@ColdWind, see kui sina sellega mängida oskad, ei tee teda veel OP-ks. Isegi Soraka on OP, kui vaid mängukogemusi sellega on. -.-

 

AD soraka jep :D:) Millal järgmine LCS mäng?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kasutaja homseni kinni, lahkusin varem kuna täis lamp tiim oli viskas üle :D


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Väga mase, kui homseks ei vastata support ticketile hakkan spammima :)

 

Düüd, mida sa õige paanitsed? Mis sa arvad, et sa jõuaksid vastata nendele kirjadele kui sinu käsutuses oleks üks suurimaid mängukommuune? Küll nad jõuavad.

 

Kui otsite Aatroxile ideaalset counteri topi, siis valige Vayne. Mitte ühtegi tradei pmst ei toimunudki, aga oma pokega sain ta ilusti lanest välja.

 

vaynetop.png

 

Naljakas on vaadata võistlustel, kui enim bannitavad champid pole banned, kasutatakse kohe võimalust selle haaramiseks. :D

Muudetud liikme Attachment'i poolt

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei tea kas mul on parim ja ausaim sõber või mis ? Olin B3, pole 3 kuud järjest S5 sisse saanud olen piiri peal olnud B1 ja S5 vahel aga pole kunagi silverisse saanud ja B3 tagasi kukkunud.. Nüüd sai tal mõõt täis ütles ,et p*rse kah ma boostin su kasutaja ise S5 ära. Kasutaja on 2 päevaga juba S2 ja paari päeva jooksul saab ka B1 .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Düüd, mida sa õige paanitsed? Mis sa arvad, et sa jõuaksid vastata nendele kirjadele kui sinu käsutuses oleks üks suurimaid mängukommuune? Küll nad jõuavad.

 

Kui otsite Aatroxile ideaalset counteri topi, siis valige Vayne. Mitte ühtegi tradei pmst ei toimunudki, aga oma pokega sain ta ilusti lanest välja.

 

vaynetop.png

 

Naljakas on vaadata võistlustel, kui enim bannitavad champid pole banned, kasutatakse kohe võimalust selle haaramiseks. :D

 

Düüd tead, kui palju neil seal töötajaid? E// Varem koguaeg kui mingine teine jama on mingi tunni kahega vastus. Aga kui account retrieving siis läheb nii kaua aega mase lihtsalt.


tumblr_nc72l5TnwG1soooxpo6_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ww.PNG

easy carry, ww ultra op, tegin 1v5 quadra sest teemo pani punuma + solobaron, mis oli väga lebo :D

soovitan soojalt warwicki ;) gamechanger

 

Aatrox 1/12 lmao...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.