Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

erm, kas draveni axede maandumisel on mingi loogika ka? päris pikalt seda champi omanud aga mänginud pole, sest jahm...ei saa aru kuidas need kirved lendavad. Ehk saaks keegi selgitada või on see lihtsalt harjutamise asi?

 

Nii palju kui mina dravenit mänginud olen siis rasket pole midagi, et need axed kätte saada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kas lolil on serverid w ?


killself.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ye, EUW, EUNE(nendes kahes saame meie normaalse pingiga mängida) neid on veel ning tuleb ka juurde. Ise soovitaksin EUW.

Eks õhtul vaatan, aga mis vahe on EUW-l ja EUNE-l

Ise pelusin BOT-idega ja suht warcrafti moodi oli


killself.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ok, aga kummas servus on rohkem playereid


killself.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
erm, kas draveni axede maandumisel on mingi loogika ka? päris pikalt seda champi omanud aga mänginud pole, sest jahm...ei saa aru kuidas need kirved lendavad. Ehk saaks keegi selgitada või on see lihtsalt harjutamise asi?

 

Jah on, kui seisad paigal, siis peaks sinu lähedale kukkuma, aga kui liigud, siis kukub sinna poole, kuhu sa jooksed.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
EUW Ja EUNE tase on täpselt sama.

Loll jutt suhu tagasi.

 

Tegelikult high elo mängijad on arvatavasti westis paremad, kuna kõik LCS mängijad on westis.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sejuani owns, mu uus main :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

No normalites on idioodid ikka, rohkem normalit ei pela.Ütlen, et olen adc mingi miss fortune lockib tuimalt.Küsisin miks lockisid talt, ja mingi nida hakkab kaitsma teda ütleb, et ma idioot, pärast oli mingi 10 miniga 1/4 oma lanes...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No normalites on idioodid ikka, rohkem normalit ei pela.Ütlen, et olen adc mingi miss fortune lockib tuimalt.Küsisin miks lockisid talt, ja mingi nida hakkab kaitsma teda ütleb, et ma idioot, pärast oli mingi 10 miniga 1/4 oma lanes...

 

u know what normals are?


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Praegu oli viimaste nädalate parim ranked pela. Täna terve päev mingid mähko tiimid olnud, synergy nii jube. Keegi nagu võita ei taha. Praegu jäime odavalt taha ikka, jubedalt kohe. Kuidagi pidasime vastu ja üritasime 1 kaupa korjata neid jungles 5kesi liigutes. Mõned saime kätte, siis defendisin nexuse ära j4 jungle mängides 1v3 nii, et nexus jäi mingi 150hp peale. Peale seda lasin 1 baroni rotti ise elades. Next baron ütlesin tiimile, et nad kaitsku baasi, kuna meil olid inhid maas ja ma lähen ise solo baron stealima 1v5. Võtsin selle baroni ka ära, irw. Siis lendas tiim kohe sisse nende junglesse, tapsime maha ja panime mid inner towerist nexuseni välja ja gg :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.