Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

ID-kaardiga sisselogimisest ka piisab, aga no eks lollidelt tulebki raha ära võtta. EMT on nüüd küll viimane koht arvutite ostmiseks. Pea sajaprotsendiline juurdehindlus enamus asjadel.

 

Nüüd pmst maksid paar sotti arvutile liiast + veel järelmaksu protsent, ehk siis selle raha eest oleks vabalt saanud 2 läpparit, millega LoLi kenasti mängida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ID-kaardiga sisselogimisest ka piisab, aga no eks lollidelt tulebki raha ära võtta. EMT on nüüd küll viimane koht arvutite ostmiseks. Pea sajaprotsendiline juurdehindlus enamus asjadel.

 

Nüüd pmst maksid paar sotti arvutile liiast + veel järelmaksu protsent, ehk siis selle raha eest oleks vabalt saanud 2 läpparit, millega LoLi kenasti mängida.

 

No idkaardilugeja mul puudub. võin ju selle mingi osa lisaks maksta kuid vähemalt ei osta põrsast kotis... ning see mis ma oma rahaga teen minu oma asi vast.. just saying...

Hetke seisuga olen umbes 442eurot LOL alla raisanud... saad veel kommenteerida nüüd....


b_560x95.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No idkaardilugeja mul puudub. võin ju selle mingi osa lisaks maksta kuid vähemalt ei osta põrsast kotis... ning see mis ma oma rahaga teen minu oma asi vast.. just saying...

Hetke seisuga olen umbes 442eurot LOL alla raisanud... saad veel kommenteerida nüüd....

 

Meil on tõsiselt kahju, kui sa raiskad oma raha mõttetult. :D

 

Vaatan Kassadini poole.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
annie.PNG

lebolt sai mf-ga carrytud

 

Sa mingi räme mängur ka :D täna 10 või rohkem mänge tehtud sul + 1 käib praegu :O :O :O

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lol ofc, mul rekord 5 mängu päevas :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

haha, no kui ikka 10 mängu teed, siis pärast pea veidi paks. aga mäletan kui sõbraga lasime ka nola, tegime oma 15 mängu päevas ja mingi nädal aega järjest :D:D

 

väga haige spiile käis ikka


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

topelt- eks ta nii olegi, sai koolis ka käidud + ujumas :D

panth.PNG

jube hea geim, enemy oli nexuseni väljas aga tegime penta ja siis tankisin 3 turri lõpuks ära ja sellega kaasnes ka võit :D

nagu pantheon räägib: "I was hoping they had more reinforcements."


We seek for truth, while we hide ours

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
üldse ei oska mängida unlocked kaameraga noh. ei suuda fightide ajal liigutada seda kaamerat. :S

 

varus või caitlyn, kumb parem tundub? imo caitlyn, sest escape võimalus parem

 

Cait early suht halb, aga varusel hea. Varusel on late game ka suhteliselt tugev. Aga caitil escape, ma ütleks, et võta Varus.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
üldse ei oska mängida unlocked kaameraga noh. ei suuda fightide ajal liigutada seda kaamerat. :S

 

varus või caitlyn, kumb parem tundub? imo caitlyn, sest escape võimalus parem

 

Mul aitas, kui vähendasin map scroll kiirust (keskmise pealt panin umbes 1/3 peale). Vasaku käe pöial spacebaril (vajutades paneb vaate jälle paika). Harjuta erinevate seadingutega ja vaata, milline sobib.

 

Ei nõustu p0lt arvamusega. Caitlyn early väga tugev (top 3 early adc champ). Ise valiksin siiski Varuse, ultiga võib teamfightis täielikult vastase maha suruda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No idkaardilugeja mul puudub. võin ju selle mingi osa lisaks maksta kuid vähemalt ei osta põrsast kotis... ning see mis ma oma rahaga teen minu oma asi vast.. just saying...

Hetke seisuga olen umbes 442eurot LOL alla raisanud... saad veel kommenteerida nüüd....

Mismõttes põrsast kotis? Kogu info masina kohta on ju kodulehel üleval ning kui ei meeldi, siis saadad lihtsalt tagasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mul aitas, kui vähendasin map scroll kiirust (keskmise pealt panin umbes 1/3 peale). Vasaku käe pöial spacebaril (vajutades paneb vaate jälle paika). Harjuta erinevate seadingutega ja vaata, milline sobib.

 

Ei nõustu p0lt arvamusega. Caitlyn early väga tugev (top 3 early adc champ). Ise valiksin siiski Varuse, ultiga võib teamfightis täielikult vastase maha suruda.

 

Peaks ka proovima, kuna unlocked kaameraga ei oska :D.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.