Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
Kes on teie loli iidol ?

Endal on ocelote.

 

Endal sama :D. Kuna ta sihuke pro ja muhe vend, teeb nalja ka vahest.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pro playeritest on lemmikud: xPeke,theoddone,man dinh,voyboy ja üldse crs team :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miks siis need vanad skinid eemaldatakse? :D

 

wat, vanu skine ei eemaldata, lihtsalt osad on nn erilised nagu holiday omad jms

 

 

Neid ei eemaldata mängust vaid poest. Miks? Ei oska öelda, võibolla kuna nii vanad skinid ei müü või riot pooldabki, et vanemad skinid pisut haruldasemad oleks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ostsin Gragase eile õhtul ja tegin 2 pela, suht hea champ minumeelest midis. Olete Gragasega mänginud ja kuidas meeldib?


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ostsin Gragase eile õhtul ja tegin 2 pela' date=' suht hea champ minumeelest midis. Olete Gragasega mänginud ja kuidas meeldib?[/quote']

Endal rankis gragasega vist 11W - 2L ja väga meeldib ,aga temaga peab hea team comp olema


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Selline küsimus, et kas ennem lvl 20 ei tohi üldse jungleda või pole lihtsalt soovitatav? Ise Udyriga koguaeg jungle ainult ja lvl 15 olen ja tavaliselt seis mingi üle 10 killi, paar surma ja parajal määral assiste.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Selline küsimus' date=' et kas ennem lvl 20 ei tohi üldse jungleda või pole lihtsalt soovitatav? Ise Udyriga koguaeg jungle ainult ja lvl 15 olen ja tavaliselt seis mingi üle 10 killi, paar surma ja parajal määral assiste.[/quote']

 

Iga leveliga võib junglida, aga kõikide jungleritega ei saa hakkama junglis ilma ruunideta( minu teada). Aga Machete tõttu peaks enamustega saama, udyriga veel eriti hästi!

Suurem level -> Paremad ruunid -> kergem jungle!


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
http://www.upload.ee/image/3357651/ead_kuttid.png

 

üli hea tiim joppas

 

amu build extra hea

 

E/ muidu kas s4-ga lähevad ranked statsid 0? vms?

 

Vist lähevad jah, aga pole kindel.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Selline küsimus' date=' et kas ennem lvl 20 ei tohi üldse jungleda või pole lihtsalt soovitatav? Ise Udyriga koguaeg jungle ainult ja lvl 15 olen ja tavaliselt seis mingi üle 10 killi, paar surma ja parajal määral assiste.[/quote']

 

Ma lvl 10-nest jungeldan juba pole hullu :) Tryndamere best jungle 2k13 huehuehue

Mis champid siis Free Weekis? :) Ise ennustan, et kindlasti on fiora :)


tumblr_nc72l5TnwG1soooxpo6_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.