Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Manraynor - Mediteerimine ja kuhu ma jõuda tahan

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas
Manny, võiksid vahepeal jagada oma kogemusi meiega veel...Või oled pikemalt mediteerimas?

 

Väga raske on keskenduda praegu , mingid kuradi debiilid koguaeg kodu ligidal teevad sellist kõvat pidu viimased päevad et ma ei suuda fokuseerida.

Algaja mediteerijatel on vaja sõna otseses mõttes rahu ja vaikust et midagi üldse proovida , ilma selleta Edu.ee , nii et ma pole 2 päeva mediteerinud.

Pealegi minu Jalad on enamvähem terved ja pean tööl jälle käima , 10-21 ja siis teised asjad ja siis jälle lollid pidutsevad õhtul. Hommikul halb proovida mediteerimist sest siis pole kindel kas sa ikka mediteerid või jäid magama jälle.

 

sebi naine endale - kaota süütus, siis enam sa mingit mediteerimist ei taha enam.

 

Ma parem mediteerin kui muretseda võimaliku "Lapse" pärast ja virin et "Miks sa ei helista? miks sa ei osta seda ja seda minule? Miks sa tähelepanu ei pööra minule?"

Sinu jaoks võib olla blondiinide leidmine lihtne , mina hoian neist eemale sest nendest õiget naist ei saa kuni nad karmi elu või tööelu ei maitse.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kas sa tahad mingit hingerahu leida enda sees või mis kuradi pärast sa seda sitta teed?

Kui sa ei soovi endale suhet ega mingeid lapsi, kuna mõlemad vinguvad, siis parem mine ära kusagile mungakloostrisse kus sa saad rahulikult mediteerida terve päev. Seal sind keegi ei sega ja saad rahulikult terve oma elu pühendada hingerahu leides, avastada oma nn. kolmandat silma (lugesin seda eelnevalt sinu blogist).

Kui sa ei ürita kellegile peale suruda oma usku ja värki, siis ma ei saa aru miks sul oli vaja üldse see teema siia teha. Ma arvan, et 80% foorumlastest arvavad, et sa oled ära pööranud või siis väga kõvasti kukkunud. Minu jaoks on see päevik siin täielik jura ja täiesti ebahuvitav, aga no see on minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Kas sa tahad mingit hingerahu leida enda sees või mis kuradi pärast sa seda sitta teed?

Kui sa ei soovi endale suhet ega mingeid lapsi, kuna mõlemad vinguvad, siis parem mine ära kusagile mungakloostrisse kus sa saad rahulikult mediteerida terve päev. Seal sind keegi ei sega ja saad rahulikult terve oma elu pühendada hingerahu leides, avastada oma nn. kolmandat silma (lugesin seda eelnevalt sinu blogist).

Kui sa ei ürita kellegile peale suruda oma usku ja värki, siis ma ei saa aru miks sul oli vaja üldse see teema siia teha. Ma arvan, et 80% foorumlastest arvavad, et sa oled ära pööranud või siis väga kõvasti kukkunud. Minu jaoks on see päevik siin täielik jura ja täiesti ebahuvitav, aga no see on minu arvamus.

 

Palun mine loe läbi , ma mitu posti tagasi põhjendanud mitu korda MIKS ma tegin selle teema.

 

Mina olen ära pööranud? Nii et nagu ma aru saan sinu posti kohta et inimesed kes kasvavad lõpuks suureks on ära pööranud ja peaksid siit foorumist ära lahkuma? Kui inimene kasvab ja saab elu kogemusi , siis tema vaade maailmast muutub kogemustega.

Okei ei ole huvitav , ära loe siis enam ja ära isegi mitte postita ja ignoreeri seda , pole raske eks?

 

Ning jälle ma ei saa aru üldse miks mingi naiste koha pealt mingi "Teema" alustatakse , minul on VÄGA täpne ja terav maitse millist naist ma otsin , mitte ei hakka iga bimboga käima.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olgem ausad .. sa oled suur inimene juba, peaks hakkama saama naisega või / ja lapsega ? vähemalt ma sain aru, et sa pole enam pisvinninägu .. et noh jah, see on ainuõige lahendus - leia enda elule mõte . projekte on püalju, millevahel valida .. - pere ? RUNESCAPE ? haridus ? hakka millegi nimel pingutama ja bamm. tsau

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Mina soovitan sul psühholoogi poole pöörduda ja lasta enda vaimset tervist kontrollida parem..

 

Võibolla peaksid sina hoopis minema ja kontrollima kas sa oled mõtlemisvõimeline?

 

Vabandust solvamise pärast , aga TÜRA küll see hakkab juba vihale ajama. Selle Blogi mõte oli INFOT JAGADA avaliku oma ideest/tulemustest/võimalustest jne. aga imbetsiilid nagu Ailar100 ja teised võimalik runescape mängijad veel kellest kindlasti enamus on ikka emmede/isside hoolde all hakkavad lollusi rääkima ja tarka meest näitama siin foorumis. Palun , viisakalt MINGE PERSSE siit teemast ja te säästate minul ajusid.

 

Tänud!

 

Olgem ausad .. sa oled suur inimene juba, peaks hakkama saama naisega või / ja lapsega ? vähemalt ma sain aru, et sa pole enam pisvinninägu .. et noh jah, see on ainuõige lahendus - leia enda elule mõte . projekte on püalju, millevahel valida .. - pere ? RUNESCAPE ? haridus ? hakka millegi nimel pingutama ja bamm. tsau

 

Juba olemas ja pingutan nende nimel. Olen saanud parema töökoha , olen valmis paari aasta pärast üksi elama ( Samas perele üüri maksmine varakult on hea harjumus tulevikuks , ütlen ette. ) , on olemas enda ideed tulevikuks ( haridus , teine riik , hobid , pere jne. ) ja mediteerimine võib olla VÄGA hea lisand ka sellesse plaani , mida ma teengi. Ainult inimesed nagu Ailar arvavad et sellised inimesed kes hoolitsevad oma tuleviku eest peaksid minema psühholoogi juurde , sest ta oli endine runescapeiga tegeleja. Hale.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ailari suhtumine on küll väga egoistlik. Ela ja lase teistel ka elada, nii nagu nad soovivad. Vahet pole mis Ailar ütles, see kuidas sa talle vastasid oli isegi minu jaoks solvav. Samas on see arusaadav, et sul lõpuks kolli ette viskas ja kurjemad sõnad mängu tõid. Mingil määral ma siiski respekteerin seda, et peale seda meeletut flame, on sul ikka tahtmist ja jõudu oma blogiga jätkata. Ma olen seda blogi kõvasti lugenud, eriti sinu postitusi Manraynor ja mul tekib küsimus, et kus kohast inimesed seda võtavad, et sa kellegile oma saatust tahad peale suruda? Et kutsud teisi üles tegelema sellega millega sa ise(satanism või mis see täpselt nüüd oligi). Jäi mul tõesti midagi nii olulist märkamata? Väga paljudes pettunud peale seda teema lugemist. Oma enda asi mis teeb. See ei tohiks üldse kedagi teist torkida. Mind küll väga huvitab kas asjast asja saab ning kas paistab tulemusi. Keep up, rohkem pole midagi öelda.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Kui sa ei tahtnud teada teiste inimeste seisukohti sellel teemal siis poleks äkki pidanud blogi tegema.

Mina näen sind hetkel ainult kui tähelepanuvajadusega "rebel" poissi.

 

Ning jälle keegi kes ei loe teemat põhjalikult. Olen ma kusgil näidanud et tähelepanu vajan? Eip.

 

 

Ailari suhtumine on küll väga egoistlik. Ela ja lase teistel ka elada, nii nagu nad soovivad. Vahet pole mis Ailar ütles, see kuidas sa talle vastasid oli isegi minu jaoks solvav. Samas on see arusaadav, et sul lõpuks kolli ette viskas ja kurjemad sõnad mängu tõid. Mingil määral ma siiski respekteerin seda, et peale seda meeletut flame, on sul ikka tahtmist ja jõudu oma blogiga jätkata. Ma olen seda blogi kõvasti lugenud, eriti sinu postitusi Manraynor ja mul tekib küsimus, et kus kohast inimesed seda võtavad, et sa kellegile oma saatust tahad peale suruda? Et kutsud teisi üles tegelema sellega millega sa ise(satanism või mis see täpselt nüüd oligi). Jäi mul tõesti midagi nii olulist märkamata? Väga paljudes pettunud peale seda teema lugemist. Oma enda asi mis teeb. See ei tohiks üldse kedagi teist torkida. Mind küll väga huvitab kas asjast asja saab ning kas paistab tulemusi. Keep up, rohkem pole midagi öelda.

 

Mul on üks inimene kellega ma tegelen ja juba mingit aega lähevad asjad hästi , kui ei , siis eks aeg annab / leiab.

Muidugi ma hoian teemat püsti , mis sa arvad et need lapsed siin hakkavad pähe? Bhah. Mina töötan sellises kohas kus on tarkpea asjatundjaid igalpool / targutajad kui ka persevestid ning ma saadan neid kuupeal kui ma tahan. Sama kehtib ka siin , mina ei saa aru miks inimesed tulevad ükskord targutama , saadad nad viisakalt minema ja siis ikka tulevad tagasi kui nad ei taha?


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mul on üks inimene kellega ma tegelen ja juba mingit aega lähevad asjad hästi , kui ei , siis eks aeg annab / leiab.

Muidugi ma hoian teemat püsti , mis sa arvad et need lapsed siin hakkavad pähe? Bhah. Mina töötan sellises kohas kus on tarkpea asjatundjaid igalpool / targutajad kui ka persevestid ning ma saadan neid kuupeal kui ma tahan. Sama kehtib ka siin , mina ei saa aru miks inimesed tulevad ükskord targutama , saadad nad viisakalt minema ja siis ikka tulevad tagasi kui nad ei taha?

 

Väga ülbe hoiak mulle tundub. Usu mind, ignoreerimine teeb asja lihtsamaks. Kes ikka oma ette kiruda viitsib? Pole vaja neile vastata viisakalt ega ülbelt.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Väga ülbe hoiak mulle tundub. Usu mind, ignoreerimine teeb asja lihtsamaks. Kes ikka oma ette kiruda viitsib? Pole vaja neile vastata viisakalt ega ülbelt.

 

Ma olen olnud viisakas küll kui oled aru saanud , olen alguses viisakas ja kui see ei toimi , olen ebaviisakas. Ma ei viitsi hakkata lollitama siin ja loota et 95% inimestest siin on loogika ja viisaka suhtumisega. Ma olen väga palju näinud maailma halvalt poolt ja selline käitumine on kahjuks vajalik kui sa ei taha et sinule pähe istutakse.

 

E: Inimesed kes loodavad ja ikka tunnevad huvi , siis ma ütlen ära et võib olla mingeid tulemusi , aga need on sellised ebakindlad. Ma uurin aina kas need on Mediteerimisest või on need lihtsalt.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
sul pole kõik vaimselt korras on minu arvamus

 

Seleta minule mis on SINU jaoks vaimselt korras olemine siis , ajab juba koppa ette sellised "arvamused".


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise ei poolda muidu mitte ühtegi religiooni ning tavaliselt krimpsutan nägu, kui keegi sellest juttu teeb. Kuigi pean tunnistama, et satanism tekitab minus kõhedust, kujutan neid ette punastes riietetes, KKK kapuuts peas, pistoda vööl, pentagrammid seintel, põrandatel, palvetamas altari ees, mis lehkab raipe järgi.

Samas aga iga üks elab oma elu ning mina või keegi teine oleks üldse viimane seda kritiseerima. Kurb on tõdeda, et mõned siit foorumist ei suuda teiste inimeste vaatevinklist elu vaatama ega ole nõus proovimagi, vaid raiuma teemasse oma ülbuse ja põikpäisusega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ise ei poolda muidu mitte ühtegi religiooni ning tavaliselt krimpsutan nägu, kui keegi sellest juttu teeb. Kuigi pean tunnistama, et satanism tekitab minus kõhedust, kujutan neid ette punastes riietetes, KKK kapuuts peas, pistoda vööl, pentagrammid seintel, põrandatel, palvetamas altari ees, mis lehkab raipe järgi.

Samas aga iga üks elab oma elu ning mina või keegi teine oleks üldse viimane seda kritiseerima. Kurb on tõdeda, et mõned siit foorumist ei suuda teiste inimeste vaatevinklist elu vaatama ega ole nõus proovimagi, vaid raiuma teemasse oma ülbuse ja põikpäisusega.

 

Ma saan aru mida sa mõtled et tekitab kõhedust , aga mina ei tegele sellise Satanismiga mis üldse isegi MÕTLEVAD selle üle. Mina tegelen spirituaalse satanismiga ja see on täitsa erinev. Spirituaalne satanism on eesmärgiga arendada inimeste hingelist ja mõtlemis võimalust.

22.07.11

 

Ma veel ikka otsin vastust ja mõtlen selle üle , aga midagi imelikku juhtus. Igatahes nii void mediteerimine kui ka transi minema ei õnnestunud , nii et ma proovisin siis midagi muud ja palvetasin siis Saatanile. Ma ei hakka väga detailselt seda veel seletama , aga ütleme nii , ma lõppus nägin midagi imelikku. Mingi umbes 1 minut vms oli minu silme ees koguaeg tagurpidi kujuga leek. Olid silmad kinni või lahti ei olnud vahet , see oli koguaeg seal , kuni mingi umbes minuti pärast hakkas see ära kaduma vaikselt. See oli VÄGA imelik ja ma ikka otsin kas see näitab tulemusi või mitte.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täitsa huvitav on lugeda. Midagi asjaliku ka siin üle pika aja.Leitsin siin teemas peale manraynori postituste veel paar asjaliku postitsuts.Tegelikult ajab mind nii närvi kui niiöelda "Lahedad" alaealised inimesd joovad iga nädalavahetus ennast täis.See on siis lahe?


lol.PNGKermo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Nägid tagurpidi kujuga leeki? Alati veendu, et see on tingitud mediteerimisest. Kunagi oli ühe mehega nii, et arvas, et kujutab leeke ette, kuid tegelikult maja põleski ja mees oleks napilt surma saanud.

 

Ma jah ikka tegin silmad lahti , sellepärast ütlesingi et ma nägin seda leeki otse oma silmade keskel koguaeg , silmad kinni või lahti vahet ei olnud. Ja ma proovisin katsuda seda ka , oli küll selline tunne nad saaks võtta peopesale , aga ei saanud ikkagi.

Ma võin väga detailselt kirjeldada mis ma tegin ja mida ma tundsin kui soovid , võibolla võib huvitavam olla lugeda sinul ja teistel.

 

Täitsa huvitav on lugeda. Midagi asjaliku ka siin üle pika aja.Leitsin siin teemas peale manraynori postituste veel paar asjaliku postitsuts.Tegelikult ajab mind nii närvi kui niiöelda "Lahedad" alaealised inimesd joovad iga nädalavahetus ennast täis.See on siis lahe?

 

Üks põhjustest miks ma ei anna alla selle teema uuendamisega ongi see et ma suht kindel ongi kasvõi paar inimest kellele meeldib lugeda või on täitsa huvitatud sellest.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nägid tagurpidi kujuga leeki? Alati veendu, et see on tingitud mediteerimisest. Kunagi oli ühe mehega nii, et arvas, et kujutab leeke ette, kuid tegelikult maja põleski ja mees oleks napilt surma saanud.

Siin peaks see süsteem nüüd olema, et "Like this post"

Ma kahtlen, et sa saad nii ruttu mingeid tulemusi. Jäta see Da Nagi asi meelde (H)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Siin peaks see süsteem nüüd olema, et "Like this post"

Ma kahtlen, et sa saad nii ruttu mingeid tulemusi. Jäta see Da Nagi asi meelde (H)

 

Oh ei kindlasti , ma polegi lootnud et saan kiirelt tulemusi , aga asi ongi selles et Satanismis usutakse et inimesed kes on eelnevas elus olnud väga hea ja tugeva spirituaalse eluga , siis on see lihtsam neile.

Kuigi eks ma ennem paari kuut vähemalt mitte midagi ei looda , aga see oli natuke imelik kogemus mis mul oli eile.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei saa sellest aru, et nagu .. Kuidas sul üldse vaba aega sellise jama jaoks on ..

no vähemalt ma ise, kes ma maksan ise makse, maksan üüri, ostan endale ja naisele süüa, käin täiskohaga tööl ning tegelen väikestviisi oma hobiga .. mul pole päevas sekunditki vaba aega ;o a ja muidu see vanematele üüri maksmine siiski pole päris õige asi .. sest sellega harjutad endale sisse selle " ah kuule ma seekuu ei saa maksta - no sitta kah polehullu poja " oma elu peal asjad enam nii pole .. aga jah, tõsiselt, mingi satanismi asemel võtagi elu ette :) mis tähendab " paari aasta pärast olen valmis " kui sa teenid raha ja oled vaimselt korras siis peaksid sa sellega juba praegu hjakkama saama ju :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma ei saa sellest aru, et nagu .. Kuidas sul üldse vaba aega sellise jama jaoks on ..

no vähemalt ma ise, kes ma maksan ise makse, maksan üüri, ostan endale ja naisele süüa, käin täiskohaga tööl ning tegelen väikestviisi oma hobiga .. mul pole päevas sekunditki vaba aega ;o a ja muidu see vanematele üüri maksmine siiski pole päris õige asi .. sest sellega harjutad endale sisse selle " ah kuule ma seekuu ei saa maksta - no sitta kah polehullu poja " oma elu peal asjad enam nii pole .. aga jah, tõsiselt, mingi satanismi asemel võtagi elu ette :) mis tähendab " paari aasta pärast olen valmis " kui sa teenid raha ja oled vaimselt korras siis peaksid sa sellega juba praegu hjakkama saama ju :)

Kui sul poleks vaba aega sekunditki siis kuidas saad sa vahvlis käia?

Ma arvan ise ka siiski, et see vanematele üüri maksmine on suht pointless...Pigem aita neil kodutöid teha, osta neile vajalikke asju jne....

No, eks tal on lihtsalt praegu selline periood, kus ta üritab mõelda mitte ainult mateeria peale vaid ka vaimsetele asjadele.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.