Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Manraynor - Mediteerimine ja kuhu ma jõuda tahan

Soovitatud postitused

VIP
sul küll kupli all kõik korras pole ju

 

Anna andeks, et ma tean, kuidas elu tänapäeval käib. Eks minge istuge oma emme ja issi rahakotipeal edasi ja mõelge edasi, et kõrgharidus = kindel töö.

 

Mine kuskilegi aleviku poe kürvale, jälgi neid parme, kes on perse kukkunud, eluga feilinud ja ootavad, millal see surm ükskord tuleb ..

Tead nalja ? Enamus neist parmudest omandavad VÄGA kõrget haridust.

 

Haridus loeb, muidugi loeb. Tutvus samamoodi. ainuke aga seisneb selles, et ilma hariduseta on sul lootust tutvuste kaudu tööle saada, aga koos hariduse ja ilma tutvusteta läheb asi hapuks. Sest siis hakkab loterii, kuna neid tarkpäid, kes on elu elamise poole pealt täiesti rohelised ( tallinna ööklubide peldikus nikkumine ei ole elu ) [ Selline on ühe keskmise tudengi elu ] EI OLE elu. ning fuck ta oskab sul midagi peale hakata 25 aastasena, ühikast äsja välja kolinuna. Sellemõttes pooldan seda teooriat, et haridus võib imeda. aga samas jällegi ise kahetsen, et IT kolledsisse ei läinud :/ aga küll saab. noor laps veel. terve elu ees ;)

 

Näide Kõrgharidusega kõvast sportlasest. Kahjuks teda enam meie seas ei ole. Kõige targem parm oli mu kodukohas. Ta võis küll joodik olla, aga ALATI ajas asjalikku juttu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
sul küll kupli all kõik korras pole ju

 

Idioot.. Kui sa mitte sittagi ei taju, ära parem sõna võta. Jätad targema mulje.


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kirjavigadest oleks ka selle välja lugenud :)

mul kuuendate klasside haridus ja olen 21. aastane kuus saan palka 900 eurot ei kurda.

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Et pm ära käi koolis siis kui arvutada ja raha lugeda oskad siis elu korras eks ja mis mõttega kõrgharidust saada ? Räägivad need kes seda kätte pole saand.

 

Issand jumal kui loll võib mõni olla. 90% mängib tänapäeval rolli TUTVUS.

 

 

Nii, et kui ma lõpetan parimana oma kursusel on mul võimalus, mitte saada tööle? Mõtled ka?

Kui jutt käib kursustest, siis oletan, et tegu on kutsekooliga?

Mu emal oli Keskharidus + paljupalju kutsetunnistusi, töötanud kõvades kohtades. Ta otsis tööd pool aastat.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Issand jumal kui loll võib mõni olla. 90% mängib tänapäeval rolli TUTVUS.

 

 

 

Kui jutt käib kursustest, siis oletan, et tegu on kutsekooliga?

Mu emal oli Keskharidus + paljupalju kutsetunnistusi, töötanud kõvades kohtades. Ta otsis tööd pool aastat.

 

 

ei vaidle vastu, et märgatav osa sõltuv tutvustest, aga 90%, nigga please

 

endal peab mõistust olema ning pisut skilli, et end mõjuvalt presenteerida ning töökohad on justkui maast leitud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Jälgisin päris pikalt seda teemat ning soovin edu. Olen üks nendest inimestest, kes usub, et mediteerimisega võib ka midagi saavutada või jõuda kuhugile.

Tekkis ka küsimus, millega Te igapäevaselt tegelete?

Manny pole juba augustikuust saadik sees käinud ja seega vastust oodata on võimatu:)

Just saying...


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.