Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Manraynor - Mediteerimine ja kuhu ma jõuda tahan

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas
Aga abivahendite kasutamisele ei ole mediteerimisel mõelnud? Ehk siis teatud taimede suitsetamine jms jama.

 

Ma olen mõelnud , aga vist mitte ennem järgmist nädalat kui edusamme ei tule. On küll soovitatud et võid alkohooli juua , suitsetada jne et lihtsalt lõdvaks lasta jne. Aga kui suitsetada , siis ainuke Jama ongi see , ma võin lõdvaks lasta ennast siis , aga kui kindel ma saan olla et see mis ma näen on mediteerimisest on küsimärk.

 

Pealegi ma praegu ei saa alkohooli tarbida sest paar nädalat tagasi sai minu jalg suure ärrituse millest tekkis infektsioon hiljem ja ma ikka ravin seda.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minuarvates peab olema elu väga perses, et seda siin foorumis puistata. Ma saan aru ja mõistan su teemat, ei tee midagi maha ega laida .. kuid tõesti, milleks rääkida puberteedistaatuses olevatele inimestele elust ? inimestele, kellest valdav enamus toitub emme-issi rahakotist, ning pole näinud " elu " rohkemal määral, kui kuskil klassiõe vanemate magamistoas purjuspäi.

 

--

 

Ega endalgi pole suurt hõisata. asjad on nii nagu on. Soovitan, võta asju nagu mina .. Kui kõik on perses .. lepi sellega .. maailmas on 7faking miljardit inimest ja kui sina hakkad rabelema ja tõmblema, et mdiagi parandada, siis .. nojah, ilusaid unistusi on kõigil aga paraku on enamused sellised, mis ei saa iial teoks - vähesed arvestavad sellega. Endal on ka miljon muret.. kuidas neid lahendada ? ma ei lahendagi neid. ju nad on ettenähtud nii .. asjad reeglina lähevad nii, nagu peavad .. iga asi omal ajal :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kuna siin usust juba juttu, siis äkki oskate vastata sellisele küsimusele: Kui jumal karistab patu tegijaid põrgusse saatmisega ja sealse igavese piinaga, siis miks peaks saatan karistama selliseid inimesi piinaga, kes talle meele järele on e. teevad pattu?

See on nagu magnetil pluss ja miinus pool.Hea ja kuri tõmbuvad kokku ja seega kuri ja kuri ei sobi lihtsalt omavahel-nad tõukuvad.Võta seda kuidas tahad, aga päriselus on ka nii, et sarnased inimesed kokku ei sobi...

 

---------- Post added 13-07-11 at 21:05 ----------

 

Ega endalgi pole suurt hõisata. asjad on nii nagu on. Soovitan, võta asju nagu mina .. Kui kõik on perses .. lepi sellega .. maailmas on 7faking miljardit inimest ja kui sina hakkad rabelema ja tõmblema, et mdiagi parandada, siis .. nojah, ilusaid unistusi on kõigil aga paraku on enamused sellised, mis ei saa iial teoks - vähesed arvestavad sellega. Endal on ka miljon muret.. kuidas neid lahendada ? ma ei lahendagi neid. ju nad on ettenähtud nii .. asjad reeglina lähevad nii, nagu peavad .. iga asi omal ajal :)

Peab nõustuma sinuga mõneti.Elu ei peagi kerge olema ja kõigest ei peagi aru saama:D:P


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

 

Peab nõustuma sinuga mõneti.Elu ei peagi kerge olema ja kõigest ei peagi aru saama:D:P

 

Noh minule alati meeldib uurida kuidas asjad käivad , ning kõik see usk + mediteerimine + teispoolsus on sellised teemad millest teadakse vähe. Kas tõesti ei teate midagi , või kusgil teatakse aga see info on avalikule nii ohtlik jagada et nad ei räägi seda. Paljud inimesed arvavad et tegelet "Kõrgemad" siin maailmas teavad midagi , aga neid ei räägita välja.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mediteerimise õpib iga inimene omal ajal ära, kui ta on emotsionaalselt valmis selleks:)

 

Mediteerimisel on mitmeid viise ja igal viisil on erinev tegevusviis; )


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Mediteerimine ei ole tegevus, mille sa õpid ära päeva,nädala või kuuga, mediteerimiseks kulutavad inimesed aastaid - aastakümneid, tehes mitte midag peale mediteerimise. Edu sulle selles, kui kahtlen, et see sul veel lähi aastatel välja tuleb.

 

Ma olen valmis selleks. Aga arvestades et minu huvi selle vastu aasate jooksul on olnud nii suur kui suur , ning alles praegu hakkasin tõsiselt võtma , siis VÕIB asi minna kiiremini. muidugi ma ei ütle et nädalate või paariga , kasvõi kuid ja kui vaja aastaid siis. Igatahes minule on see suur samm mis teen , see on tegelt ainuke viis kuidas ma saan natuke rahu kui ma saan teada kas on mul võimalus üldse midagi välja uurida / teha jne.

See oleks minule lihtsalt emotsionaalne rahu üldse.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ega endalgi pole suurt hõisata. asjad on nii nagu on. Soovitan, võta asju nagu mina .. Kui kõik on perses .. lepi sellega .. maailmas on 7faking miljardit inimest ja kui sina hakkad rabelema ja tõmblema, et mdiagi parandada, siis .. nojah, ilusaid unistusi on kõigil aga paraku on enamused sellised, mis ei saa iial teoks - vähesed arvestavad sellega. Endal on ka miljon muret.. kuidas neid lahendada ? ma ei lahendagi neid. ju nad on ettenähtud nii .. asjad reeglina lähevad nii, nagu peavad .. iga asi omal ajal :)

 

No mida vittu, päris kena suhtumine sul. Mis näitaja see on et maailmas on 7faking miljardit inimest? Lase kuul pähe endale sellise suhtumisega, mida vittu just peabki rabelema ja tõmblema ju, kui keegi neist 7st faking miljardist mitte midagi ei tee mis sa arvad kas me,kui ühiskonnana, jõuame kuhugi? ja ära aja mingit iba et "ilusaid unistusi sulle" ... ise üritad sittakantikuulsaks saada oma hardstyle pasaga, ilusaid unistusi sulle, maailmas on ju 7 faking miljardit inimest, mida vittu sa mõtled endast kui sa siia rabelema ja tõmblema tuled. see ei saa küll iial teoks. iga asi omal ajal. no palju õnne.

 

Mitte et ma nüüd mingi hull supporter oleks nüüd sellel teemal, aga päris sellist kakat pole ka nüüd mõtet ajada.

Midagi oli veel mida ma kommenteerida tahtsin, aga ei viitsi praegu enam, teinekord.


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
No mida vittu, päris kena suhtumine sul. Mis näitaja see on et maailmas on 7faking miljardit inimest? Lase kuul pähe endale sellise suhtumisega, mida vittu just peabki rabelema ja tõmblema ju, kui keegi neist 7st faking miljardist mitte midagi ei tee mis sa arvad kas me,kui ühiskonnana, jõuame kuhugi? ja ära aja mingit iba et "ilusaid unistusi sulle" ... ise üritad sittakantikuulsaks saada oma hardstyle pasaga, ilusaid unistusi sulle, maailmas on ju 7 faking miljardit inimest, mida vittu sa mõtled endast kui sa siia rabelema ja tõmblema tuled. see ei saa küll iial teoks. iga asi omal ajal. no palju õnne.

 

Tegelt ma unustasingi lisada , ma nõustun sellega.

Asi on selles et kui kasvõi üks nendest 7st miljardist liigutab lille , siis varem või hiljem hakkab 1 teistest aru ka saama ja aitama ja siis see läheb ka edasi kuni on ikkagi minig % inimestest kes on nõus lille liigutama muudatuse suunas.

 

14.07.2011

 

Prageu kell 2 öösel mõtlesin et teen pikkema , 30 min kuni 1h mediteerimise aja. Alustades ma suutsin võibolla 1-2 minutid olla kuni hakkas pea valutama. Ma panin selle kõrvale , arvestades et see on lihtsalt mingi tavaline takistus , aga mida rohkem ma mediteerisin , seda suuremaks peavalu läks ja nüüd kui ma seda kirjutan , seda vaevalt enam on. Tundub et ma vist liiga palju mediteerinud et pea peab täitsa puhkama.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Cloud .. musi, igal inimesel oma mõttemaailm :) ausalt, mina tõsiselt ei näe pointi lille liigutamisel, nahhui ? eniveis inimestele ei meeldi, et loodust reostatakse, prügi maha loobitakse jne ? / ma ei viia sellele, et ma seda teen . aga .. no amasoonases on ~1000 traktorit hetkel liikvel, mis raiuvad vihmametsa maha .. aga palun, mine sinna ette taidlema " please stop this madness " võta oma 7 sõpra ka kaasa, minge kaheksakesi! oi ups, neid vingujaid on ju rohkem .. võtke oma 800tuhat metsaarmastajat ja minge peatage traktor ? edu teile .. seda on vist viimased paarkümend aastat proovitud - mis tulemus on ? mida järeldame ? suht kuuline värk tõesti, kas pole ?või prügi maha loopimine .. mis faking jura see .. " teeme ära " ? noh .. inimesed taidlevad ilma palgata terve päeva .. teepeenar on 2 tundi korralik - mis saab edasi ? ülla ülla 3 tunni pärast on tee samasugune ning kogu päeva töö heade ja " tarkade " inimeste poolt laatatakse 3 tunni jooksul .. SAMAS kui see mingi sitahunnik on seal maas .. viskaja näeb " oi siin on juba megapalju pahna, siia ei viska juurde " või midagi sellist .. ja püsibki stabiilne sitatus LIHTSALT vahe on selles, et head ja süütud inimesed ei rabele sellenimel, et seda poleks .. kuidas ei suuda inimrass endale realiseerida seda, et kui tal pole just miljardeid tagataskus siis pole neil lootustki . Maailmas paneb asjad liikuma ja arenema siiski raha. mis puutub minu unistusse, siis nagu ma ütlesingi, et iga asi omal ajal ;) kui on ette nähtud, et mul läheb hästi, siis läheb - kui ei, siis ei .. fuck knows. tsau Cloud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Cloud .. musi, igal inimesel oma mõttemaailm :) ausalt, mina tõsiselt ei näe pointi lille liigutamisel, nahhui ? eniveis inimestele ei meeldi, et loodust reostatakse, prügi maha loobitakse jne ? / ma ei viia sellele, et ma seda teen . aga .. no amasoonases on ~1000 traktorit hetkel liikvel, mis raiuvad vihmametsa maha .. aga palun, mine sinna ette taidlema " please stop this madness " võta oma 7 sõpra ka kaasa, minge kaheksakesi! oi ups, neid vingujaid on ju rohkem .. võtke oma 800tuhat metsaarmastajat ja minge peatage traktor ? edu teile .. seda on vist viimased paarkümend aastat proovitud - mis tulemus on ? mida järeldame ? suht kuuline värk tõesti, kas pole ?või prügi maha loopimine .. mis faking jura see .. " teeme ära " ? noh .. inimesed taidlevad ilma palgata terve päeva .. teepeenar on 2 tundi korralik - mis saab edasi ? ülla ülla 3 tunni pärast on tee samasugune ning kogu päeva töö heade ja " tarkade " inimeste poolt laatatakse 3 tunni jooksul .. SAMAS kui see mingi sitahunnik on seal maas .. viskaja näeb " oi siin on juba megapalju pahna, siia ei viska juurde " või midagi sellist .. ja püsibki stabiilne sitatus LIHTSALT vahe on selles, et head ja süütud inimesed ei rabele sellenimel, et seda poleks .. kuidas ei suuda inimrass endale realiseerida seda, et kui tal pole just miljardeid tagataskus siis pole neil lootustki . Maailmas paneb asjad liikuma ja arenema siiski raha. mis puutub minu unistusse, siis nagu ma ütlesingi, et iga asi omal ajal ;) kui on ette nähtud, et mul läheb hästi, siis läheb - kui ei, siis ei .. fuck knows. tsau Cloud.

 

tsauki pinnu. räägi mulle palun milleks on loodud prügikastid ja prügimäed? minuarust on see süsteem ikka teist pidi, et kui keegi on juba kuhugile prügi maha visanud, siis järgmine mitte ei otsi uut kohta vaid viskab samma, sest fuck tiz shizzle siin on juba niigi, ega see üks pampers ju midagi ei muuda... Päris geniaalne suhtumine on ikka prügi maha loopimine, oleks siis et mingi paber vms, aga mingi kilekott ja pask mis ei lagune sul eluaja jooksul ära... ostad küll poest süüa, sööd, aga ei jaksa siis prügikasti osta ja maksta mingit väikest tasu et kord nädalas käiks auto su prügi ära viimas? selle asemel viskad prügi kuhugi loodusesse ja siis ootad kuni valitsus paneks rohkem raha selle alla et metsi korda tehakse, sellle asemel et hariduse alla seda raha panna, et lõpuks ometi inimestel mõistus koju tuleks. Ja vahe amazonase ja eesti vahel on see, et seal on juurdekasv 10x suurem kui eestis. Ka eestis langetatakse puid. ja ma ei saa üldse aru kuidas see pask seda teemat üldse puudutab? edu sulle ja ilusat õhtut, pinnu.


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kogu jutt tiirleb usu ja religiooni ümber. ja uh oh okei. ostan linnast burksi - söön selle ära aga no goddamit! kas mitte ei peaks olema iga postikese külhjes prügikastike, kuhu igast jama sisse saaks panna ? fakk seik, EI OLE no türa, mida need eesti pomod tahavad ? et ma käiks pressikonverentsil ka oma sitase burksipaberiga või, et ma jalutaks sellega 3 kvartalit oma marsruudist mööda- prügikastini ja siis tagasi ? ja mis puudutab paberi ja kilekoti vahet .. mis faking vahe sel on, kas asi laguneb 100 aastaga või 1000 aastaga, mismoodi see sinu perset üleüldse torgib .. dont get it. Mis puutub absoluutsesse usku, siis imo see on samuti absurdne. . " mina usun jumalat, sina saatanat ja nüüd gtfo tapame maha üksteist religiooni nimel " mis fakk inimestel arus on ? on valida tuhandeid aastaid tagasi juhtunud mütoloogiliste väljamõeldiste ja tänapäeva tippteaduse faktide vahel ja IKKA VEEL inimesed ronivad kirikusse .. kus asja iva on ;o ei suuda realiseerida, mis on tegelikkus ja mis ei ? tundub küll nii .. lõppkokkuvõtteks on ikkagi nii, et .. tõmble palju jaksad, sittagi ei muutu, ei eestis, ei amasoonases ega ka kuskil mujal. islamid jätkavad ükstreise maha paugutamist, neegrid jätkavad valgetele odavtööjõu pakkumist ja sina jätkad arvatavasti mingi ulmelise jama vastu ajamist .. ma olen selles kindel (: , sest seda ei saa muuta ei mina ega ka terve foorum .. :/ tsau.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
manrainor, võta LSD.

 

Ei , ei hakka võtma. Ma pole selline inimene ja ma parem proovin ise saada sellest raskusest jagu ennem kui hakkan abivahendeid proovima.

 

Ning ma ei hakka uuendama siin teemas midagi ennem kui mul hakkavad mingid tulemused ( vähemalt ma arvan et need siis on ) tulema.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

LSD .. väga vale variant arvestades seda, et see on põhimõtteliselt kõige debiilsem kootikum, mis iial leiutatud on .. kui on ikka MURE, siis for the win - sõber lauaäärde, mõned viinad, debiilsed jututeemad .. oksendad puruks ennast ja plaks - mure lahendatud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
LSD .. väga vale variant arvestades seda, et see on põhimõtteliselt kõige debiilsem kootikum, mis iial leiutatud on .. kui on ikka MURE, siis for the win - sõber lauaäärde, mõned viinad, debiilsed jututeemad .. oksendad puruks ennast ja plaks - mure lahendatud.

 

Viinaga nüüd küll probleeme ei lahendata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Manny, võiksid vahepeal jagada oma kogemusi meiega veel...Või oled pikemalt mediteerimas?


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
siis enam sa mingit mediteerimist ei taha enam.

Mida???

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.