Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Manraynor - Mediteerimine ja kuhu ma jõuda tahan

Soovitatud postitused

VIP
Mida siin maailmas seletada ei saa ? tänapäeval saab seletada isegi inimese mõtteid, tuhnata sajaneid vanades asjades tuues välja nende täpseid omadusi ning kõike muud, tänapäeval on isegi dinosauruse luu täpne ehitus välja selgitatud niiet miskuradi moodi ei saa kõike seletada ? inimene pole mingi faking " i can do everything i need whenever i want, all i need is power of gods " süsteem. Inimene on lihtsurelik nagu kass ja koer, kes elab eesmärgiga paljuneda ning veeta mingi aeg siin maamunal. Ei kepi see ei jumalat, saatanat ega mingit muud olendit, kes väidetavalt olemas on mida sa usud .. ausalt, ma võin võilille usku ka uskuma hakata, see ei tähenda, et minuga peale surma midagi imelist juhtuks. Mullast oleme me saanud ja mulda me ka läheme, lihtne, kas pole ? Sellel pole reaalselt mittemingit tähtust inimese elus, kas ta käib iga pühapäev kirikus jumalat palumas või sinnasamase uksele kusemas, vahet pole, kas sa hoorad ringi, või oled eluaeg nunn.ö Lõpptulemus on ikka täpselt samasugune. Dead circle, uknow. Need on lihtsalt väljakujunenud tavad ja traditsioonid, mida inimene saab endale valida, et mis teda aitab oma elu nn " perfektseks " tegemisel.

Davai, seleta mulle ära siis kuidas tekkis täiesti esimene elusorganism.JA siin ma mõtlen täiesti esimest organismi?Ja kumb tekkis enne, kas kana või muna?


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mida siin maailmas seletada ei saa ? tänapäeval saab seletada isegi inimese mõtteid, tuhnata sajaneid vanades asjades tuues välja nende täpseid omadusi ning kõike muud, tänapäeval on isegi dinosauruse luu täpne ehitus välja selgitatud niiet miskuradi moodi ei saa kõike seletada ? inimene pole mingi faking " i can do everything i need whenever i want, all i need is power of gods " süsteem. Inimene on lihtsurelik nagu kass ja koer, kes elab eesmärgiga paljuneda ning veeta mingi aeg siin maamunal. Ei kepi see ei jumalat, saatanat ega mingit muud olendit, kes väidetavalt olemas on mida sa usud .. ausalt, ma võin võilille usku ka uskuma hakata, see ei tähenda, et minuga peale surma midagi imelist juhtuks. Mullast oleme me saanud ja mulda me ka läheme, lihtne, kas pole ? Sellel pole reaalselt mittemingit tähtust inimese elus, kas ta käib iga pühapäev kirikus jumalat palumas või sinnasamase uksele kusemas, vahet pole, kas sa hoorad ringi, või oled eluaeg nunn.ö Lõpptulemus on ikka täpselt samasugune. Dead circle, uknow. Need on lihtsalt väljakujunenud tavad ja traditsioonid, mida inimene saab endale valida, et mis teda aitab oma elu nn " perfektseks " tegemisel.

 

Tuli meil siin ratsionalist välja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mida siin maailmas seletada ei saa ? tänapäeval saab seletada isegi inimese mõtteid, tuhnata sajaneid vanades asjades tuues välja nende täpseid omadusi ning kõike muud, tänapäeval on isegi dinosauruse luu täpne ehitus välja selgitatud niiet miskuradi moodi ei saa kõike seletada ? inimene pole mingi faking " i can do everything i need whenever i want, all i need is power of gods " süsteem. Inimene on lihtsurelik nagu kass ja koer, kes elab eesmärgiga paljuneda ning veeta mingi aeg siin maamunal. Ei kepi see ei jumalat, saatanat ega mingit muud olendit, kes väidetavalt olemas on mida sa usud .. ausalt, ma võin võilille usku ka uskuma hakata, see ei tähenda, et minuga peale surma midagi imelist juhtuks. Mullast oleme me saanud ja mulda me ka läheme, lihtne, kas pole ? Sellel pole reaalselt mittemingit tähtust inimese elus, kas ta käib iga pühapäev kirikus jumalat palumas või sinnasamase uksele kusemas, vahet pole, kas sa hoorad ringi, või oled eluaeg nunn.ö Lõpptulemus on ikka täpselt samasugune. Dead circle, uknow. Need on lihtsalt väljakujunenud tavad ja traditsioonid, mida inimene saab endale valida, et mis teda aitab oma elu nn " perfektseks " tegemisel.

 

+1, SEE ON REAALSUS, mida paljud meist ei tunnista lihtsalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ei tea.. Su teksti järgi ütleksin, et sa hull. Algad sellisest satanismist ja varsti hakkad vähe tõsisemalt asja võtma ja inimesi ohverdama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ma ei tea.. Su teksti järgi ütleksin, et sa hull. Algad sellisest satanismist ja varsti hakkad vähe tõsisemalt asja võtma ja inimesi ohverdama.

 

Kui sinu jaoks olen hull , siis olgu see viimane kord sa loed seda teemat sest see pole sinule!

 

+1, SEE ON REAALSUS, mida paljud meist ei tunnista lihtsalt.

 

Yeah , it's life. Its crap , it's my life and i'm living it MY WAY.

Ära hakka mind siin seletama kuidas ma oma elu elan. Reaalsus on karm mida ma tundnud olen ennem ja see on üks sittemaid asju maailmas , sest meie inimesed oleme need kes on selle sittaks teinud. Ma hea meelega arendan oma hingelist elu et just saada eemale siit maailmast ja tunda mõnusamini.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ma vaatasin mingipäev kogemata saladusi telekast .. seal oli ka mingi taoline ja jabur hingeteema .. ega noh, mul pole sellevastu midagi aga mees, mõtle lihtsalt, mida sa oma eluga teed ;) tõesti sa kardad elada reaalsuses ?nagu wtf. ma olen 20 - mul on niifaking überraske elada, et ise ka ei usu aga no fuck sake ma ei hakka jonnima sellepärast ja mingi jumalteab mida ette kujutama. proovi järgi - kodu, maksud, töö, naine, 1.5kuu pärast väike laps - midagi taolist peaks sinu ka ometi maapeale tagasi tooma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

niisiis. vastuseks Rustonia targutusele. esimese elusorganismi tekkimise kohta ma sulle mingit kindlat vastust öelda ei oska, kuna pole sellel teemal eriti palju lugenud. arvatavasti tekkist "ta" mingite ainete või gaaside ühendumisel ja sealt tekkinud reaktsiooni tagajärjel. kana ja muna jutu kohta aga on mul selline versioon - nimelt kunagi ammu pidi mõne kana eelase geenides toimuma mutatsioon ja tema poolt munetud munast ei tulnud välja mitte temaga identne vaid muundunud tibu kes moonutas kana. Ühesõnaga enne oli ikkagi muna. Ja selle kohapealt pean ma Irresistible- ga nõustuma.- teadus on siisiki ainuke asi mida saab tõesti usaldada ja uska on vaid uskujate peas ja see on vaid suur väljamõeldis ja lohutus karmi maailma ees. Nüüd aga mõtlemisainet hauatagusesse ellu uskujatele. Kui inimestel on hauatagune elu miks ei ole seda näiteks putukatel või dinosaurustel? Ning kui sa lõpuks kauaoodatud taevasse lähed ja sind seal miljonid vereimejad ees ootavad... kas see on tõesti koht kuhu pürgida?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
niisiis. vastuseks Rustonia targutusele. esimese elusorganismi tekkimise kohta ma sulle mingit kindlat vastust öelda ei oska, kuna pole sellel teemal eriti palju lugenud. arvatavasti tekkist "ta" mingite ainete või gaaside ühendumisel ja sealt tekkinud reaktsiooni tagajärjel. kana ja muna jutu kohta aga on mul selline versioon - nimelt kunagi ammu pidi mõne kana eelase geenides toimuma mutatsioon ja tema poolt munetud munast ei tulnud välja mitte temaga identne vaid muundunud tibu kes moonutas kana. Ühesõnaga enne oli ikkagi muna. Ja selle kohapealt pean ma Irresistible- ga nõustuma.- teadus on siisiki ainuke asi mida saab tõesti usaldada ja uska on vaid uskujate peas ja see on vaid suur väljamõeldis ja lohutus karmi maailma ees. Nüüd aga mõtlemisainet hauatagusesse ellu uskujatele. Kui inimestel on hauatagune elu miks ei ole seda näiteks putukatel või dinosaurustel? Ning kui sa lõpuks kauaoodatud taevasse lähed ja sind seal miljonid vereimejad ees ootavad... kas see on tõesti koht kuhu pürgida?

 

Putukatel ja dinosaurustel on enda koht kuhu nad lähevad.Näiteks koertel, on selline koht kus on piisavalt konte mida järada ja postiljone keda taga ajada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Aga kukk on see, kes muna viljastab ju, muidu lihtsalt kana muneb selliseid mune, millest reaalselt tibu ei kooru.

Muna oli juba munetud ja seal sees toimus evolutsioon.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Nüüd aga mõtlemisainet hauatagusesse ellu uskujatele. Kui inimestel on hauatagune elu miks ei ole seda näiteks putukatel või dinosaurustel? Ning kui sa lõpuks kauaoodatud taevasse lähed ja sind seal miljonid vereimejad ees ootavad... kas see on tõesti koht kuhu pürgida?

 

Igal olendil enda koht on MINU isiklik arvamus. Kui ma nt. usuks neid "I saw heaven" BS jutte , siis miks nad kunagi ei ole maininud loomasid või putukaid jne?


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Igal olendil enda koht on MINU isiklik arvamus. Kui ma nt. usuks neid "I saw heaven" BS jutte , siis miks nad kunagi ei ole maininud loomasid või putukaid jne?

 

Ma ei oleks iial uskunud, et sina usud sellist jama nagu seda on hauatagune elu. :/

/ Sa ikka peaks ju teadma, mis ainest tuleb see valge tunnel enne surma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ma ei oleks iial uskunud, et sina usud sellist jama nagu seda on hauatagune elu. :/

/ Sa ikka peaks ju teadma, mis ainest tuleb see valge tunnel enne surma.

 

Sa vist polnud kunagi aru saanud , ma olen seda ALATI uskunud sest ma olen märke näinud et hauatagune elu on olemas isegi ENNEM kui hakkasin mediteerimisega tegelema jne.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

eitea, kui ma ära uppusin ja sitaks tunde ilma teadvuseta olin, siis ei näinud ma küll midagi muud, peale musta pildi ( mis tekkis sellest, et silmad olid kinni ) nind RGB tekstuuris värvilaike, mida moodustab silma võrkkest .. miks ma tunnelit ei näinud :( ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
eitea, kui ma ära uppusin ja sitaks tunde ilma teadvuseta olin, siis ei näinud ma küll midagi muud, peale musta pildi ( mis tekkis sellest, et silmad olid kinni ) nind RGB tekstuuris värvilaike, mida moodustab silma võrkkest .. miks ma tunnelit ei näinud :( ?

 

Pole hingeliselt avatud või arendanud või nt. kunagi uskunud sellesse , nii et jah ... Ei näegi midagi siis sest sa pole valmis.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
thx god seljuhul, et ma valmis pole :D

 

Ma mingi 1000 korda öelnud et ma kedagi ei mõjuta mediteerima ega satanismile , minu enda asi ja teema on nendele kes on huvitatud sellest asjast.

 

Küsin nüüd neilt kes loevad suure huviga. Kas ma seletan mis on juhtunud viimasel ajal või alles siis kui on "Kinnitus" olemas ?


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma mingi 1000 korda öelnud et ma kedagi ei mõjuta mediteerima ega satanismile , minu enda asi ja teema on nendele kes on huvitatud sellest asjast.

 

Küsin nüüd neilt kes loevad suure huviga. Kas ma seletan mis on juhtunud viimasel ajal või alles siis kui on "Kinnitus" olemas ?

 

Minu kinnitus on ka olemas, huvitav lugeda.Ootan veel seda ka, et teada kuidas sa selle kolmanda silma avasid?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
einoh ma ei mõtlegi seda .. ma lihtsalt sooviks, et sirguks täisväärtuslik mees sinust, mitte midagi mungataolist või miskit muud säärast :/ Sest olgem ausad, nii sa kaugele ei jõua.. ja sa " tahad elus selgust saada " ..

 

Ära muretse sellepärast just. Spirituaalne Satanism ei ole mingi munga BS , see on tavaelust selline asi mida teed väliselt , mitte ei hakka lootma.

Spirituaalses Satanismis on ikka nii et kui tahad midagi saavutada , siis pead LILLE ka liigutama. Sa ei saa minna ja peas mõelda "Saatan , anna minule raha sest mul on otsas." sest ta ei tee seda kindlalt. Saatan ainult aitab kas hingeliselt või siis materjaalselt / armueluga jne ainult nendele kes TÕESTI väärivad ja vajavad seda.

 

Seleta ikka.

 

Minu kinnitus on ka olemas, huvitav lugeda.Ootan veel seda ka, et teada kuidas sa selle kolmanda silma avasid?

 

Raske alustada ... Pole mingi aeg põhjalikult midagi pannud , eks ma siis panen mis juhtunud on.

 

Mediteerimine :

 

Tulemused on juba tulemas , ma suht kergelt sattun transi olekusse ja suht kiirelt ( Ma pole veel kindel kas see tunne mis ma tunnen on see või mitte ) ehk minu keha lihased hakkavad iseseisvalt tõmblema korraks ( ikka väikselt , musklid liiguvad aktiivselt ) , siis ma tunnen aegajalt enda ümber tühjust et pmst. ma TEAN et minu nina ees on 50cm kaugusel sein , aga ma tunnen et minu ümber on mingi 15m tühjust. Ma ei näe ega mõtle seda , vaid TUNNEN. Minu kuulmine tundub olevat ka siis natuke parem ning haistmine ... Sellest räägin kolmanda silma juures täpsemalt.

 

Kolmas silm :

 

Minul on vaja nüüd ainult 2-3 korda kas silmad lahti või kinni teha kiirelt ühed sõnad ja asend , ning ma tunnen oma kolmandas silmas südamelööke mis lähevad edasi ka minu põidlatele AINULT. Kui ma teen sügavamat siis on minu vasak jalg suht ... tumm pmst. te vist teate milline tunne on tõusta öösel ülesse kui teie valg lihtsalt rämedalt valutab , on tumm lihtsalt halva asendi pärast? Vot selline tumm tunnen on , aga ilma valuta ja isegi mingitmoodi mitte segav ja nauditav.

Hiljuti tegin ma kolmandale silma veel energia kogumist ( On vajalik , sest kui on avatud siis on vaja arendada seda edasi ikka et kindel olla et see JÄÄB avatuks ) , ma nagu kunagi ei ole näinud seda energiat , vaid visuleerin seda endale ette. Siis ükspäev kui ma tegin seda , ma suutsin vist pmst transi olekusse saada ( Minu musklid tõmblesid õrnalt , eriti silma omad , tühjuse tunne ümberringi ja keha kiikus edasi ja tagasi väga õrnalt ) ning siis ma tundsin jasmiini lõhna ( Need on ostetud hiljuti [ Viirukid ] ja sellises kohas kus lõhn läbi ei pääse , aga ma KUIDAGI tundsin seda väga selgelt ) ja ma nägin kuidas ( silmad kinni ikka ) nagu õhk , suits või just energia taoline asi kogus minu pealabale ( Kolmanda silma asukoht ).

 

Imelik kogemus :

 

See oli suht hiljuti , ma olin õhtul arvuti taga mingi aeg , sest pidin homme tööle valmistuma ning kuna ma ei jõudnud sel päeval mediteerida , pidin õhtul tegema. Igatahes kell oli mingi pool 1 öösel ja vanemad magasid ja ma enda toas askeldasin arvutis. Ma nägin vasaku silmaga ukse juures ( pool puit pool klaas uks ) all nurgas mingi valge asi liigub VÄGA kiirelt edasi tagasi , see ei olnud taskulamp või peegeldus või valgus ega midagi , tundus just sarnane energiale. Kui ma keskendusin sellele , siis enam ei olnud ja kui vaatasin uuesti ekraani , oli jälle. See kestis mingi 10 minti sest ma lasen neil juhtuda sest ma tean vb mis need tähendavad.

Siis aga läks natuke junn jahedaks mis järgmisena juhtus. Pmst see asi ikka ukse juures jamas ning siis ma panin PAREMA silma ääres tähele mingit suitsu mis ka kadus kui ma vaatasin või keskendusin selle peale. Ma tegin samat ja ignoreerisin neid , aga kuradi natuke imelik hakkas üldse et 2 asja korraga. Ma ei tundnud midagi halb nendest ( Nagu energia , vaist ütleb jne ) ja lasin lihtsalt neil tegutseda kuna võisid olla mingid märkmed vms. siis aga tuli hiljem uuesti suits tagasi ja kui see läks mööda minu paremast silmast , siis ma nägin NÄO kuju. Silmaaugud , nina , suu jne. Ja vot see oli suht hirmutav juba sest see üks esimesi kogemusi mida ma tean mis on sellest millega ma tegelen. Ma hiljem nägin korraks suitsu veel ja peale seda on korras olnud , pole rohkem tulnud.

 

Täna ma tegelesin Pendliga ( Pean korraliku ostma , sest isetehtud on liiga ebakindel praegu ) ja ma ARVAN et asi tuli välja ja sain midagi teada , aga siis tuli suur kahtlus kui korraks silmad kinni olles tuli mingi suvaline mees pähe kes tundus hakkama palvetama ja just nagu ristiusu positsioonis. Ma küsisin pendlilt kas see kes on siin praegu on Grey ( Vaenlased satanismile ) ja ma ei saanudgi aru kas vastu oli "Ei" või "Pole Kindel" ja ma lihtsalt hoiatasin et kui sa pole keegi Saatani poolt seotud , siis kao siit kohe minema ennem kui ma hakkan tegema rituaale selle jaoks. Siis lõpetasin ühenduse ära pendliga ja kõik.

 

Igatahes minul on tegemist küll ja aegajalt tuleb alati midagi , aga paljud need infod on ebakindlad mida ma ei saa 100% kinnitada et need olid just need mis ma arvan , aga ma usun küll.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Päris huvitav oli lugeda aga see pendi asi tundub kahtlane nagu mingi selgeltnägijate tuleproov.Vehivad pendliga aga kaotavad ikka.Ma mõtlesin, et saatan tuli külla kui see nägu suitsust tekkis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Päris huvitav oli lugeda aga see pendi asi tundub kahtlane nagu mingi selgeltnägijate tuleproov.Vehivad pendliga aga kaotavad ikka.Ma mõtlesin, et saatan tuli külla kui see nägu suitsust tekkis.

 

Kõik tegelt saavad pendlit kasutada. Aga küsimus on kui kaugel on sinu hingeline areng.

ja kui midagi on TÕSISELT sinu toas / väljas jne ja kasutad pendlit , siis see energia läheb sinna sisse või noh pendel võtab seda natuke ja saad suhelda.

 

Ära arva et ma nüüd mingi selgeltnägija olen. Ma parem harjutan pendliga kui osta Ouija Board ja seda kasutada. Sellel suurem risk.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oii jummal...Nüüd muutus su jutt jumala imalaks:S.Pendlivennad ju ise liigutavad seda pendilit..Käte liikumist on neil nii hästi näha ju.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.