Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

SUPERVIP
kükid võid nimekirjast välja jätta

Võib küll isegi kuna siin oskavad teha enamus kükki õigesti

Aga tõin sellepärast ,et mõned teevad valesti(mitte siit ) ja lõhuvad sellega korralikult põlvi .


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Võib küll isegi kuna siin oskavad teha enamus kükki õigesti

Aga tõin sellepärast ,et mõned teevad valesti(mitte siit ) ja lõhuvad sellega korralikult põlvi .

 

Smithi peal tehakse väga imelikkude nurgade alt kükke ja kohe aru saada, et pole põlvedele hea.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tegin selle jalapressipeal mingit kükki ja võin öelda, et see tõesti vist lõhub põlvi. Kükk kindlasti ei lõhu kui õigesti teha. Väga OP harjutus ikka.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Smithil pead leidma endale sobiva asendi, siis on kõik korras.

Küll te arenete kõik kiiresti. :D Mina ei saa kuidagi kaalu enam üles, eks toitumine on ka liiga ,,korras,,.

Täna hommikul olin jälle 65kg, kuid jõunäitajad on küll suurenenud. Surumine 8x70kg (1x peaks 90kg olema) , jõutõmme 3x130kg, kükk smithil 8x110kg.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ka kunagi üldse nagu ei arenenud. Midagi erilist muutnud ei ole, lihtsalt teen aeroobset hetkel vähem ja sellega see kaal vast juurde ongi tulnud.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mul ei meeldi üldse seal smithi peal teha kükke ,sellega tunnetus puudub.Pigem teen samamoodi nagu toido teeb.

Sai ka teha oktoobri kuus aeroobset ja kaal tõusis ,nagu 6kg-7kg vist .Nüüd pean kuidagi alla tagasi saama .


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ega see smithi kang polegi mingi õige asi:D Mina teen sellega ainult säärelihast. Muuks see väga minu arvates ei kõlba.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Smithil kükki teha on nagu kondoomiga seks. Kükk ei lõhu põlvi, kui kükkida paralleelini või alla selle. Muidugi võib olla vastunäidistusi põlvetraumadega inimestel.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Smithil kükki teha on nagu kondoomiga seks. Kükk ei lõhu põlvi, kui kükkida paralleelini või alla selle. Muidugi võib olla vastunäidistusi põlvetraumadega inimestel.

mis kondoomiga seks? sa pigem mõtled ikka, et smithil kükki teha on sama, mis kondoomiga pihku toksida :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Päris hea! Peaks ka aeroobset tegema hakkama:D

 

Täna jäi mul 5x5 rinnalt surumine seisma. 88,5kg sai kaks korda tehtud ja siis enam ei olnud jõudu. Proovin reedel uuesti ja kui ei sa hakkama, siis muudan kava.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täna tegin siis:Rinnalt 50*8, 75*8, 85*8, 95*4, 85*8. Kaldpingil hantlitega: 22,5*16, 25*16, 27,5*14, 30*12. Siis tegin oma ghetto triitsa harjutust. Peale seda tegin istudes hantlitega biitsa. Tahtsin peale seda teha tegelt dippe, aga see asi, millele seda teha, oli mingil põhjusel minema veetud ja seega tegin kitsa haardega surumist ning mingi masina peal biitsa. Oli plaanis just dippe teha nii, et panen endale raskusi külge:/.Surumist 5 seeriat ja biitsa 4 seeriat. Viimase harjutusena tegin toenglamangut 3 minutit ning asusin venitama.

Imestan, et niigi palju teha jõudsin, kuna laupäeval olin täiesti haige veel ning nv-l midagi seega süüa ei tahtnud eriti..


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Päris hea! Peaks ka aeroobset tegema hakkama:D

 

Täna jäi mul 5x5 rinnalt surumine seisma. 88,5kg sai kaks korda tehtud ja siis enam ei olnud jõudu. Proovin reedel uuesti ja kui ei sa hakkama, siis muudan kava.

ära tee deload. punni selle 88.5-ga nii kaua, kuni ära tuleb

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei, ma üritan siis teha midagi uut. Plaanis on negattivne ja positiivne surumine hantliga:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kas keegi mingeid pulbreid ntks kreatiine või proteiine ka tarvitab?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mõtlesin ka, et lähiajal peaks hakkama proteiini tarvitama, tekkis ka siis küsimus, et kas toitumine peab väga paigas olema, kui proteiini tahad tarvitada?

 

Proteiini kasutataksegi toidukordade asendamiseks.

 

//EDIT: Ma arvan, et ennem pole mõtet midagi tarbima hakata, kui vähe jõusaalis käidud või söömine väga paigast ära.

Muudetud liikme Dydl'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mina tarbin proteiini alati peale trenni, aga kui vana otsa saab ja uue ostan, siis tahaks igapäevaselt kasutama hakata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui õigesti aru saan siis proteiini ei tasu võta kui söömine paigast ära või võib ? Aga mis proteiini üldse annab(täpsemalt paluks :) ) ?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

proteiini võetaksegi siis, kui toitumine paigast ära, et valkude vähesust korvata. kui valgud saad proteiinipulbrist täis, aga teisi makrotoitained on ikka vähe, siis ei aita see pulber ka sind. ise ei võta praegu mingeid pulbreid. 2kg kreatiini olen sõprade vahel ära jaganud ja kott proteiini seisab kapiotsas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
proteiini võetaksegi siis, kui toitumine paigast ära, et valkude vähesust korvata. kui valgud saad proteiinipulbrist täis, aga teisi makrotoitained on ikka vähe, siis ei aita see pulber ka sind. ise ei võta praegu mingeid pulbreid. 2kg kreatiini olen sõprade vahel ära jaganud ja kott proteiini seisab kapiotsas

Kui toitumine on enam vähem korras siis peaks aitama ja see tõstab ka kaalu ?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui toitumine on enam vähem korras siis peaks aitama ja see tõstab ka kaalu ?

oleneb, kui korras sul see toitumine on. kui vajalikud valgud saad kõik toidust kätte, siis ei aita see proteiinisheik sul muud lisada juurde, kui rasva. kui toidust aga peaks veidi puudu jääma valke ja siis võtad sheigi ning sellega korvad puuduvad valgud, ning kui rasvad ja süsikad on ka toitumises vajalikus koguses esindatud, siis peaks kaal lihase arvelt tõusma küll

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.