Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

SUPERVIP
võistlustel 160kg. juuniorite absoluudis teine, oma kaalugrupis esimene. (ainuke võistleja oma kaalus :( )

 

naiss :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

flat tho :P


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Proovisin täna siis rinnalt uut rekordit. Ja 105kg tuli isegi üllatavalt kergelt ära:) BW:79,5kg. Järgmine nädal äkki isegi 110kg peale.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täna sai 86kg rinnalt surutud 5x5. Nädala lõpuks proovin ka vb uut maxi.

Aasta lõpuks tahaks vähemalt 110kg suruda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

pühafakingjeesus, käed on ebareaalselt haiged eilsest trennist :D:D samuti rind valutab veel vägevalt esmaspäevasest laksust :D

kahjuks jääb see nädal poolikuks trennis, täna väga sitt olla, esimene korralik haiguslaks see sügis ;/


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei saa trenniga alustatagi ja juba tuleb kuu ajaline puhkus :/ ,suutsin õla jälle ära vigastada


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vigastused on kerged tulema. Endal ka mitu jama järjest tulnud. Üritan nv uuesti jalga teha, kuigi alles just oli jalaga probleem ja nüüd jälle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täna sai proovitud rinnalt uus maxi ja tuli 111kg ära:D Kuuga jälle kümme juurde tulnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Täna sai proovitud rinnalt uus maxi ja tuli 111kg ära:D Kuuga jälle kümme juurde tulnud.

Oleks mul ka selline areng. 3 kuuga 0kg arengut. Maksimum pole paranenud, aga suudan suuremate raskustega veidikene rohkem kordusi teha, ehk siis päris koha peal ei tammu.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Oleks mul ka selline areng. 3 kuuga 0kg arengut. Maksimum pole paranenud, aga suudan suuremate raskustega veidikene rohkem kordusi teha, ehk siis päris koha peal ei tammu.

 

3 kuuga peaks ilmselgelt suurem areng olema, ma tõstan endal iga 2 nädala tagant raskuseid ja probleeme pole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma tõstan iga nädal 2.5kg viimased kolm kuud. Hetkel juba läheb päris raskelt ja arvatavasti paari nädala pärast jääb seisma ka.

Siis muudan kava.

 

Kolme kuuga 0kg, siis sa teed midagi valesti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hetkel on kõik timmis, teen üht surumise kava, jõudu juures. 2 nädalat olen nüüd teinud, 4 nädalat veel. Peale kava lõpetamist peaks suruma 80kg+. Kuigi enne treenisin ka rinda nii, et kui jõudsin, lükkasin järgmine trenn +2.5kg juurde.

Muudetud liikme Reamees Ryan'i poolt

Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Üritan saada aasta lõpuks 120kg, mis on vist liiga palju loodetud, aga peab sihi ette panema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ja suutsin haigeks jääda. Ikka väga masendav. Endal tuli nädalas nii 5kg juurde surumises. Teen nädalas korra ainult rinda ja minu arust väga rohkem polegi vaja teha.

Lootsin esmaspäeval 110kg suruda, aga vaevalt peale haigust midagi suudan.. Masendav lihtsalt..


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

5 kilo nädals on juba super tulemus. Ise teen kaks korda nädalas, üks kergem ja teine raskem.

Pilti oleks pidanud endast tegema, kui alustasin jälle kolm kuud tagasi. Oleks hea võrrelda, sest siis olid lihased kõik ära vajunud.

Aeroobset peaks endale kavasse sokutama, kuna hetkel selline teema täiesti null ja pole kunagi teinud ka :D Kaal on mul umbes 95 ja üks ütles, et peaks rattaga sõitma, sest joostes lõhub põlved ära sellise raskusega. On selles jutus mingi tõde ka`? Ma tean, et juba nsm asfaldi peal joostes lõhub põlvi.

Muudetud liikme CeuZ^'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Asfaldi peal ei käidagi jooksmas ja vaevalt sul jooksmine põlvi lõhub, kui sa kava järgi ka jalgu treenid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Asfaldi peal ei käidagi jooksmas ja vaevalt sul jooksmine põlvi lõhub, kui sa kava järgi ka jalgu treenid.

Käidakse ikka jooksmas. Kuidas muidu maratoonarid treenivad?


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vähemalt kandis, kus mina elan on üpris keeruline joosta mitte asfalti peal. Ise jooksen keskmiselt aastas 800-1000km ja julgen nii palju väita, et jooksmist ei tasuks väga teha enne, kui on olemas korralik toss. Kui toss on vale, siis on kerge tulema ka vigastused ja eks põlved ole kõige õrnemad kohad. Kindlasti peaks ka enne jooksu tegema mõned kerged venitusharjutused ja peale jooksu ka korralik venitus. Kui praegusel ajal jooksmas käid, siis vaata kindlasti, et põlved külma ja tuult ei saaks. Selle vastu on kõige lihtsam näiteks jooksuriiete alla panna põlvesidemed??, või need mida osad võrkpallurid ka kasutavad. Omal kaalu 85kg~ ja jõukad 3~ korda nädalas, millest üks jalad ja ülejäänud on ringtreening kõigele. Ilmselgelt on muu suunitlus kui suured raskused ja suur lihas. Jõudu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
5 kilo nädals on juba super tulemus. Ise teen kaks korda nädalas, üks kergem ja teine raskem.

Pilti oleks pidanud endast tegema, kui alustasin jälle kolm kuud tagasi. Oleks hea võrrelda, sest siis olid lihased kõik ära vajunud.

Aeroobset peaks endale kavasse sokutama, kuna hetkel selline teema täiesti null ja pole kunagi teinud ka :D Kaal on mul umbes 95 ja üks ütles, et peaks rattaga sõitma, sest joostes lõhub põlved ära sellise raskusega. On selles jutus mingi tõde ka`? Ma tean, et juba nsm asfaldi peal joostes lõhub põlvi.

Rattaga tõesti parandab põlvi.Aga ma ei usu ,et sinu kaal peaks lõhkuma .Rohkem lõhuksid hüpped ,kükkid ja valesti jooksmine ,kiirendamine jms .

Aga soovitaks tõesti rattaga sõita kuna see aitab.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kükid võid nimekirjast välja jätta

 

Hehe, ma juba arvasin,et kükkida ei sa:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.