Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

aga samas, kui eesmärgid erinevad, siis ei ole jõud mingi näitaja. rannas eriti jõuga naistele muljet ka ei avalda :D võtad kangi ja kettad kaasa ja hakkad raskusi vinnama? aga samas on see vaid minu vaatevinklist nii, igaühel erinevad eesmärgid

 

Sinu eesmärk naistele rannas muljet avaldada? irw.. eriti lame põhjus trenni teha siis ju, jätab mulje, et enesekindlust pole. Nii kaua kuni ma pole paks vms. pole mul välimusega probleeme, ma olen aasta läbi lean.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

lame põhjus trenni teha? enamus jõusaalis käijaid jagab seda sama põhjust, mis mina. eks me kõik taha head välja näha ja teistele head esmamuljet jätta. olles mingi skinnyfat, ma ei pruugi head esmamuljet jätta, kuid lihased, mis jõusaalis treenides endale välja teenin, toetavad hea esmamulje jätmist. kui sa just mingi võitluskunstiga, kus jõudu vaja, või siis muul viisil oma jõuga leiba ei teeni, siis suht mõttetu seda treenida. minu arvamus lihtsalt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise käin ka trennis,et hea välja näha ja natuken suurem:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
olles mingi skinnyfat,

 

 

mmm, dafuq?

igatahes, suurem osal ongi alguses (või siis hiljem) ainult üks põhjus = naised. Ma ise tahtsin ka muidugi olla rippedguy123 ning mida iganes veel. Nüüd on see pigem kujunenud rutiiniks, mida vältida ei saa/taha. Ühesõnaga, gives good feeling when lifting weights.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ma näen vaeva,et saada bearmode tudndub lahe ei tea ka kas on või mitte:D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
lame põhjus trenni teha? enamus jõusaalis käijaid jagab seda sama põhjust, mis mina. eks me kõik taha head välja näha ja teistele head esmamuljet jätta. olles mingi skinnyfat, ma ei pruugi head esmamuljet jätta, kuid lihased, mis jõusaalis treenides endale välja teenin, toetavad hea esmamulje jätmist. kui sa just mingi võitluskunstiga, kus jõudu vaja, või siis muul viisil oma jõuga leiba ei teeni, siis suht mõttetu seda treenida. minu arvamus lihtsalt

 

Oled kuulnud asjast 'hobi'?

 

Ei ole ainult 2 varianti trenni juures, leib või naised nagu sa siin räägid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Käid ainult sellejaoks trennis, et naistele meeldida?? Miks siis topid siia oma jõunäitajaid ja pilte?

Ma käin jõmmis sellepärast, et mulle meeldib spordiga tegeleda. Sama Kickpoksis käimisega- sina käiksid seal sellepärast, et ööklubides kaklemas saaks käia?

Mulle meeldib lihtsalt spordiga tegeleda. Mingi rannaguido ma küll ei viitsi olla... Hea kui suvel korra jõuab mingis avalikus rannas käidud.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Käid ainult sellejaoks trennis, et naistele meeldida?? Miks siis topid siia oma jõunäitajaid ja pilte?

Ma käin jõmmis sellepärast, et mulle meeldib spordiga tegeleda. Sama Kickpoksis käimisega- sina käiksid seal sellepärast, et ööklubides kaklemas saaks käia?

Mulle meeldib lihtsalt spordiga tegeleda. Mingi rannaguido ma küll ei viitsi olla... Hea kui suvel korra jõuab mingis avalikus rannas käidud.

 

ma käin selleks, et lihtsalt hea välja näha ja inimestele hea esmamulje jätta, mitte ainult naiste jaoks. ja jõunäitajaid on huvitav vaadata, kuidas need kasvavad ja teistega võrrelda. ja kickboxi ma ei läheks elusees sp, et ööklubis kellegile kesta peale anda. ausalt öeldes ma ei salli seda. paar sellist mu sõprusringkondagi sattunud. ja jõusaalis käin sp, et see mulle meeldib, kuna enam-vähem head lihasehituse geenid kaasa antud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ma käin selleks, et lihtsalt hea välja näha ja inimestele hea esmamulje jätta, mitte ainult naiste jaoks. ja jõunäitajaid on huvitav vaadata, kuidas need kasvavad ja teistega võrrelda. ja kickboxi ma ei läheks elusees sp, et ööklubis kellegile kesta peale anda. ausalt öeldes ma ei salli seda. paar sellist mu sõprusringkondagi sattunud. ja jõusaalis käin sp, et see mulle meeldib, kuna enam-vähem head lihasehituse geenid kaasa antud.

 

nüüd käid iga asja pärast, silmakirjalik oled ikka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ärge vaielge. Kas keegi teab mõnda videot vms, kus näidatakse head power cleani tehnikat ? Ise uurisin , aga tundusid suht kahtlased.:D

 

 

Pead lihtsalt tegema hakkama (selle põhjal mis näed), alguses ikka tehnika imelik, see nõuab aega. Harjutuses on 2 tõmmet pmst, maast lahti tõmbamine ja siis kui kang on põlvedest kõrgel tuleb teine kiirenev tõmme, niimoodi oskan ma aint seletada. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

 

Pead lihtsalt tegema hakkama (selle põhjal mis näed), alguses ikka tehnika imelik, see nõuab aega. Harjutuses on 2 tõmmet pmst, maast lahti tõmbamine ja siis kui kang on põlvedest kõrgel tuleb teine kiirenev tõmme, niimoodi oskan ma aint seletada. :D

aga kuidas on nimetus,ilma selle kükkita?

Ilma selleta teen ise mingi 70kg,pole eriti rohkem proovinud ka:D

Algus on tõesti natukene imelik ,aga kui ära harjus siis on normaalne juba


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kas jõutõmme on üldse vajalik lihasmassi saamiseks?

mida see arendab`?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
aga kuidas on nimetus,ilma selle kükkita?

Ilma selleta teen ise mingi 70kg,pole eriti rohkem proovinud ka:D

Algus on tõesti natukene imelik ,aga kui ära harjus siis on normaalne juba

 

Kükiga - squat clean, ilma kükita - power clean.

 

Kas jõutõmme on üldse vajalik lihasmassi saamiseks?

mida see arendab`?

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Posterior_chain

 

Grupp lihaseid, mis teevadki sind tugevaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.